Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,243 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,046,537,054.00 1,243 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 1,630,000 2017-07-20 2017-07-21 35610730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik K Q Z blerje firewall ups sipas siyuacionit u.prok 54 dt 11.7.17 kont 4403/8 29.6.17 fat 110 dt 10.7.17 ser 01911441 f.hyr 60 dt 10.7.17 p.ver kolaud 4403/11 dt 30.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ORA (K71505003O) Tirane 800,000 2017-07-20 2017-07-21 36210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim publikim shkresa 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/16 dt 7.6.17 fat 129 dt 27.6.17 ser 48465779
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INFORMACION DHE INTEGRIM Tirane 600,000 2017-07-20 2017-07-21 35910730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim publikim shkresa 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/20 dt 7.6.17 fat 14 dt 26.6.17 ser 28504914
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,533,600 2017-07-20 2017-07-21 35310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z kont vazhdim 1930/10 12.4.17 prodhim shtypshkrim billborder fat 48 dt 11.5.17 ser 33706896 p.ver kolaud 3373/1 28.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP - ALBANIA Tirane 500,000 2017-07-20 2017-07-21 35810730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim publikim shkresa 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/24 dt 7.6.17 fat 136 dt 30.6.17 ser 48732619
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 16,050 2017-07-19 2017-07-20 34610730012017 Paga baze K Q Z shp cel kodi 470003070571 fat 01.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VENETO BANKA Tirane 25,500 2017-07-19 2017-07-20 34910730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-19 2017-07-20 35110730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 25,500 2017-07-19 2017-07-20 35210730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 51,000 2017-07-19 2017-07-20 34810730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-19 2017-07-20 35010730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 153,000 2017-07-19 2017-07-20 34710730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 51,000 2017-07-18 2017-07-19 33610730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 38,500 2017-07-18 2017-07-19 33510730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 263,500 2017-07-18 2017-07-19 34010730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 131,750 2017-07-18 2017-07-19 33910730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 137,500 2017-07-18 2017-07-19 34210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-18 2017-07-19 33810730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 66,000 2017-07-18 2017-07-19 34410730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 368,500 2017-07-18 2017-07-19 34310730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 55,000 2017-07-18 2017-07-19 34510730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-18 2017-07-19 33710730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 556,750 2017-07-18 2017-07-19 34110730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 321,847 2017-07-17 2017-07-18 33110730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 583 ser 49757633 dt 03.07.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 7,640 2017-07-17 2017-07-18 33310730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z pages tel qershor kodi 7503, fat 197511113 ,197511112 dt 01.07.2017 kont 12.07.2012 kont dt 13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 15,109 2017-07-17 2017-07-18 33210730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z pages tel qershor 2017 fat 207863080 dt 01.07.2017 fat 207861312 dt 01.07.2017 fat 207868191 dt 01.07.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-07-17 2017-07-18 33410730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit21584977137 fat 216947569 dt 1.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,800 2017-07-14 2017-07-17 32210730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 215908510268 fat 216948001 dt 1.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MAG UTILITIES Tirane 400,377 2017-07-14 2017-07-17 32410730012017 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti K Q Z karburant, urdh prok 13 dt 24.03.17 kont 1813/4 21.04.17 fat 39 31.5.17 ser 46824040 p.verb kola 1813/6 dt 15.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 3,421,858 2017-07-14 2017-07-17 32310730012017 Karburant dhe vaj K Q Z karburant, urdh prok 34 dt 22.4.17 kont 2343/4 20.5.17 fat 257 dt 24.5.17 ser 45245707 f.hyr 28 dt 25.5.17 p.ver 2343/7 25.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 23,399 2017-07-14 2017-07-17 32810730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 138 dt 12.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 59,185 2017-07-14 2017-07-17 32610730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 138 dt 12.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 23,399 2017-07-14 2017-07-17 32710730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 138 dt 12.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 260,140 2017-07-14 2017-07-17 32510730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 138 dt 12.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-07-12 2017-07-13 32110730012017 Sherbime telefonike 1073001 1073001- KQZ, telefon Qershor 17, ft nr 216948669 dt 1.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,100 2017-07-12 2017-07-13 31910730012017 Udhetim jashte shtetit 1073001 1073001- KQZ, Dieta, urdher nr 94 dt 31.5.17, listepagese 11.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 10,143,000 2017-07-11 2017-07-13 30710730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale K Q Z boje timbruese vule me kode sigurie pinca metalike, u.prok 18 dt 19.3.17 kont 1929/10 12.4.17 fat 51 ser 33706899 17.5.17 fat 528 48706628 17.5.17 fat 536 48706636 19.5.17 f.hyr 32 33 34 01.06.2017 p.ver kolaud 3619 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 34,260,000 2017-07-12 2017-07-13 31810730012017 Sherbime te tjera 1073001 1073001- KQZ, sherbim implementimi dhe menaxhimi sistemit te vleresimit te fleteve te votimit VNV, kont ne vazhd nr 2189/10 dt 28.4.17, ft nr 628 dt 3.7.17 pv koalud dt 4.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,060 2017-07-12 2017-07-13 32010730012017 Elektricitet 1073001 1073001- KQZ, energji Qershor 17, ft nr 239793736 dt 30.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2017-07-11 2017-07-12 30910730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z shperblim per audit teknicen, vendim KQZ 3 dt 03.01.2017 urdh 134 10.07.2017 listpages
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave