Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,243 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,046,537,054.00 1,243 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,776 2017-06-07 2017-06-08 21910730012017 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ posta fat 3044 dt 26.5.2017 seri 44123247
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 145,000 2017-06-02 2017-06-05 21310730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z Lik dieta urdh 94 dt 31.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 145,000 2017-06-02 2017-06-05 21410730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z Lik dieta urdh 94 dt 31.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,131,892 2017-06-01 2017-06-02 21010730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 259 ne kte bank 33
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 558,569 2017-06-01 2017-06-02 20510730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 5 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,446,978 2017-06-01 2017-06-02 20310730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 42 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 74,846 2017-06-01 2017-06-02 20610730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 1 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,306,613 2017-06-01 2017-06-02 20810730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 94,174 2017-06-01 2017-06-02 21110730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 259 ne kte bank 2
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 881,471 2017-06-01 2017-06-02 20410730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 12 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,593,930 2017-06-01 2017-06-02 21210730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 259 ne kte bank 127
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,125,443 2017-06-01 2017-06-02 20910730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 259 ne kte bank 33
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2017-06-01 2017-06-02 20710730012017 Kompensime speciale te tjera K Q Z paga bomus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2019 i ndryshuar bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,181,640 2017-05-29 2017-05-30 20210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta , u.p 19 dt 29.3.17 kon 1930/10 dt 12.4.17 fat 500 ser 48706600 dt 12.5.17 f.hyr 21/4 12.5.17 PV kolaud 1930/15 dt 12.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 297,000 2017-05-29 2017-05-30 19910730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 83 dt 19.05.2017, urdh 78 dt 15.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 751,853 2017-05-29 2017-05-30 20110730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherb krijim dhe printim i hartave per zgjedhjet per kuvend 2017, u.prok 15 dt 24.03.2017, kontrat 1815/4 dt 21.04.2017, fat 818 ser 223915089 dt 19.5.17 f.hyr 23 dt 19.5.17 p.ver kolaud 1815/8 dt 19.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 132,000 2017-05-29 2017-05-30 20010730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 83 dt 19.05.2017, urdh 78 dt 15.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2017-05-29 2017-05-30 19810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 83 dt 19.05.2017, urdh 78 dt 15.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 21,188,916 2017-05-25 2017-05-26 19510730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta , u.p 19 dt 29.3.17 kon 1930/10 dt 12.4.17 fat 46 ser 33706894 dt 11.5.17 fat 48 ser 33706896 dt 11.5.17 fat 47 ser 33706895 dt 11.05.2017 f.hyr 21/1 21/2 21/3 dt 12.05.17 p.kolaud 1930/14
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 60,098,736 2017-05-25 2017-05-26 19610730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim per implem e sis te vlersimit te fletve te votimit . u.p 29 dt 14.04.2017 kont 2189/10 dt 28.04.2017 p.ver kolaud 2189/13 dt 22.05.2017 fat 620 dt 22.05.2017 ser 36961620
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Vjollca Logu (L71406037B) Tirane 32,000 2017-05-25 2017-05-26 19710730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ fikse zjarri, u.prok 36 dt 2.5.17 p.ver 19.05.2017 fat 7 ser 12040607 dt 22.05.2017 f.hyr 25 dt 22.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) G & L Tirane 118,800 2017-05-24 2017-05-25 18810730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z kolaudim i punimeve per rikonstruksionin e magazines, urdh prok 42 dt 16.05.2017 p.ver 17.05.17 rap akt kolaud 1068/4 dt 19.05.2017 fat 54 ser 48025456 dt 22.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,640 2017-05-24 2017-05-25 19110730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 1069032 fat216894713 dt 01.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 538,968 2017-05-24 2017-05-25 18710730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim per implem e sis te vlersimit te fletve te votimit . u.p 24 dt 10.04.2017 kont 2115/7 dt 19.04.2017 p.ver 2115/10 dt 02.05.2017 rap 2115/1 dt 2.5.17 fat 618 ser 36961618 dt 1.05.2017 situac perfund 10.05.20174
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) NDREGJONI Tirane 7,134,652 2017-05-24 2017-05-25 19010730012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001 KQZ vazhdim kont 1068/11 fat 7 ser 44587307 dt 19.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 113,784 2017-05-23 2017-05-24 18510730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit K Q Z riparim automjetesh , urdh prok 38 dt 2.5.17, ftes ofert 2.5.17, renditje perfund 4.5.17 fat 616 ser 4582853 dt 17.05.2017 situac punimesh 17.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LOGJISTIK BENIMPEKS LTD Tirane 108,900 2017-05-23 2017-05-24 18610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbim doganor, autorizim nr 2420 dt 28.04.2017, fat 165 ser 48096427 dt 19.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 809,581 2017-05-23 2017-05-24 18410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z vazhdim kontrate 1815/4 dt 21.04.2017, fat 791 dt 16.05.17 ser 223915062 f.hyr 22 dt 16.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 14,185,680 2017-05-23 2017-05-24 18310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z prodhim shty shkrime dhoma te fsheta votimi, u.prok 19 dt 29.3.17, kont 1930/10 dt 12.4.17, fat455 ser 48706555, fat 456 ser 48706556, fat 457 ser 48706557 dt 04.05.2017 f.hyr nr 20 dt 9.5.17, p.v kola 1930/13 dt 8.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,012 2017-05-22 2017-05-23 17710730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 30897615, 211496682511, 211496026480, 211850616875, 21515247992 30113129, fat 216896903, 216903314, 216903637, 216899446, 216899255 dt 01.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 33,000 2017-05-22 2017-05-23 17610730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta bordero dt 22.05.2017, urdh 41 dt 04.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,022 2017-05-22 2017-05-23 17810730012017 Paga baze K Q Z ndales ne page telef m prill 2017 abonenti 470003070571 dt 01.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 175,360 2017-05-22 2017-05-23 18110730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bilete udhetimi ajror, urdh prok 27 dt 14.04.2017, ftes ofert 14.04.2017 vlersim perfund 18.04.2017, fat 121 ser 39300922 dt 12.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,500 2017-05-22 2017-05-23 18210730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta bordero dt 22.05.2017, urdh 44 dt 10.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 215,980 2017-05-22 2017-05-23 17910730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 654208509 dt 30.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 950,719 2017-05-22 2017-05-23 18010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherb krijim dhe printim i hartave per zgjedhjet per kuvend 2017, u.prok 15 dt 24.03.2017, kontrat 1815/4 dt 21.04.2017, fat 774 ser 223915045 dt 9.5.17 f.hyr 19 dt 9.5.17 p.ver kolaud 1815/6 dt 9.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,076 2017-05-19 2017-05-22 16810730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 22540872392 dt 01.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-05-19 2017-05-22 16910730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21584977137 fat 206898554 dt 01.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,800 2017-05-19 2017-05-22 17310730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel shkurt fat 207816248 dt 01.05.2017 fat 207814473 dt 01.05.2017 fat 207821430 dt 01.05.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHKELZEN NUNAJ Tirane 9,090,862 2017-05-19 2017-05-22 17510730012017 Kancelari K Q Z kancelari, urdh prok 25 dt 11.4.17, kont 2135/7 dt 18.4.17 polic sig kont 0007535 dt 18.4.17 fat 24 ser 37805609 dt 6.5.17 f.hyr 18 dt 06.5.17 p.ver kolaud 2135/10 dt 06.5.17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave