Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,601 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,157,528,894.00 1,601 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 108,000 2018-01-16 2018-01-17 1410730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages kartolina urdh prok 71 dt 19.12.17 proc ver 22.12.17 fat 323 dt 25.12.17 ser 55280410 f.hyr 83 dt 26.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 15,576 2018-01-16 2018-01-17 1210730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages posta dhjetor 2017 fat 6037 dt 26.12.17 ser 58057437
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 85,383 2018-01-16 2018-01-17 1010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages abonim shtypi dites, urdh 3 dt 16.1.17 kont 84/1 dt 16.1.16 fat 680 dt 12.12.17 ser 50284952 fat 681 dt 12.12.17 ser 50284953
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-01-16 2018-01-17 1310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek vendimi gjyqesor per Dhimiter Ndinin urdher vend gjukates nr 184 dt 31.10.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-01-04 2018-01-11 910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pag punonjes ne list pritje urdh 210 dt 30.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,591 2018-01-03 2018-01-05 810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-01-04 2018-01-05 510730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,987,317 2018-01-03 2018-01-04 110730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 652,004 2018-01-03 2018-01-04 310730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2018-01-03 2018-01-04 210730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 74,053 2018-01-03 2018-01-04 610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 60,058 2018-01-03 2018-01-04 410730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,849 2018-01-03 2018-01-04 710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ERJON SARAĒI (L21428028P) Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64910730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6170 dt 28.12.17 fat 56 dt 28.12.17 ser 46264644
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 10,428 2017-12-28 2017-12-29 64610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 1252 ser 57561052 dt 26.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2017-12-27 2017-12-29 64210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALB-AUDIT Tirane 360,000 2017-12-22 2017-12-29 62810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/34 dt 21.12.17 fat 12 dt 21.12.17 ser 17152913
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EFTALI QIRJAQI Tirane 90,000 2017-12-27 2017-12-29 63710730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherb per audit e fond te fushates, vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6157 dt 26.12.17 fat 47 dt 26.12.17 ser 46917097
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FASTECH Tirane 492,120 2017-12-27 2017-12-29 63910730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ realiz dhe shumfishim i buletinit elek u.prok 69 dt 11.12.17 ft ofert 11.12.17 rap permb REF 37590-12-12-2017 kont 6080/2 dt 22.12.17 fat 1328 dt 26.12.17 ser 55587748 f.hyr 81 dt 26.12.17 p,ver kolaud 6080/3 dt 26.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ANITA PULAJ Tirane 612,000 2017-12-28 2017-12-29 64710730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6168dt 28.12.17 fat 21 dt 28.12.17 ser 57571472
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) REKA / KUKES Tirane 114,000 2017-12-28 2017-12-29 65010730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z hartim proj prev dhe superv punim rikon i magaz, u.prok 2 dt 8.2.17 p.ver nr 5 per bl te vogla 8.2.17 kontr 974/2 dt 9.2.17 fat 1 dt 1.12.17 ser 26868301
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,340 2017-12-27 2017-12-29 64010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 246054769 dt 30.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 82,500 2017-12-27 2017-12-29 64110730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FLUTURA LUKA Tirane 360,000 2017-12-26 2017-12-29 63610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim i fondeve te fushtes vendim KQZ 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 6146 dt 22.12.2017 ft nr 11 ser 16578784 dt 22.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DORANIN AGALLIU Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64510730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/38 dt 21.12.17 fat 45 dt 22.12.17 ser 51322315
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) JON CONSULTANCY Tirane 108,000 2017-12-26 2017-12-29 63510730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim fushtes vendim 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 548/4/36 dt 21.12.2017 ft nr 82 ser 54833920 dt 21.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2017-12-27 2017-12-29 64310730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 847,554 2017-12-26 2017-12-29 63110730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 1073001 KQZ Lik sherbim roje up nr 63 dt 30.10.2017 nj fit dt 01.11.2017 kontrat 5829/9 dt 02.11.2017 ft nr 221 ser 5108772 dt 07.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ERK AUDITING Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6169dt 28.12.17 fat 55 dt 28.12.17 ser 50888669
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELO - AUDITING Tirane 288,000 2017-12-26 2017-12-29 63310730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim i fondeve te fushtes vendim KQZ 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 5484/37 dt 21.12.2017 ft nr 69 ser 51558219 dt 21.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) H AUDITING Tirane 720,000 2017-12-22 2017-12-29 63010730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/35 dt 21.12.17 fat 76 dt 21.12.17 ser 38369198
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,415 2017-12-26 2017-12-29 63210730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit ft nr 2384462-52112-413 dt 01.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lejla Shahu Tirane 540,000 2017-12-22 2017-12-28 62710730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fush zgjedh vend KQZ 374 dt 9.6.17 aneks 3927/1 dt 12.6.17 fat 29 ser 42038430 dt 4.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Enkelejda Alite Tirane 180,000 2017-12-22 2017-12-28 62910730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/33 dt 21.12.17 fat 68 dt 21.12.17 ser 33925270
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ANITA PULAJ Tirane 252,000 2017-12-21 2017-12-27 60310730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 4022 dt 1.12.17 fat 50 dt 6..12.17 ser 51437700
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PAJTIM HYSAJ (L02604403J) Tirane 252,000 2017-12-21 2017-12-27 62610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3930/1 dt 12.6.17 fat 22 dt 1..12.17 ser 42346872
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-12-21 2017-12-27 62510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 8645 seri 56265345 dat 18.12.2017 fh 78 dt 18.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,690 2017-12-20 2017-12-26 61510730012017 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti K Q Z antifrize komision bankar, p.ver 5.12.17 p.ver emergjen 5.12.17 fat 408 dt 5.12.17 ser 55298508 f.hyr 75 dt 5.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LUAN MUĒA Tirane 252,000 2017-12-20 2017-12-26 60810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3956/1 dt 5.12.17 fat 58 dt 9.12.17 ser 21152661
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,850 2017-12-20 2017-12-26 61610730012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Sherbimet bankare K Q Z a bateri komision bankar, p.ver 11.12.17 p.ver emergjen 11.12.17 fat 5021 dt 11.12.17 ser 223972703 f.hyr 76 dt 11.12.17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave