Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,178 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,720,615,289.00 2,178 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 688,160 2019-07-03 2019-07-04 26810730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjes,dieta urdh nr 88 dt 13.06.2019,,urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BEN IMPEX & CO Tirane 254,400 2019-07-03 2019-07-04 27210730012019 Sherbime te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbime doganore,autoriz nr 11852 dt 18.06.2019 fat nr 426 dt 24.06.2019 seri 75440821
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2019-07-03 2019-07-04 26910730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-07-03 2019-07-04 27110730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOHA JONE Tirane 700,000 2019-07-03 2019-07-04 27310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim ,vend KQZ nr 642 dt 23.05.2019 kontr nr 4982/18 dt 29.05.2019 fat nr 37 dt 28.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-07-03 2019-07-04 27010730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-07-03 2019-07-04 26710730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz per ekzekut Vgjyqesore,urdh nr 184 dt 31.10.2017 urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KADIU Tirane 512,160 2019-07-02 2019-07-03 26610730012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim mirembajtje,fat nr 226171119-226171124 dt 13.06.2019 up nr 27 dt 27.03.2019 kontrat nr 1685/1 dt 10.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,492,024 2019-07-01 2019-07-02 25910730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga qershor 2019 me kontrat VKM nr 109 dt 06.03.2019 plan 331 fakt 210 listpag dt 01072019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-07-01 2019-07-02 25710730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,Bonus karburanti,bordero dt 30.06.2019 ligji nr 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,201,385 2019-07-01 2019-07-02 26010730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 33 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 755,213 2019-07-01 2019-07-02 26110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-07-01 2019-07-02 25810730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenzime per ekzekutim gjyqesor,urdh nr 102 dt 29.06.2019 bordero dt 30.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 911,157 2019-07-01 2019-07-02 25510730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt6
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 146,114 2019-07-01 2019-07-02 26410730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag plan 71 fakt 64 urdh nr 104 dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,138,824 2019-07-01 2019-07-02 25410730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 62,331 2019-07-01 2019-07-02 26310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 144,283 2019-07-01 2019-07-02 26210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-07-01 2019-07-02 25610730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,379,316 2019-07-01 2019-07-02 25310730012019 Paga baze 1073001,paga qershor 2019 plan 71 fakt 41 listpag dt 01072019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 11,000 2019-06-26 2019-06-27 24810730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 874,613 2019-06-26 2019-06-27 24510730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve prodhim afishim materiale promocionale,fat nr 23 dt 17.06.2019 urdh prok nr 36 dt 18.04.2019 kontr ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fhyrje nr 38 dt 19.06.2019 Pverbal kolaud nr 2430/18 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 24,960,000 2019-06-26 2019-06-27 25210730012019 Sherbime te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim per implementimin dhe menaxhimin es sistem Vlers,kontr nr 2472/4 dt 04.05.2019 fat nr 176 dt 21062019 seri 51805176 njoft fituesi nr 2472/3 dt 30.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 643,500 2019-06-26 2019-06-27 24610730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 urdh nr 87,85 dhe urdh nr 77 dt 25.06.2019dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Pėrparim Haka Tirane 8,500 2019-06-26 2019-06-27 25110730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim larje automjeti ,urdhprok nr 24 dt 21.03.2019 fat nr 37 dt 08.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,500 2019-06-26 2019-06-27 24910730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-06-26 2019-06-27 25010730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 159,500 2019-06-26 2019-06-27 24710730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 50,371 2019-06-24 2019-06-25 24410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378079 nr 65 dt 19.06.2019 fh 40 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PRINTEC ALBANIA (CYPRUS) LIMITED Tirane 2,592,000 2019-06-24 2019-06-25 24310730012019 Sherbime te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik sherbim per programet informat parazgjedhore up 44 dt 08.05.2019 njfit 2815/3 dt 17.05.2019 kontr 2815/4 dt 21.05.2019 fat 67996263 nr 3407 dt 11.06.2019 pv kol 14.06.2019 fh 41 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 141,960 2019-06-24 2019-06-25 24210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378077 nr 63 dt 18.06.2019 fh 39 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 11,987,880 2019-06-20 2019-06-24 23910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 58 dt 14.06.2019 67378072 fhyrje nr 36 dt 18.06.2019 up nr 36 dt 18.04.2019,njoft fitues nr 2430/4 dt 04.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 2,340,000 2019-06-20 2019-06-24 24010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 59 dt 14.06.2019 67378073
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 1,499,400 2019-06-21 2019-06-24 23810730012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paisje informatike,kontr nr 2414/4 dt 21.05.2019 fat nr P113 seri 75954123 dt 31.05.2019 PV kolaud nr 2814/6 dt 11.06.2019 fhyrje dt 18.06.2019 nr 35 njoft fituesi nr 2814/3 dt 16.05.2019 fat nr P113 dt
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,707 2019-06-19 2019-06-20 23610730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320022401,320031041 dt 01062019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) B.B.F. Tirane 2,544,000 2019-06-19 2019-06-20 23710730012019 Sherbime te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim spotesh ,kontr nr 3877/7 dt 28.05.2019 fat nr 442 dt 05.06.2019 up nr 49 dt 18.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-19 2019-06-20 23510730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320020571 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 5,082,000 2019-06-17 2019-06-19 23310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim mater promocionale,urdh prok nr 36 dt 18.04.2019 njoft fitues nr 2430/3 dt 04.05.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 55 dt 11.06.2019 PVerbal kolaud nr 2430/11 dt 12.06.2019 fhyrje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 13,017,240 2019-06-17 2019-06-19 23210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim materiale promocionale per zgjedhje vendore,fat nr 52 dt 05.06.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 pverbal kolaud nr 2430/10 dt 12.06.2019 fhyrje nr 34 dt 13.06.2019,up nr 36 dt 18.04.201
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-17 2019-06-18 23010730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025573 dt 01.06.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave