Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,279 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,756,412,879.00 2,279 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 71,500 2019-07-11 2019-07-12 30410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PUBLIKIME SHQIPTARE Tirane 400,000 2019-07-09 2019-07-11 29610730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikim gazete Vend. KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/8 dt 29.05.2019 fat 500 s 78011241 dt 08.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) S.L.M. Tirane 36,000 2019-07-09 2019-07-11 29710730012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Paisje per letra Up. 60 dt 03.07.2019 fat 608 dt 04.07.2019 s 79230386 fh 45 dt 06.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BASHKIM MADANI(K91418013G) Tirane 103,320 2019-07-09 2019-07-11 29510730012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Qera marrje up.51 dt 15.06.19 fat 68 s 78171068 dt 25.06.19 pv konst.11577/1 dt 26.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 6,938,702 2019-07-09 2019-07-10 29410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 367 s 77460267 dt 25.06.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,084,648 2019-07-09 2019-07-10 29310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 324 s 77460224 dt 31.05.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 25,500 2019-07-08 2019-07-09 28610730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 80,750 2019-07-08 2019-07-09 28710730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BEN IMPEX & CO Tirane 60,600 2019-07-08 2019-07-09 28410730012019 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim doganor aut nr 11852 date 18.06.2019 fat nr 441 date 30.06.2019 sr 75440836
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 204,000 2019-07-08 2019-07-09 29210730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per auditet tekniciene vnedim nr 35 date 17.12.2018 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 110,500 2019-07-08 2019-07-09 28510730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 31,460 2019-07-08 2019-07-09 28310730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ posta fat nr 2930 date 26.06.2019 sr 74492630
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TV KLAN Tirane 8,078,500 2019-07-08 2019-07-09 29010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Sherbim publikim spot TV vendimi KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/6 dt 29.05.19 fat 1031 dt 29.06.19 s 78516080 shk nr 13292/1 dt 05.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MEDIA VIZION Tirane 5,085,600 2019-07-08 2019-07-09 29110730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Sherbim publikim spot TV vendimi KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/19 dt 29.05.19 fat 341 dt 28.06.19 s 58853620 shk nr 13291/1 dt 05.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 369,750 2019-07-08 2019-07-09 28810730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 337,500 2019-07-08 2019-07-09 28210730012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ autobuz me qera kont vazhdim nr 2867/1 date 17.05.2019 fat nr 9 sr 58697136 date 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHQIPTARJA.COM Tirane 500,000 2019-07-04 2019-07-05 27510730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikimi,fat nr 76 dt 29.06.2019 seri 77612578 kontr nr 4982/2 dt 29.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 215,798 2019-07-04 2019-07-05 27810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim printim ,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 ftese ofert dt 01.03.2019,fat nr 269271594 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-07-04 2019-07-05 27610730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbimi sigurim roje,urdh prok nr 8 dt 05.04.2019 njoft fitues nr 556/13 dt 29.04.2018 njoft fituesi nr 556/13 dt 29.10.2018 fat nr 161 dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 11,990 2019-07-04 2019-07-05 27710730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,abonim 1 vjecar,urdh prok nr 59 dt 03.07.2019,fat nr 1600006365 seri 237371470 dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 69,500,240 2019-07-03 2019-07-04 26510730012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjes,flet votimi,up nr 38 dt 19.04.2019 njoft fituesi 2473/3 dt 30.04.2019 fat nr 90041986,90042223,90042225,90041981 dt 17-20.06.2019 fhyrje nr 42 dt 23.06.2019 PV kolaud nr 2473/8 dt 23.06.2019kursi 122.9le
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 688,160 2019-07-03 2019-07-04 26810730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjes,dieta urdh nr 88 dt 13.06.2019,,urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BEN IMPEX & CO Tirane 254,400 2019-07-03 2019-07-04 27210730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbime doganore,autoriz nr 11852 dt 18.06.2019 fat nr 426 dt 24.06.2019 seri 75440821
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2019-07-03 2019-07-04 26910730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-07-03 2019-07-04 27110730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOHA JONE Tirane 700,000 2019-07-03 2019-07-04 27310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim ,vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019 kontr nr 4982/18 dt 29.05.2019 fat nr 37 dt 28.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-07-03 2019-07-04 27010730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-07-03 2019-07-04 26710730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz per ekzekut Vgjyqesore,urdh nr 184 dt 31.10.2017 urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KADIU Tirane 512,160 2019-07-02 2019-07-03 26610730012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim mirembajtje,fat nr 226171119-226171124 dt 13.06.2019 up nr 27 dt 27.03.2019 kontrat nr 1685/1 dt 10.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,492,024 2019-07-01 2019-07-02 25910730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga qershor 2019 me kontrat VKM nr 109 dt 06.03.2019 plan 331 fakt 210 listpag dt 01072019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-07-01 2019-07-02 25710730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Bonus karburanti,bordero dt 30.06.2019 ligji nr 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,201,385 2019-07-01 2019-07-02 26010730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 33 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 755,213 2019-07-01 2019-07-02 26110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-07-01 2019-07-02 25810730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenzime per ekzekutim gjyqesor,urdh nr 102 dt 29.06.2019 bordero dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 911,157 2019-07-01 2019-07-02 25510730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt6
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 146,114 2019-07-01 2019-07-02 26410730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag plan 71 fakt 64 urdh nr 104 dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,138,824 2019-07-01 2019-07-02 25410730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 62,331 2019-07-01 2019-07-02 26310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 144,283 2019-07-01 2019-07-02 26210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-07-01 2019-07-02 25610730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt 1
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave