Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,336 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,078,681,614.00 1,336 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOHA JONE Tirane 300,000 2017-06-29 2017-06-30 27810730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim publikim ne gazet, shkres 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/4 dt 7.6.17 fat nr 58 dt 27.6.2017 ser 46203658
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2017-06-29 2017-06-30 27710730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 82,500 2017-06-29 2017-06-30 27510730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 143,000 2017-06-28 2017-06-29 27310730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 159,500 2017-06-28 2017-06-29 27410730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 77,000 2017-06-28 2017-06-29 27210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LOGJISTIK BENIMPEKS LTD Tirane 174,840 2017-06-28 2017-06-29 26910730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbim doganor, aut 2188/14 16.6.2017 fat 229 17.6.2017 ser 48096391
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 599,500 2017-06-28 2017-06-29 27110730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta,urdh 111 dt 17.06.2017, urdh 113 dt 19.06.2017urdh 116 dt 23.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 205,200 2017-06-28 2017-06-29 27010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 655 ser 48706755 dt 12.06.2017 f.hyr 48 dt 13.06.2017 p.ver kolaud 1930/20 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 67,000 2017-06-27 2017-06-28 26710730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre K Q Z aparat cel , urdh prok 46 dt 13.06.2017, proc ver 13.06.2017 fat 913 dt 13.06.2017 ser 49527713 f.hyr 45 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,728,240 2017-06-27 2017-06-28 26610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 652 ser 48706752 fat 654 ser 48706754 dt 09.06.2017 f.hyr 46 flet hyr 47 dt 13.06.2017 p.ver kolaud 1930/19 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 30,253,080 2017-06-27 2017-06-28 26510730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim per implem e sis te vlersimit te fletve te votimit . vazhdim kont 2189/10 fat 627 dt 20.06.2017 ser 36961627 proc ver kolaud 2189/14 dt 21.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 1,096,560 2017-06-23 2017-06-27 26210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 587 ser 48706687 dt 01.06.2017 f.hyr 38 dt 02.06.2017 p.ver kolaud 13545/3 dt 02.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 1,095,600 2017-06-23 2017-06-27 26310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 636 ser 48706736 dt 06.06.2017 f.hyr 40 dt 06.06.2017 p.ver kolaud 1930/17 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2017-06-23 2017-06-27 25810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 106 dt 13.06.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LE SPOT PRODUCTION SH.P.K Tirane 1,956,000 2017-06-23 2017-06-27 26010730012017 Sherbime te tjera K Q Z prodhim spote tv dhe radiofonik, urdh prok 12 dt 20.03.2017 kont 1703/11 dt 03.04.2017 fat 15 ser 11056990 dt 25.05.2017 proc ver kolaud 1703/12 dt 29.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 2,304,000 2017-06-23 2017-06-27 26410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 644 ser 48706744 dt 07.06.2017 f.hyr 41 dt 07.06.2017 p.ver kolaud 1930/18 dt 07.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 170,500 2017-06-23 2017-06-27 25710730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta urdh 110 dt 16.06.2017, urdh 103 dt 10.06.2017 urdh 106 dt 13.06.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2017-06-23 2017-06-27 25910730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 103 dt 10.06.2017 urdh 106 dt 13.06.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,515 2017-06-21 2017-06-23 25110730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 1069032 fat 216918583 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,580 2017-06-21 2017-06-23 25210730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 655545448 dt 31.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 15,120,000 2017-06-21 2017-06-23 25410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z prodhim shtypshkrime manual kqz fletore pune kqz, urdh prok 19 dt 29.03.2017 kont 1930/10 dt 12.04.2017 fat 5 dt 30.05.2017 ser 33706805 f.hyr 37 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,384 2017-06-21 2017-06-23 25010730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 30897615, 211496682511, 211496026480, 211850616875, 21515247992, 30113129, FAT NR 216920777, 21697617, 216927935, 216926883, 216923605, 216923794, DT 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 337,919 2017-06-19 2017-06-20 24610730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta, urdh 99 dt 5.6.17 urdh 101 dt 7.6.17, urdh 103 dt 10.6.2017 urdh 102 dt 8.6.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 122,484 2017-06-19 2017-06-20 24810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 99 dt 05.06.2017, urdh 101 dt 7.6.2017, urdh 103 dt 10.06.2017 urdh 102 dt 8.6.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 144,956 2017-06-19 2017-06-20 24710730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 98 dt 02.06.2017 urdh 102 dt 08.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-06-19 2017-06-20 24410730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ Lik shpenz pritje percjellje kafe urdh prok nr 3 dt 10.02.2017 p.ver 11.02.2017 fat nr 4703 ser 49518403 dt 21.06.2017 flet hyrj nr 43 dt 12.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,513 2017-06-19 2017-06-20 24210730012017 Paga baze K Q Z shp cel maj, fat 01.06.2017 kodi abonentit 470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,840 2017-06-19 2017-06-20 24110730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel maj fat 207839421, 207837645, 207844567 dt 01.06.2017 kodi abonent 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 135,000 2017-06-19 2017-06-20 24510730012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh K Q Z shp qeramarje ambjentesh qera salla per trajnim, kont 3881/1 dt 12.6.2017 fat 62 ser 43083342 dt 12.6.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 97,040 2017-06-19 2017-06-20 24310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, kontr vazhdim nr 1369/1 dt 3.3.17 fat 497 dt 05.06.2017 ser 43059147
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 88,000 2017-06-19 2017-06-20 24910730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 99 dt 05.06.2017, listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 22,000 2017-06-14 2017-06-15 23810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta,urdh 98 dt 02.06.2017, urdh 99 dt 5.6.17, listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 357,500 2017-06-14 2017-06-15 24010730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta, urdh 99 dt 5.6.17, urdh 101 dt 07.06.2017 urdh 103 dt 10.06.2017, listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,839 2017-06-14 2017-06-15 23610730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel maj kodi 7503, fat 197509082 ,197509083 dt 01.06.2017 kont 12.07.2012 kont dt 13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2017-06-14 2017-06-15 23710730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta,urdh 98 dt 02.06.2017, , listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,800 2017-06-14 2017-06-15 23410730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 215908510268fat 216923354 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-06-14 2017-06-15 23510730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21883907960 fat 216924032 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,418 2017-06-14 2017-06-15 23310730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21584977137 fat 216922914 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-06-14 2017-06-15 23210730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes K Q Z sherbim roje maj 2017 urdh prok 30 dt 14.04.2017 kont 2045/4 dt 14.04.2017, fat 550 ser 49402628 dt 31.05.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave