Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3740 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,980,239,591.00 3,740 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 173,719 2019-06-26 2019-06-27 61221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 41,216 2019-06-26 2019-06-27 63021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj. nd.ek. lumas qershor 2019 vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 108,148 2019-06-26 2019-06-27 60721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 39,738 2019-06-26 2019-06-27 61121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,372,379 2019-06-26 2019-06-27 61321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 297,331 2019-06-26 2019-06-27 61421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia/urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,424 2019-06-26 2019-06-27 60421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-06-26 2019-06-27 60921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 433,985 2019-06-26 2019-06-27 60121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese maj 2019 bashkia njesite admin.Lumas Kozare Perondi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 222,534 2019-06-26 2019-06-27 61621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia/sherbimet publike
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 52,140 2019-06-25 2019-06-27 59921240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vend. gjyqs.nr 1280(86-2018-1372 dt 28.03.2018 fation plaku page qershor 2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 645,978 2019-06-26 2019-06-27 63321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare/gege qershor 2019 vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 5,152 2019-06-26 2019-06-27 63521240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagesekomp. energj nd.ek gege maj 2019 vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,800 2019-06-26 2019-06-27 63121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek.rastet e bashkise/ lumas qershor 2019 vkb nr 48 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,280,218 2019-06-26 2019-06-27 62321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia qershor 2019 bashkia vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2019-06-26 2019-06-27 63621240012019 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor marsida kiptiu qershor 2019 shlresa permb. nr 87 dt 12.03.2003 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 142,052 2019-06-26 2019-06-27 61021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 73,416 2019-06-26 2019-06-27 62821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj nd.ek.maj 2019 bashkia vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-06-26 2019-06-27 61521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia/urbanistika
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,323,771 2019-06-26 2019-06-27 61921240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia perondi vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,971,000 2019-06-25 2019-06-27 60021240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion gjimnazi 5 tetori kucove fat nr 109/49396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,404,500 2019-06-26 2019-06-27 62121240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune qershor 2019 bashkia vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 53,700 2019-06-26 2019-06-27 62421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagesend. ek rastet e bashkise maj 2019 vkb nr 48 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 3,060 2019-06-26 2019-06-27 62521240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet e bashkise maj 2019 vkb nr 48 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,264,901 2019-06-26 2019-06-27 62921240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumas qershor 2019 vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 255,485 2019-06-26 2019-06-27 60521240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat maj 2019 policia bashkiake
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 5,474 2019-06-26 2019-06-27 62021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj. nd.ek maj 2019 perondi vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 9,016 2019-06-26 2019-06-27 62721240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj nd.ek 6% maj 2019 bashkia vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 10,304 2019-06-26 2019-06-27 63421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagesekomp. energj nd.ek kozare qershor 2019 vkb nr 49 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 63,000 2019-06-26 2019-06-27 62621240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek 6% maj 2019 bashkia vkb nr 47 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA