Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4035 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,064,136,886.00 4,035 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,027,175 2019-09-24 2019-09-25 63521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,476,600 2019-09-24 2019-09-25 63621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,940,700 2019-09-24 2019-09-25 63721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shtator 2019 NJ.A . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,688,350 2019-09-19 2019-09-23 63321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 past.grumb.trans.mbetje urbaneUP.36dt.30.06.2016PV.24.8.2016 kontr. dt.4.10.2016fat.30 seri 44158281dt.03.09.2019 situacion dhe relacion sherbimi Gusht 2019
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 11,900 2019-09-19 2019-09-20 63021110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes te dalluar Urdh.6.9.2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) ERAKL Fier 84,000 2019-09-18 2019-09-19 62521110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001 materiale Urdh.19.6.2019 pvmd.29.7.2019 fat.6 seri 79062509 dt.29.7.2019 fh.25 dt.29.7.2019
Bashkia Fier (0909) ERISONI COMPANY Fier 4,243,200 2019-09-17 2019-09-18 62321110012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 bijera prit.fotokop.UP.17 dt.12.3.2019RP.2.7.2019 NJF.2.7.2019 kontr.2296/12 dt.22.7.2019 fat.430 seri 75141705 dt.23.7.2019 fh.24 dt.23.7.2019 pvmd.23.7.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,425 2019-09-17 2019-09-18 62721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.668 seri 74493668
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 5,390 2019-09-17 2019-09-18 62621110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,200 2019-09-17 2019-09-18 62821110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.8 seri 58056114
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 2,130 2019-09-17 2019-09-18 62921110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 8920118 Fat.11772749
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2019-09-16 2019-09-17 62421110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimoe per A.Dabulla ndalese ne listepagese Gusht 2019
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 34,000 2019-09-16 2019-09-17 62221110012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 materiale Urdh.15.7.2019 pvmd.17.7.2019 fat.37 seri 10839441 dt.17.7.2019 fh.22 dt.17.7.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 409,406 2019-09-13 2019-09-16 58221110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.744 seri 68274793 dt.10.05.2019 fh.10 dt.10.05.2019 detyr.prapamb.
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 678,869 2019-09-13 2019-09-16 58321110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.841 seri 68274940dt.31.07.2019 fh.25 dt.21.07.2019
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 423,096 2019-09-12 2019-09-13 58521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Gusht 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,552,268 2019-09-12 2019-09-13 58421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Gusht 2019 NJ.A . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) DHIMITRAQ KOSTA Fier 141,600 2019-09-11 2019-09-12 57921110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 shtypshkrime UP.9 dt.25.9.2019FO.29.5.2019 VP.31.5.2019 fat.89-90seri 75296919-75296920 dt.11.06.2019 fh.14-15 dt.11.6.2019 pvmd11.6.2019 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 213,261 2019-09-11 2019-09-12 57221110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje pun. UP.31 dt.2.10.2018FO.04.10.2018 VP.04.10.2018 kontr. fat.357seri 741397690 dt.19.07.2019 sit.perf.akt-kolau.15.3.2019 relacin 23.07.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 299,466 2019-09-11 2019-09-12 58121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.873 seri 68274972 dt.31.08.2019 fh.6 dt.31.08.2019
Bashkia Fier (0909) AVDULI Fier 3,751,427 2019-09-09 2019-09-12 56821110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.'Anastas Laska" UP.54 dt.14.11.2018RP.25.3.2019 NJF.25.3.2019 kontr.10577/8 dt.28.3.2019 fat.87seri 754254460 dt.26.07.2019 sit.perf.akt-kolau.26.7.2019 relacin 29.07.2019
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 30,500 2019-09-11 2019-09-12 57321110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 890062 Fat.11742554 dt.30.08.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 235,424 2019-09-11 2019-09-12 58021110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.842 seri 68274941 dt.31.07.2019 fh.5 dt.31.07.2019
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 21,000 2019-09-10 2019-09-11 57121110012019 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese ne page Gusht 2019 per A.Avdulaj,K.Ahmeti,S.Hasani sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 653,540 2019-09-09 2019-09-11 57021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P 29.7.2019 Fat.6358 seri 312296358 sit.
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-09-10 2019-09-11 57521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-09-10 2019-09-11 57621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-09-10 2019-09-11 57421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 25,000 2019-09-10 2019-09-11 57821110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 700 2019-09-06 2019-09-09 55021110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.8 seri 26970619

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA