Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3452 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,833,057,937.00 3,452 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,199,153 2019-03-19 2019-03-21 29521240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 likujdim situacioni rik. gjimnazi 5 tetori fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 4,743,378 2019-03-19 2019-03-21 29421240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 likujdim pjesor rik. gjimnazi 5 tetori fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2019
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 284,556 2019-03-19 2019-03-21 28221240012019 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varreza publike fat nr 53/70904131 dt 28.02.2019 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 51,660 2019-03-18 2019-03-19 29021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 nd ek gege shkurt 2019 vend 1.1.2.2019 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 130,080 2019-03-18 2019-03-19 29121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 nd ek perondi shkurt 2019 vend 1.1.2.2019 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 1,500 2019-03-18 2019-03-19 28721240012019 Shpenzime te tjera transporti 2124001 tarife kontrolli teknik fizik targa AA422RB fat nr 282888092 dt 28.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 12,000 2019-03-18 2019-03-19 28521240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenz. ,marrje dok per pasurite e bashkise zona kadastrale nr 2310 fat nr 402 dt 15.03.2019
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 19,274 2019-03-18 2019-03-19 28321240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727108576/727108340/727114191/727104954/727104915/727125333 dt 28.02.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 58,680 2019-03-18 2019-03-19 28921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 nd ek kozare shkurt 2019 vend 1.1.2.2019 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 91,740 2019-03-18 2019-03-19 28621240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenz. gjyqsoreper eqerem saliaj vend. nr 3747 dt 23.10.2018 fat nr 09/65973483 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2019-03-18 2019-03-19 29321240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 306742846 dt 28.02.2019 kontr nr be1d020163086252 mnz
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,000 2019-03-18 2019-03-19 28121240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon MNZ fat nr 727104913 dt 28.02.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 49,640 2019-03-18 2019-03-19 28021240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdimvendim gjyqi nr 691 dt 12.07.2018 fat nr 10/65970754 dt 13.02.2019 tarife permbarimore per perparim doko
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 444,600 2019-03-18 2019-03-19 28821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 nd ek lumas shkurt 2019 vend 1.1.2.2019 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) LEONARD MATA Kuēove 75,000 2019-03-15 2019-03-19 27921240012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 lik.fat.12989073/10 dt.27.02.2019 shpenzime printimi dhe publikimi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 560,080 2019-03-18 2019-03-19 29221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 nd ek bashkia shkurt 2019 vend 1.1.2.2019 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 205,500 2019-03-18 2019-03-19 28421240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vend. gjyqi ERmal Marra nr 1157-86-2018-1306 dt 21.03.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 6,806 2019-03-12 2019-03-13 26221240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203128781 dt 01.03.2019 kontr nr 12360474
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,334 2019-03-12 2019-03-13 26021240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203133883 dt 01.03.2019 kontr nr 12360434 mnz
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 4,416 2019-03-12 2019-03-13 26321240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203128215 dt 01.03.2019 kontr nr 32460001
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,246 2019-03-12 2019-03-13 26121240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203133756 dt 01.03.2019 kontr nr 12360435 mnz
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 9,010 2019-03-12 2019-03-13 26421240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203127338 dt 02.03.2019 kontr nr 32550002
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 21,034 2019-03-12 2019-03-13 26521240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203131598 dt 01.03.2019 kontr nr 12360432
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,328 2019-03-12 2019-03-13 26621240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203128218 dt 02.03.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 38,640 2019-03-06 2019-03-08 25221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj lumas janar 2019 vend vkb nr 16 dt 27.02.2019 konfr pref. nr 338/1 dt 05.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 82,432 2019-03-06 2019-03-08 25021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj nd.ek janar 2019 vend vkb nr 16 dt 27.02.2019 konfr pref. nr 338/1 dt 05.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 10,944 2019-03-06 2019-03-07 24421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energjie nd.ek. janar 2019 perondi vkb nr 16 dt 27.02.2019 konf.pref. nr 338/1 dt 05.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,197,705 2019-03-06 2019-03-07 24321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia perondi vkb nr 13 dt 27.02.2019 konf.pref. nr 338/1 dt 05.03.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2019-03-06 2019-03-07 25621240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj gege janar 2019 vend vkb nr 16 dt 27.02.2019 konfr pref. nr 338/1 dt 05.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,373,353 2019-03-06 2019-03-07 24721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia shkurt 2019 perondi vkb nr 13 dt 27.02.2019 konf.pref. nr 338/1 dt 05.03.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA