Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,763,148,092.00 2,310 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 50,371 2019-06-24 2019-06-25 24410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378079 nr 65 dt 19.06.2019 fh 40 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PRINTEC ALBANIA (CYPRUS) LIMITED Tirane 2,592,000 2019-06-24 2019-06-25 24310730012019 Sherbime te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik sherbim per programet informat parazgjedhore up 44 dt 08.05.2019 njfit 2815/3 dt 17.05.2019 kontr 2815/4 dt 21.05.2019 fat 67996263 nr 3407 dt 11.06.2019 pv kol 14.06.2019 fh 41 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 141,960 2019-06-24 2019-06-25 24210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378077 nr 63 dt 18.06.2019 fh 39 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 11,987,880 2019-06-20 2019-06-24 23910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 58 dt 14.06.2019 67378072 fhyrje nr 36 dt 18.06.2019 up nr 36 dt 18.04.2019,njoft fitues nr 2430/4 dt 04.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 2,340,000 2019-06-20 2019-06-24 24010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 59 dt 14.06.2019 67378073
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 1,499,400 2019-06-21 2019-06-24 23810730012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paisje informatike,kontr nr 2414/4 dt 21.05.2019 fat nr P113 seri 75954123 dt 31.05.2019 PV kolaud nr 2814/6 dt 11.06.2019 fhyrje dt 18.06.2019 nr 35 njoft fituesi nr 2814/3 dt 16.05.2019 fat nr P113 dt
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,707 2019-06-19 2019-06-20 23610730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320022401,320031041 dt 01062019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) B.B.F. Tirane 2,544,000 2019-06-19 2019-06-20 23710730012019 Sherbime te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim spotesh ,kontr nr 3877/7 dt 28.05.2019 fat nr 442 dt 05.06.2019 up nr 49 dt 18.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-19 2019-06-20 23510730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320020571 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 5,082,000 2019-06-17 2019-06-19 23310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim mater promocionale,urdh prok nr 36 dt 18.04.2019 njoft fitues nr 2430/3 dt 04.05.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 55 dt 11.06.2019 PVerbal kolaud nr 2430/11 dt 12.06.2019 fhyrje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 13,017,240 2019-06-17 2019-06-19 23210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim materiale promocionale per zgjedhje vendore,fat nr 52 dt 05.06.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 pverbal kolaud nr 2430/10 dt 12.06.2019 fhyrje nr 34 dt 13.06.2019,up nr 36 dt 18.04.201
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-17 2019-06-18 23010730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025573 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 201,700 2019-06-17 2019-06-18 22410730012019 Elektricitet 1073001 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,ENERGJI ELEKTRIKE,FAT NR 295267871 DT 31.05.2019 ,kontr nr H 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-06-17 2019-06-18 21810730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim sigurimi,kontr nr 556/14 dt 01.11.2019 vazhdim fat nr 1350dt 31.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 11,250 2019-06-17 2019-06-18 21910730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim poste,fat nr 2357 seri 74493057 dt 26.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-06-17 2019-06-18 22810730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025888 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 118,140 2019-06-17 2019-06-18 22110730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IDI 2005 Tirane 10,147,281 2019-06-17 2019-06-18 23110730012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,rikonstruksion pershtatje per magazin,urdh prok nr 32 dt 16.04.2019,njoft fituesi nr 2386/3 dt 25.04.2019 kontr nr 2386/3 dt 30.04.2019 fat nr 10 dt 05.06.2019 seri 740898690 situacion pun nr 2386/7 dt
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 135,000 2019-06-17 2019-06-18 22910730012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,autobuza me qera,kontr nr 2867/1 dt 17.05.2019,fat nr 7 dt 31.05.2019 ftese ofert dt 10.05.2019 up nr 45 dt 10.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-06-17 2019-06-18 22310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-17 2019-06-18 22210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-06-17 2019-06-18 22710730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025211 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 8,638,200 2019-06-17 2019-06-18 21710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim shtypshkrimesh,up nr 40 dt 24.04.2019,kontr nr 2525/4 dt 04.05.2019,fat nr 858 dt 03.06.2019 PV kolaudim nr 2525/8 dt 06.06.2019 fhyrje nr 31 dt 06.06.2019,njoft fituesi dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 198,000 2019-06-17 2019-06-18 22010730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 576,932 2019-06-17 2019-06-18 21610730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime te tjera,urdh prok nr 42 dt 07.05.2019,ftese per ofert dt 15.05.2019 fat nr 12 dt 29.05.2019 fhyrje nr 29 dt 30.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,500 2019-06-12 2019-06-13 24510730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj urdh nr 39 dt 17.04.2019 urdh nr 46 dt 24.04.2019 bordero 07.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 1,270,800 2019-06-07 2019-06-11 20910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,kontr ne vazhdim nr 2387/4 dt 30.04.2019 fat nr 47 dt 29.05.2019,fhyrje nr 28 dt 30.05.2019PV kolaud nr 2387/8 dt 30.05.2019 njoft fituesi nr 2387/3 dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IDI 2005 Tirane 7,778,310 2019-06-07 2019-06-11 20510730012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,rikonstrusion dhe pershtatje magazin ,urdh prok nr 32 dt 16.04.2019,fat nr 6 dt 22.05.2019,kontr nr 2386/4 dt 30.04.2019,njoft fituesi nr 2386/3 dt 25.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 4,662,000 2019-06-07 2019-06-11 20810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,urdh prok nr 11 dt 06.03.2019 kontr nr 2387/4 dt 30.04.2019 njoft fitues nr 2387/3 dt 24.04.2019 fat nr 44 dt 28.05.2019 fhyrje nr 26 dt 28.05.2019 kolaud nr 2387/7 dt 28.05.20
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 194,964 2019-06-07 2019-06-11 21010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim print,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 kontr ne vazhd nr 930/1 dt 25.03.2019 ftese per ofert dt 01.03.2019 fat nr 269271500 dt 03.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KUJTIMI 06 Tirane 117,600 2019-06-07 2019-06-11 20710730012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim goma makinash,urdh prok nr 48 dt 15.05.2019 fat nr 710 dt 30.05.2019 fhyrje nr 30 dt 30.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 363,000 2019-06-07 2019-06-10 21510730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 148,500 2019-06-07 2019-06-10 21310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21410730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-06-07 2019-06-10 21110730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz ekzekutim V gjyqesore,urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 07.06.2019,urdh ekzekut gjykate nr 184 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-06-05 2019-06-06 19810730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001, Bonus karburanti Bordero 03.06.2019 ligji 10160 dt 15.10.09
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-06-05 2019-06-06 19710730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-06-05 2019-06-06 19910730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001, Shpenzime ekzekutim gjyqesor urdher 81 dt 31.05.2019 bordero 31.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 78,484 2019-06-03 2019-06-05 19710730012019 Paga baze 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave