Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,688,892 2019-08-01 2019-08-02 36310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 37,665 2019-08-01 2019-08-02 36810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 52,414 2019-08-01 2019-08-02 36710730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-08-01 2019-08-02 35810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,plan 71 fakt 64 listpagese dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORIA E PERGJITHSHME RTSH Tirane 29,998 2019-07-29 2019-07-31 34910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim publikimi ne tv,vend nr 642 dt 23.05.2019 kontr nr 4982/10 dt 29.05.2019 fat nr 51 dt 28.06.2019 seri 66601118 ,shkrese konfirmim per realizim nr 13725 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 34,320 2019-07-30 2019-07-31 35510730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik dieta brenda vendit urdh 110 113 dt 16.07.2019 22.07.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 99,000 2019-07-29 2019-07-30 35210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta bordero dt 29.07.2019,urdh rn 84 dt 05.06.2019 urdh nr 110 dt 16.07.2019,urdh nr 113 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MERO BAZE Tirane 600,000 2019-07-29 2019-07-30 35010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ne Web,kontr nr 4982/31 dt 29.05.2019 vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019 fat nr 555 dt 03.07.2019 seri 66946365
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-07-29 2019-07-30 35410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta bordero dt 29.07.2019,urdh rn 84 dt 05.06.2019 urdh nr 110 dt 16.07.2019,urdh nr 113 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 4,287,600 2019-07-29 2019-07-30 35110730012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paisje multifunksionale,fat nr P168 dt 23.07.2019 seri 77944678 urdh prok nr 46 dt 13.05.2019 kontr ne vazhdim nr 3452/4 dt 21.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 66,000 2019-07-29 2019-07-30 35310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta bordero dt 29.07.2019,urdh rn 84 dt 05.06.2019 urdh nr 110 dt 16.07.2019,urdh nr 113 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) NEWSBOMB Tirane 200,000 2019-07-26 2019-07-29 34710730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim publikim ne web fat nr 136 dt 01.07.2019 seri 74357636 kontr nr 4982/23 dt 29.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 570,660 2019-07-26 2019-07-29 34810730012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mirembajtje dhe riparim ,fat nr P152 seri 77944662 dt 10.07.2019 fhyrje nr 50 dt 17.07.2019 PV nr 13442/1 dt 17.07.2019 ftese per ofert dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORIA E PERGJITHSHME RTSH Tirane 2,175,000 2019-07-25 2019-07-26 34410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ,kontr nr 4982/12 dt 29.05.2019 fat nr 115 dt 30.06.2019 seri 66600715 shkres nr13650/3 dt 22.07.2019 vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORIA E PERGJITHSHME RTSH Tirane 30,000 2019-07-25 2019-07-26 34610730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ,kontr nr 4982/11 dt 29.05.2019 fat nr 123 dt 24.07.2019 seri 66600723 shkrese nr 13724 dt 22.07.2019vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ORA (K71505003O) Tirane 200,000 2019-07-23 2019-07-24 34310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim ne web fat nr 67 seri 79216117 dt 28.06.2019kontr nr 4982/21 dt 29.05.2019,vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 36,552,000 2019-07-19 2019-07-22 34110730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim per implementimin dhe menaxhimin e sistemit te vleresimit te fletev,urdh prok nr 37 dt 19.04.2019,kontr nr 2472/4 dt 04.05.2019 fat nr 183 dt 05.07.2019 seri 51805183 njoft fituesi nr 2472/3 d
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 4,287,600 2019-07-18 2019-07-22 32910730012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sPaisje multifunksionale print,fat nr P148 dt 24.06.2019 seri 77944658,urdh prok nr 46 dt 13.05.2019 njoft fituesi nr 3452/3 dt 20.05.2019 kontr nr 3452/4 dt 21.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DOSJA Tirane 200,000 2019-07-19 2019-07-22 33810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikimi ne web,fat nr 1 dt 01.07.2019 seri 78235801 kontrat nr 4982/27 dt 29.05.2019 vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 60,000 2019-07-19 2019-07-22 339110730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,baner me logo KQZ urdh nr 58 dt 29.06.2019 fat nr 973 dt 09.07.2019 seri 76444973 fhyrje nr 49 dt 11.07.2019 Pverbal nr 12993/1 dt 15.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 117,600 2019-07-19 2019-07-22 340110730012019 Shpenzime te tjera qiraje 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,qeramarrje tende prozhektor freskuese ,urdh prok nr 57 dt 29.06.2019 fat nr 974 dt 09.07.2019 seri 76444974 PV nr 12993/1 dt 15.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 5,500 2019-07-18 2019-07-19 33510730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,300 2019-07-18 2019-07-19 33210730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 6,280 2019-07-18 2019-07-19 33410730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-07-18 2019-07-19 32810730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari fat nr 320086361 dt 01.07.2019 kod abonenti nr 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 11,112,000 2019-07-18 2019-07-19 32710730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim perditesimi te sistemit e integruar ,kontrat nr 12114/4 dt 26.06.2019 fat nr 18 dt 05.07.2019 seri 51805189,urdh prok nr 53 dt 21.06.2019 njoft fituesi nr 12114/3 dat 25.06.2019 fhyrje nr 48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MULTISCREEN Tirane 5,700,000 2019-07-17 2019-07-19 31810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbime publikim,fat nr 105 dt 09.07.2019 seri 77630555 kontr nr 4982/1 dt 29.05.2019 Vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EJON Media Group Tirane 194,000 2019-07-18 2019-07-19 33710730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikimi,fat nr 135 dt 10.07.2019 seri 75780484 Vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,640 2019-07-18 2019-07-19 33010730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2019-07-18 2019-07-19 33310730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 34,920 2019-07-18 2019-07-19 33110730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 70 dt 22.05.2019 bordero dt 17.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 5,500 2019-07-18 2019-07-19 33610730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 6,000 2019-07-17 2019-07-18 32510730012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz pritje percjellje,urdh prok nr 20 dt 21.03.2019 fat nr 286268359 seri dt 09.07.2019 fhyrje nr 46 dt 09.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Pėrparim Haka Tirane 6,200 2019-07-17 2019-07-18 32610730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim larje automjeti urdh prok nr 24 dt 21.03.2019 fat nr 48 dt 05.07.2019 seri 12966204
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,000 2019-07-17 2019-07-18 32310730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz dieta urdher nr 97 dt 25.06.2019 listpagese dt 16.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-07-17 2019-07-18 32010730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320085685 dt 01.07.2019 kod abonenti 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,500 2019-07-17 2019-07-18 32210730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320083548,320091408,320099351,320090941,320086393,320086393,320086105 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-07-17 2019-07-18 31910730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320086036 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-07-17 2019-07-18 32110730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320081037 dt 01.07.2019 kod abonenti 1069032
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Coffee Partner Tirane 9,500 2019-07-17 2019-07-18 32410730012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz pritje percjellje,urdh prok nr 22 dt 21.03.2019,fat nr 197 dt 11.07.2019 fhyrje nr 47 dt 11.07.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave