Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ORA (K71505003O) Tirane 5,778,800 2019-07-15 2019-07-17 20910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,Sherbim publikimi ne telev,kontrat 4982/20 dt 29.05.2019 vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019 fat nr 68 dt 28.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHQIPTARJA.COM Tirane 200,000 2019-07-15 2019-07-17 31410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 , Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim publikimi ne Web,kontr nr 4982/3 dt 29.05.2019 fat nr 100 seri 77612602 dt 09.07.2019 Vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 2,986,500 2019-07-15 2019-07-17 31610730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,Sherbim publikimi ne telev,kontrat nr 4982/16 dt 29.05.2019 fat nr 1546 dt 29.06.2019 seri 73034279 vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "Qendra per Informim te Hapur" Tirane 200,000 2019-07-15 2019-07-17 31710730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,Sherbim publikimi ne telev,kontrat nr 4682/9 dt 29.05.2019 fat nr 26 dt 28.06.2019 seri 78307679
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PANORAMA GROUP Tirane 1,140,000 2019-07-15 2019-07-17 31110730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ,kontrat nr 4982/29 dt 29.05.2019 Vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019 fat nr 880 ndt 28.06.2019 seri 783087
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) STANDARD L.T.D Tirane 400,000 2019-07-15 2019-07-17 31310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 , Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikim ne gazet,kontr nr 4982/28 dt 29.05.2019 fat nr 294 dt 09.07.2019 seri 61586246 vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 200,000 2019-07-15 2019-07-17 31210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ,kontrat nr 4982/17 dt 29.05.2019 fat nr 1547 dt 29.06.2019 seri 73034280,vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 312,580 2019-07-15 2019-07-17 20810730012019 Elektricitet 1073001 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve energji,fat nr 296556293 dt 30062019 ,kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FOCUS MEDIA NEWS Tirane 6,003,000 2019-07-11 2019-07-15 29810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ Sherb publikimi vend 642 dt 23.05.2019 kontr sherb 4982/4 dt 29.05.2019 fat 78093439 nr 411 dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) CLUB MUZIKOR Tirane 328,000 2019-07-11 2019-07-15 29910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ Sherb publikimi vend 642 dt 23.05.2019 kontr sherb 4982/22 dt 29.05.2019 fat 74679261 nr 340 dt 28.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FOCUS MEDIA NEWS Tirane 200,000 2019-07-11 2019-07-15 30010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ Sherb publikimi vend 642 dt 23.05.2019 kontr sherb 4982/4 dt 29.05.2019 fat 78093440 nr 411 dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-07-11 2019-07-12 30310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 255,500 2019-07-11 2019-07-12 30210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Fax Media News Tirane 2,190,000 2019-07-11 2019-07-12 30510730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ Sherb publikimi vend 642 dt 23.05.2019 kontr sherb 4982/7 dt 29.05.2019 fat 02197769 nr 139 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 71,500 2019-07-11 2019-07-12 30410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PUBLIKIME SHQIPTARE Tirane 400,000 2019-07-09 2019-07-11 29610730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikim gazete Vend. KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/8 dt 29.05.2019 fat 500 s 78011241 dt 08.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) S.L.M. Tirane 36,000 2019-07-09 2019-07-11 29710730012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Paisje per letra Up. 60 dt 03.07.2019 fat 608 dt 04.07.2019 s 79230386 fh 45 dt 06.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BASHKIM MADANI(K91418013G) Tirane 103,320 2019-07-09 2019-07-11 29510730012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Qera marrje up.51 dt 15.06.19 fat 68 s 78171068 dt 25.06.19 pv konst.11577/1 dt 26.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 6,938,702 2019-07-09 2019-07-10 29410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 367 s 77460267 dt 25.06.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,084,648 2019-07-09 2019-07-10 29310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 324 s 77460224 dt 31.05.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 25,500 2019-07-08 2019-07-09 28610730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 80,750 2019-07-08 2019-07-09 28710730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BEN IMPEX & CO Tirane 60,600 2019-07-08 2019-07-09 28410730012019 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim doganor aut nr 11852 date 18.06.2019 fat nr 441 date 30.06.2019 sr 75440836
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 204,000 2019-07-08 2019-07-09 29210730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per auditet tekniciene vnedim nr 35 date 17.12.2018 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 110,500 2019-07-08 2019-07-09 28510730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 31,460 2019-07-08 2019-07-09 28310730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ posta fat nr 2930 date 26.06.2019 sr 74492630
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TV KLAN Tirane 8,078,500 2019-07-08 2019-07-09 29010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Sherbim publikim spot TV vendimi KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/6 dt 29.05.19 fat 1031 dt 29.06.19 s 78516080 shk nr 13292/1 dt 05.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MEDIA VIZION Tirane 5,085,600 2019-07-08 2019-07-09 29110730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Sherbim publikim spot TV vendimi KQZ 642 dt 23.05.19 kont 4982/19 dt 29.05.19 fat 341 dt 28.06.19 s 58853620 shk nr 13291/1 dt 05.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 369,750 2019-07-08 2019-07-09 28810730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 337,500 2019-07-08 2019-07-09 28210730012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ autobuz me qera kont vazhdim nr 2867/1 date 17.05.2019 fat nr 9 sr 58697136 date 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHQIPTARJA.COM Tirane 500,000 2019-07-04 2019-07-05 27510730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikimi,fat nr 76 dt 29.06.2019 seri 77612578 kontr nr 4982/2 dt 29.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 215,798 2019-07-04 2019-07-05 27810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim printim ,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 ftese ofert dt 01.03.2019,fat nr 269271594 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-07-04 2019-07-05 27610730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbimi sigurim roje,urdh prok nr 8 dt 05.04.2019 njoft fitues nr 556/13 dt 29.04.2018 njoft fituesi nr 556/13 dt 29.10.2018 fat nr 161 dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 11,990 2019-07-04 2019-07-05 27710730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,abonim 1 vjecar,urdh prok nr 59 dt 03.07.2019,fat nr 1600006365 seri 237371470 dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 69,500,240 2019-07-03 2019-07-04 26510730012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjes,flet votimi,up nr 38 dt 19.04.2019 njoft fituesi 2473/3 dt 30.04.2019 fat nr 90041986,90042223,90042225,90041981 dt 17-20.06.2019 fhyrje nr 42 dt 23.06.2019 PV kolaud nr 2473/8 dt 23.06.2019kursi 122.9le
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 688,160 2019-07-03 2019-07-04 26810730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjes,dieta urdh nr 88 dt 13.06.2019,,urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BEN IMPEX & CO Tirane 254,400 2019-07-03 2019-07-04 27210730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbime doganore,autoriz nr 11852 dt 18.06.2019 fat nr 426 dt 24.06.2019 seri 75440821
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2019-07-03 2019-07-04 26910730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-07-03 2019-07-04 27110730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOHA JONE Tirane 700,000 2019-07-03 2019-07-04 27310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim ,vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019 kontr nr 4982/18 dt 29.05.2019 fat nr 37 dt 28.06.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave