Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,391 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,795,351,658.00 2,391 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 19,540 2020-01-21 2020-01-23 2110730012020 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ,shpenzim dieta bordero dt 20.01.2020 urdh nr 159 dt 26.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "ABCOM" Tirane 28,800 2020-01-21 2020-01-23 1710730012020 Sherbime te tjera 1073001 KQZ,sherbim interneti fat nr 259496113 kontr ne vazhdim nr 2277 dt 10.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,000 2020-01-21 2020-01-23 2010730012020 Sherbime telefonike 1073001 KQZ,shpenzim celular fat nr327302194 dt 02.01.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2020-01-21 2020-01-23 1910730012020 Sherbime telefonike 1073001 KQZ,shpenzim celular fat nr 327305681 dt 02.01.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,000 2020-01-20 2020-01-22 1310730012020 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ,dieta jasht ,bordero dt 16.01.2020 urdh nr 146 dt 18.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 200,860 2020-01-20 2020-01-22 910730012020 Elektricitet 1073001 KQZ,energji fat nr 332243835 dt 31.12.2019 kontr nr H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Pėrparim Haka Tirane 7,200 2020-01-20 2020-01-22 1110730012020 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ,sherbim larje automjeti fat nr 92 dt 26.12.2019 urdh prok nr 24 dt 21.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,605 2020-01-20 2020-01-22 1210730012020 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ,sherbim posta fat nr 5981 dt 26.12.2019 serial nr 74768781
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2020-01-20 2020-01-22 1410730012020 Sherbime telefonike 1073001 KQZ,shpenzim cel fat nr 327305365 dt 02.01.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2020-01-20 2020-01-22 1610730012020 Sherbime telefonike 1073001 KQZ,shpenzim cel fat nr 327305006 dt 02.01.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INFOSOFT SOFTWARE DEVELOPER Tirane 282,000 2020-01-20 2020-01-22 1410730012020 Sherbime te tjera 1073001 KQZ,sherbim per program fat nr 2842 dt 16.12.2019 seri 84180582 urdh nr 74 dt 13.11.2019 pverbal dt 16.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 57,123 2020-01-20 2020-01-22 1010730012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ,abonim shtypi i dites fat nr 444 dt 24.12.2019 serial 74488888
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELEDA DHIMA Tirane 396,000 2020-01-17 2020-01-20 55610730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 69 dt 24.12.2019 seri 69393924 perseritur pasi ishte refuzuar per nr fat
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2020-01-06 2020-01-20 510730012020 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ,bonuse karburanti bordero dt 06.01.2020 ligji nr 10160 dt 15.10.2009 i ndryshuar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SILVANA GJIKDHIMA Tirane 432,000 2020-01-16 2020-01-20 56810730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim fonde te fushata zgjedhjore ,fat nr 51 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MARGARITA KALEMASI Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56710730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr 162 dt 24.12.2019 seri 80119041
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Vullnetare Hoxha Tirane 432,000 2020-01-16 2020-01-17 55410730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi auditim i fondeve per fushta zgjedh 2019 vend KQZ nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 195 dt 23.12.2019 seri 69835295
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Illyrian Guard Tirane 1,049,733 2020-01-16 2020-01-17 57110730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim roje fat nr 149 dt 24.12.2019 seri 78598653 urdh brend nr 149 dt 30.10.2019 aktmarrveshje nr 736/1 dt 01.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Enkelejda Alite Tirane 1,260,000 2020-01-16 2020-01-17 55810730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr 76,77,78 dt 23.12.2019 seri 80119041
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ANITA PULAJ Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 55910730012019 Sherbime te tjera dt 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,lik sherbim monitor fush zgj , vendim,740 dt 31.05.2019 kontr 5049/1 dt 23.12.2019 ft 06 seri 85187006 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 8,170 2020-01-16 2020-01-17 54310730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbime postare fat nr 5483 seri 74764483 dt 26.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Anida Nuri Tirane 432,000 2020-01-16 2020-01-17 55710730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 155 dt 24.12.2019 seri 55504956
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,000 2020-01-16 2020-01-17 55510730012019 Shpenzime per honorare 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,honorare per petagoget vkm nr 242 dt 18.03.2015 shkrese nr 15045 dt 23.12.2019 bordero dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ACA MARGJEKA Tirane 1,188,000 2020-01-16 2020-01-17 55310730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi auditim i fondeve per fushta zgjedh 2019 vend KQZ nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 68 dt 23.12.2019 seri 66372848
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lumturi Velaj Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 57310730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr 186dt 24.12.2019 seri 80100382
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LIRI GJOKA Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56510730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,lik sherbim monitor fush zgj , vendim,740 dt 31.05.2019 , kontr 5062/1 dt 23.12.2019 , ftnr 198 dt 23.12.2019 seri 62252500
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHERIFE HOXHA Tirane 1,685,880 2020-01-16 2020-01-17 55210730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr74 dt 23.12.2019 seri 80119041
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENEDA RAHMANI Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56010730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 517 dt 24.12.2019 seri 75724667
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LIRENG AUDITING Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 57210730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr 17dt 24.12.2019 seri 36453335
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AIDA MALOKU / FIER Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56910730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorimi i fondeve te fushates zgjedhore 2019 fat nr 32 dt 24.12.2019 seri 36453335
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALB BB AUDITING SH. P .K Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56410730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 141 dt 24.12.2019 seri 79283157
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) HIDAJETE KRAJA (MUĒAJ) Tirane 432,000 2020-01-16 2020-01-17 56110730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 88 dt 23.12.2019 seri 70383788 kontr nr 50481 dt 23.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LUDMILLA PALUKA Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56310730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 101 seri 74150642 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELO - AUDITING Tirane 360,000 2020-01-16 2020-01-17 56110730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te fushates zgjedhore 2019 vendim kqz nr 740 dt 31.05.2019 fat nr 268090768 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lejla Shahu Tirane 432,000 2020-01-16 2020-01-17 57010730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim monitorim i fondeve te zgjedhjeve fat nr 35 dt 24.12.2019 serial nr 63410208 aneks kontr nr 5055/1 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Arjana Reēi Tirane 288,000 2020-01-16 2020-01-17 56610730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,lik sherbim monitor fush zgj , vendim,740 dt 31.05.2019 kontr 5078/1 dt 24.12.2019 ft 49 seri 66889178 dt 24.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2020-01-06 2020-01-07 410730012020 Paga baze 1073001 KQZ,paga dhjetor 2019 nr punonj plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 736,301 2020-01-06 2020-01-07 210730012020 Paga baze 1073001 KQZ,paga dhjetor 2020 nr punonj plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2020-01-06 2020-01-07 310730012020 Paga baze 1073001 KQZ,paga dhjetor 2020 nr punonj plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,883,808 2020-01-06 2020-01-07 110730012020 Paga baze 1073001 KQZ,paga dhjetor 2020 nr punonj plan 71 fakt 62 listpagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave