Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3253 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,476,381,910.00 3,253 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) N94 Fier 499,493 2018-09-25 2018-09-26 62721110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) PESE VELLEZERIT Fier 499,729 2018-09-24 2018-09-25 62821110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,688,350 2018-09-21 2018-09-25 PT60921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 7,relacion i superv 30.6.2018 ,fat 39 seri 44158490 dt 01.08.2018
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 663,244 2018-09-24 2018-09-25 62921110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) G. P. G. COMPANY Fier 16,730,000 2018-09-20 2018-09-21 61721110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te urave Bashkia Fier 2111001 te prapamb up 7 29.9.2011,njk 29.9.2011,pv 5 7.12.2011,njf 15.12.2011,kontrate 1562/6 10.1.2012,amend shtese 30.12.2014,sipas aktmar,sit per ,akt-kol.ēert e md ,fd 40 12.9.2014,10246540,fd 1 2.11.2015,10246901
Bashkia Fier (0909) JULJAN MAHMUTAJ Fier 27,000 2018-09-20 2018-09-21 62121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shėrbim hotelerie forcat ushtarake te Kosoves,Urdhėr 10877 dt 28.12.2017,fat 1 seri 57427501 dt 03.12.2017
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 762,600 2018-09-20 2018-09-21 62521110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001,blerje dokumentacioni,kėrkesė 3317 dt 6.4.2018,kėrk.shtyp.33171 dt 14.4.2018,kontr 3317/2 dt 26..2018,fat 299 seri 62526384 dt 3.7.2018,fh 30 dt 3.7.2018,pv marrje dor dt 3.7.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 509,215 2018-09-20 2018-09-21 62421110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 12 seri 54294562 dt 31.08.2018,fh 35 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 323,544 2018-09-19 2018-09-20 61621110012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Bashkia Fier 2111001,up 19 dt 5.4.18,nj.k dt 5.4.18,r.p 3298/5 dt 30.5.18,njf 3298/7 dt 30.5.2018,kontr 3298/8 dt 13.6.2018,fat 58659152,58659153,58659154,58659154,fh 24,25,26,27 dt 22.6.18,pv m.d dt 22.6.18
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 8,520 2018-09-19 2018-09-20 62321110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar, fat 16486456,61423530,26970607,58056102,61423520,50295113,61423513,26967345,61423545
Bashkia Fier (0909) F.K. APOLLONIA SH.A. Fier 3,000,000 2018-09-19 2018-09-20 61821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, zmadhim kapitali, VKB 67 dt 25.09.2017, VKB 97 dt 19.12.2017,akt themelimi 9.9.2002,Vend.Gjyk.28236 dt 17.9.2002
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 102,945 2018-09-19 2018-09-20 62221110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar, fat 507 seri 61423507 dt 28.08.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 25,562 2018-09-19 2018-09-20 62021110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,uji, klienti 8208031,fat 11284345,11246966,11209616
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 25,040 2018-09-18 2018-09-19 61421110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,uji, kontratė 8920062, fat 11322998 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 4,670 2018-09-18 2018-09-19 61521110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,uji, kontratė 8920161, fat 11323180 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 653,540 2018-09-18 2018-09-19 61221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,mirėmbajtje varreza, up 42 dt15.5.2017,njof kontr. prot 4014/2 dt 15.5.2017,pv dt 23.6.2017,njof fit. dt 3.7.2017,kontrat dt 6.7.2017 ,relac dshp 13.9.2018 ,fat 40 seri 50875141 dt 31.07.2018,situacion Korrik 2018
Bashkia Fier (0909) G & K Fier 6,715,200 2018-09-17 2018-09-18 61121110012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Fier 2111001,hartim projekti 3 ura, up 22 dt 19.4.2018,nj kontr 3902/2 dt 19.4.18,pv 6 dt 5.6.2018,rap pėrmb 3902/13 dt 14.6.2018,njf 3902/16 dt 14.6.2018,kont dt 3.7.2018,fat 14 seri 59190964 dt 13.7.2018,pv mar dor dt 13.7.2018
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,688,350 2018-09-17 2018-09-18 60921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 7,relacion i superv 30.6.2018 ,fat 39 seri 44158490 dt 01.08.2018,
Bashkia Fier (0909) InfoSoft Office Fier 2,970,934 2018-09-17 2018-09-18 61021110012018 Kancelari Bashkia Fier 2111001,kancelari, up 8 dt 20.2.2018,nj.kontr 1851/2 dt 20.2.2018,rap pėrmb 1851/3 dt 27.4.2018,kont 1851/6 dt 17.5.2018,fat seri 228946178 dt 22.05.2018,fh 18 dt 22.5.2018,pv marje dor. dt 17.5.2018
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-09-13 2018-09-14 60121110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-09-13 2018-09-14 60321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,Ofertė 50 dt 04.01.2018,Kontr qira 50/1 dt 27.02.2018,pv dt 28.03.2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 11,050 2018-09-13 2018-09-14 60021110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, shpėrblim pėr nx. e dalluar,Urdh 467 nr 71947 prot dt 03.09.2018,VKB 76 dt 29.07.2016. sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 8,600 2018-09-13 2018-09-14 60421110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001, dieta sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 555,900 2018-09-13 2018-09-14 60521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, pagesė kryepleq tė nj.admin.Dėrmensa,Topojė,Levan,Portėz,Cakran, Frakull sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-09-13 2018-09-14 60621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr kėshilltarė, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2018-09-13 2018-09-14 60221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396 dt 30.11.2016, amendament kontr 6396/16 dt 09.02.2017,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 25,000 2018-09-13 2018-09-14 60821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, banera dhe printime,Kėrkesė dt 29.03.2018,Urdh dt 17.05.2018,situacion,fat 191 dt 30.03.2018
Bashkia Fier (0909) ASI-2A CO Fier 866,796 2018-09-12 2018-09-13 59221110012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Bashkia Fier 2111001, vendosje filtra,up 17 dt 01.06.2018,ft of dt 01.06.2018,preventiv,klasif pėrfun.,kontr dt 21.06.2018,situacion , fat 60 seri 65516060 dt 11.07.2018,pv marrje dorėzim dt 09.07.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 37,497 2018-09-12 2018-09-13 59921110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001, kuota ushqimore pėr bursistės,VKM 753 DT 13.12.2017,Urdh.Kryet 370 dt 23.05.2018,Urdh Tit QEA 23 dt 03.09.2018, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) INA BARJAMAJ Fier 247,000 2018-09-12 2018-09-13 59821110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001, Vend.Gjyqėsor 1137 dt 31.03.2014 pėr Valentina Doko, akt marr.1178/3 dt 05.04.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA