Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,006 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 687,643,947.00 1,006 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 28,979 2016-06-15 2016-06-16 16110730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzim cel Maj 2016 kont 12.07.2012,kont dt.13.07.2012, kodi i abonentit 7503 fat 197445560,197445559,197445558 dt 01.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARCHISPACE Tirane 116,400 2016-06-14 2016-06-16 14510730012016 Sherbime te tjera KQZ Sherb konsulence per projekt prev mobilimi, U.P. 16, dt.24.03.2016, PV dt.25.03.2016, Kont nr.316/1, dt.27.03.2016, PV marr ne dorz dt. 11.04.2016, fat nr 7, seri 19264658, dt.12.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,784 2016-06-14 2016-06-14 15710730012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Lik paga pun kontr vkm 23 dt 20.01.2016 urdh 50 dt 10.06.2016 nr pun pl 50 fakt 1, permbledhese dt.13.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 13,279 2016-06-14 2016-06-14 15610730012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Lik paga pun kontr vkm 23 dt 20.01.2016 urdh 50 dt 10.06.2016 nr pun pl 50 fakt 3, permbledhese dt.13.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,414 2016-06-14 2016-06-14 15510730012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Lik paga pun kontr vkm 23 dt 20.01.2016 urdh 50 dt 10.06.2016 nr pun pl 50 fakt 3, permbledhese dt.13.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 161,538 2016-06-14 2016-06-14 15410730012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Lik paga pun kontr vkm 23 dt 20.01.2016 urdh 50 dt 10.06.2016 nr pun pl 50 fakt 42, permbledhese dt.13.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-06-14 2016-06-14 15810730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel Maj kodi i abonentit 21883907960 fat 208031347, dt 02.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARCHISPACE Tirane 116,400 2016-06-14 2016-06-14 14510730012016 Sherbime te tjera KQZ Sherb konsulence per projekt prev mobilimi, U.P. 16, dt.24.03.2016, P_V dt.25.03.2016, Kont nr.316/1, dt.27.03.2016, P-V marr ne dorz dt. 11.04.2016, fat nr 7, seri 19264658, dt.12.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARCHISPACE Tirane 116,400 2016-06-13 2016-06-13 14610730012016 Sherbime te tjera KQZ Sherb konsulence per projekt prev mobilimi, U.P. 16, dt.24.03.2016, P_V dt.25.03.2016, Kont nr.316/1, dt.27.03.2016, P-V marr ne dorz dt. 11.04.2016, fat nr 7, seri 19264658, dt.12.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 192,880 2016-06-09 2016-06-10 15310730012016 Kancelari KQZ kancelari, UP nr.29,dt.27.5.16, ft.of.dt.27.5.16, Vl.perf.dt.30.5.16, fat nr.549, dt.01.06.2016, seri 35608373, fh. 24, dt.01.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 410,022 2016-06-10 2016-06-10 15110730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 ,sht.kont. 1378/17,dt.26.04.2016,fat nr.75,seri 16684477,dt.30.04.2016,fat 85,dt.03.05.2016,seri 16684487
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 54,864 2016-06-09 2016-06-10 15210730012016 Posta dhe sherbimi korrier KQZ lik sherb postar mars,prill,maj 2016, fat 26962658 dt.26.3.16, fat 26973856,dt.26.4.16,fat 26962761,dt.26.5.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 36,000 2016-06-08 2016-06-09 14810730012016 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Sherbim printimi UP nr.19, dt.30.03.2016, PV dt.31.03.2016, fat nr.455, dt.16.05.2016, seri 31922305
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,420 2016-06-08 2016-06-09 14710730012016 Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjelle, urdh nr.44, dt.31.05.2016, fat nr.274, dt.31.05.2016, seri 30988274, kupon nr.35, dt.31.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-06-08 2016-06-09 14910730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje,kafe, UP nr.2, dt.14.01.2016, PV dt.15.01.2016, fat nr.2287, dt.30.03.2016, seri 33319287, fh 12, dt.30.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARCHISPACE Tirane 116,400 2016-06-07 2016-06-09 14610730012016 Sherbime te tjera KQZ Sherb konsulence per projekt prev mobilimi, U.P. 16, dt.24.03.2016, P_V dt.25.03.2016, Kont nr.316/1, dt.27.03.2016, P-V marr ne dorz dt. 11.04.2016, fat nr 7, seri 19264658, dt.12.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 68,990 2016-06-08 2016-06-09 15010730012016 Udhetim jashte shtetit KQZ Lik dieta, urdh nr.42, dt.16.05.2016, permbledhese dt.07.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) REFIK ALIKO Tirane 40,300 2016-06-07 2016-06-08 14510730012016 Sherbime te tjera KQZ sherb perkthimi materiale, urdh nr. 36, dt.22.04.2016, fat nr.28, seri 9515301, dt.28.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARCHISPACE Tirane 116,400 2016-06-07 2016-06-08 14610730012016 Sherbime te tjera KQZ Sherb konsulence per projekt prev mobilimi, U.P. 16, dt.24.03.2016, P_V dt.25.03.2016, Kont nr.316/1, dt.27.03.2016, P-V marr ne dorz dt. 11.04.2016, fat nr 7, seri 19264658, dt.12.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,531 2016-06-07 2016-06-07 14410730012016 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare KQZ cek per shpz postim pasaporte per marrje vize namibiane, kom bankar, urdher 42 dt 16.5.16,shkres 2571 dt 2.6.16,fat DHL 20.5.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,095 2016-06-07 2016-06-07 14310730012016 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare KQZ cek per shpz per marrje vize namibiane, kom bankar, urdher 42 dt 16.5.16,shkres 2571 dt 2.6.16,urdher xhirim 31.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 94,042 2016-06-02 2016-06-02 14110730012016 Paga baze KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan50/fakt3, VKM 23, dt.20.01.2016, urdh nr.45, dt.01.06.2016, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,178,559 2016-06-02 2016-06-02 13910730012016 Paga baze KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan50/fakt42, VKM 23, dt.20.01.2016, urdh nr.45, dt.01.06.2016, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 76,206 2016-06-02 2016-06-02 14010730012016 Paga baze KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan50/fakt3, VKM 23, dt.20.01.2016, urdh nr.45, dt.01.06.2016, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 29,672 2016-06-02 2016-06-02 14210730012016 Paga baze KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan50/fakt1, VKM 23, dt.20.01.2016, urdh nr.45, dt.01.06.2016, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 370,374 2016-06-01 2016-06-01 13710730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,775,031 2016-06-01 2016-06-01 13510730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt46, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-06-01 2016-06-01 13810730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-06-01 2016-06-01 13410730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt2, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 179,027 2016-06-01 2016-06-01 13610730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARIANA SHKORA Tirane 180,000 2016-05-26 2016-05-26 13310730012016 Kancelari KQZ Shpenz bl bojera printeriv e fotokopje, U.P nr 26, dt. 10.05.2016, ft. of. dt.10.05.2016, vl.perf. dt. 11.05.2016, nj.fit.dt.16.05.2016, fat nr, 600, dt. 18.05.2016, seri 8026600, F.H. 22, dt. 18.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 3,600 2016-05-24 2016-05-25 12910730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje, U.P nr. 15 dt.07.03.2016, P.V dt. 07.03.2016, Fat nr. 11979, dt. 26.04.2016, seri 33874979, FH nr 16, dt. 04.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EURO MEGA 2010 Tirane 234,000 2016-05-24 2016-05-25 12710730012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim KQZ materiale per pastrim, U.P nr.23, dt.26.04.2016, ft.of. dt.26.04.2016, vl perf.27.04.2016, fat nr.20, seri 33279859, dt.06.05.2016, FH 17, dt. 07.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,990 2016-05-24 2016-05-25 12810730012016 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ bl gota, karikues, zgjatues korenti, P-V rasteve te emergjences dt. 18.5.16,11.5.16,5.4.16,9.5.16, permpl fat dt.24.5.16, Brunilda Paja
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,000 2016-05-19 2016-05-20 11910730012016 Udhetim i brendshem KQZ Dieta Bordero permbledhese 17.05.2016 urdher 40 dt 09.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 15,602 2016-05-19 2016-05-20 12110730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Cel Prill 2016 Kodi i abon 470003070571 fat mars dt.01.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 260,880 2016-05-19 2016-05-20 12410730012016 Organizatat nderkombetare te tjera - Sherbimet bankare KQZ Lik kuote anatresimi 1800 eur shkr 2434 dt 11.05.2016 fat 2016-2 dt 17.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 1,200 2016-05-19 2016-05-20 12010730012016 Paga baze KQZ Cel Prill 2016 fat 207995242 dt 01.05.2016 kodi i abonentit 1000545
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,490 2016-05-16 2016-05-17 11810730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel prill kodi i abonentit 21584977137 fat 208006113 dt 01.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELEDA DHIMA Tirane 96,000 2016-05-16 2016-05-17 11710730012016 Sherbime te tjera KQZ Auditim i pasqyrave 2014 vendimi kqz,969 dt 10.02.2015 fat 63 seria 22791211 dt 20.11.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave