Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,117 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 857,100,413.00 1,117 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 310,320 2016-11-21 2016-11-21 32910730012016 Karburant dhe vaj KQZ bl karbur. up 48 dt 26.10.2016 ftes 26.10.2016 vler perf. 27.10.2016 ft 836 dt 10.11.2016 s 39002836 fh 60 dt 10.11.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 114,500 2016-11-21 2016-11-21 33210730012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit KQZ Shpenzimi sigurac. automj. up 49 dt 10.11.2016 ftes 10.11.2016 vlers perf 11.11.2016 ft 1229 dt 14.11.2016 s 42153620
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2016-11-16 2016-11-17 32610730012016 Udhetim i brendshem KQZ dieta urdh 103 dt 31.10.2016 bord 15.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 49,500 2016-11-16 2016-11-17 32510730012016 Udhetim i brendshem KQZ dieta urdh 101 dt 22.10.2016 bord 15.11.2016 urdh 108 dt 2.11.2016 103 dt 31.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,554 2016-11-15 2016-11-16 32310730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzim cel tetor 2016 kont 12.07.2012,kont dt.13.07.2012, kodi i abonentit 7503 fat 197470923,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-11-15 2016-11-16 32210730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel tetor 2016 kodi i abonentit 21883907960 fat 208153429 dt 1.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,436 2016-11-15 2016-11-16 32410730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel tetor 2016 kodi i abonentit 21584977137 ft 208152341 dt 1.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,750 2016-11-10 2016-11-10 32110730012016 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Lik bl mater korniza kopje celsash pv emergj 8.11.16 ft 923 dt 7.11.2016 s 42533011 fh 56 dt 26.10.2016 Brunilda Paja ID 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-11-10 2016-11-10 32010730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenz pritjr up 2 dt 14.1.2016 pv 15.1.2016 ft 9610 dt 7.11.2016 s 42113610 fh 58 dt 7.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KALLFA Tirane 68,000 2016-11-10 2016-11-10 31910730012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres KQZ bl pintera pv emergj 27.10.16 ft 1068 dt 21.10.2016 s 37802494 fh 57 dt 26.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 235,200 2016-11-08 2016-11-09 31210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre up 43 dt 16.9.2016 shteskontr 2450/10 dt 17.9.2016 ft 3 dt 4.10.2016 s 39244606 fh 53 dt 6.10.2016 pv kolaud 2050/11 dt 6.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ER-NO SHPK Tirane 105,600 2016-11-08 2016-11-09 31510730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ kolaudim punim up 5 dt 19.1.2016 pv 20.1.2016 kontr 59/2 dt 20.1.2016 akt kolaud 2536 dt 30.5.2016 ft 48 dt 18.10.2016 s 28634349
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 143,400 2016-11-08 2016-11-09 31310730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz prodhim shtypshkrimesh zgjedhore up 45 dt.26.09.2016, kont shtes 3088/13 dt.27.09.2016 fat 1660 seri 40358559 dt.7.10.16 fh 54 dt.10.10.16, pv kolaudimi 3088/14 dt.10.10.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 6,130,400 2016-11-08 2016-11-09 31610730012016 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca KQZ Organizim eventikonfer nderkomb. up 37 dt 9.8.2016 njf3032/8 dt 19.8.2016 kontr 3032/10 dt 22.8.2016 ft 670 dt 4.10.2016 s 33854771
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 27,000 2016-11-08 2016-11-08 31410730012016 Sherbime te tjera KQZ sherbim miremb software up 36 dt 9.8.2016 kontr 3031/1 dt 15.8.2016 ft 1343 dt 31.10.2016 s 38786943
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-11-08 2016-11-08 31110730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239 AKT MAREVoshee 3358 DT 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 20,400 2016-11-02 2016-11-03 31010730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel gusht shtator 2016 kodi i abonentit 22540872392 fat 208102152, dt 01.09.2016, fat 208125823, dt.01.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,604,349 2016-11-01 2016-11-01 30310730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 41 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-11-01 2016-11-01 30210730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 2 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 331,538 2016-11-01 2016-11-01 30410730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 6 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 396,698 2016-11-01 2016-11-01 30510730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 3 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 48,788 2016-11-01 2016-11-01 30610730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 1 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,219 2016-11-01 2016-11-01 30710730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 1 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 37,567 2016-11-01 2016-11-01 30810730012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga me kontr m tetor 2016 nr punonj. pl 2 f 2 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-11-01 2016-11-01 30910730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FBD Tirane 86,250 2016-10-27 2016-10-28 30110730012016 Sherbime telefonike KQZ Sherbim telefonie fikse, up 33,dt.13.04.2016,ft.of.dt. 13.04.2016, nj.fit. dt. 27.05.2016, kont 567/2,dt.27.05.2016, fat 766,seri 38794065,dt.29.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FASTECH Tirane 97,200 2016-10-25 2016-10-26 29710730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Lik bl paisje up 35 dt 1.8.2016 ftes 1.8.2016 njf 5.8.2016 ft 867 dt 5.8.2016 s 36627149 fh 36 dt 5.8.16 shk 3483 dt 24.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 95,544 2016-10-25 2016-10-26 29910730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Abonim shtypi korrik-shtator 2016, kont 19/1 dt 05.01.2016 fat 424,425 dt 12.10.2016 seria 34522880, 34522881
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MONIKA DHIMA Tirane 9,350 2016-10-25 2016-10-26 29810730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Lik shp pritje urdh 90 dt 27.9.16 ft 864 dt 27.9.2016 s 38545864
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,584 2016-10-25 2016-10-26 30010730012016 Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Lik shp pritje pv emergj 19.9.2016 ft 125 dt 19.9.2016 s 39730125 fh 45 dt 19.9.2016 pv emergj 23.9.2016 ft 4991592748 s 120868017 fh 52/1 dt 23.9.2016 Brunilda Paja ID 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,945 2016-10-25 2016-10-26 29610730012016 Paga baze KQZ Cel Shtator 2016 Kodi i abon 470003070571 fat dt.01.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUREL SARAĒI Tirane 129,168 2016-10-21 2016-10-24 29210730012016 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ bilet avioni up 41 dt 25.8.2016 ftes 25.8.2016 njf 29.8.2016 ft 131 dt 29.8.2016 s 35916132
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 23,987 2016-10-21 2016-10-24 29310730012016 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ taks makine autoriz. 3342 dt 28.9.16 ft 1600405427 dt 14.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-10-21 2016-10-24 29410730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 5,374 2016-10-21 2016-10-24 29510730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzim cel shtator 2016 kont 12.07.2012,kont dt.1.10.2012, kodi i abonentit 7503 fat 197465624,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,675 2016-10-21 2016-10-24 29010730012016 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherb perkthimi udhez. 3165 dt 12.5.2014 urdh 79 dt 19.8.16 bord 20.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FBD Tirane 86,250 2016-10-20 2016-10-21 28810730012016 Sherbime telefonike KQZ Sherbim telefonie fikse, up 33,dt.13.04.2016,ft.of.dt. 13.04.2016, nj.fit. dt. 27.05.2016, kont 567/2,dt.27.05.2016, fat 721,seri 38794170,dt.28.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 133,660 2016-10-20 2016-10-21 28910730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik ene.el kontr TR1H110059648239 s 644929911 dt 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 886,548 2016-10-20 2016-10-21 282710730012016 Sherbime te tjera KQZ Shpenzime implementim menaxh sistem elktr. nr te votave up 38 dt 15.8.2016 njf 23.8.2016 kontr 653 dt 25.8.2016 ft 653 dt 15.9.2016 s 36961653 relac 3087/10 dt 15.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 831,642 2016-10-17 2016-10-17 28610730012016 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ shp flete votimi up 40 dt 18.816 autoriz.3104/5 dt 26.8.16 kontr.3104/6 dt 26.8.16 ft 201619571 dt 2.9.16 pv kol.7.9.16 fh 44 dt 8.9.16 CETIS ibanSI56060000026390798 Slovenia 5976.39eurox138 lek
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave