Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,763,148,092.00 2,310 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,840 2019-10-08 2019-10-09 47210730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim postar fat nr 4525 dt 26.09.2019 seri 74768925
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENI GJINAJ Tirane 67,000 2019-10-08 2019-10-09 47410730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim mirembajtje per dizajn efat nr 49 dt 01.10.2019 kontr ne vazhdim nr 12426/1 dt 08.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-10-08 2019-10-09 47310730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim roje kontr ne vazhdim nr 556/14 dt 01.11.2018 fat nr 242 dt6 30.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,162,303 2019-10-02 2019-10-03 46110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page me kontrat shtator,vkm 109 dt 06.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 103,461 2019-10-02 2019-10-03 46310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page me kontrat shtator,vkm 109 dt 06.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 763,346 2019-10-02 2019-10-03 45510730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 115,527 2019-10-02 2019-10-03 45710730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-10-02 2019-10-03 45910730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bonus karburanti,bordero dt 01.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-10-02 2019-10-03 46010730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page vendim gjyqesor prill ,bordero dt 30.09.2019 urdh nr 140 dt 30.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-10-02 2019-10-03 45810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-10-02 2019-10-03 45610730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 286,241 2019-10-02 2019-10-03 46210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page me kontrat shtator,vkm 109 dt 06.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,700,258 2019-10-02 2019-10-03 45410730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-09-30 2019-10-01 45310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzim etelefon fat nr 322018866 dt 02.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 440,460 2019-09-19 2019-09-20 44810730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbime telefoni fat n 90955067 dt 31.07.2019 seri 227173235 urdh prok nr 25 dt 21.03.2019 kontr ne vazhdim nr 1617/2 dt 18.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 101,260 2019-09-19 2019-09-20 45210730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,bileta avioni,fat nr 187 dt 10.09.2019 seri nr 78151839 up nr 62 dt 02.09.2019 ftese ofert dt 02.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-09-19 2019-09-20 44510730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024792 dt 02.09.2019 abonent215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENI GJINAJ Tirane 134,000 2019-09-19 2019-09-20 45110730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim per mirembajtje fat nr 44 dt 02.09.2019 seri 73108845 Pverbal dt 02.09.2019 urdh prok nr 55 dt 26.06.2019 ftese per ofert dt 26.06.2019 kontr nr 12426/1 dt 08.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "ABCOM" Tirane 28,800 2019-09-19 2019-09-20 45010730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim interneti fat nr 285635697 dt 10.07.2019 kontr nr 2277 dt 10.04.2019up nr 28 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 763,463 2019-09-19 2019-09-20 44710730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim telefoni fat nr 90951268 dt 30.07.2019 seri 227169219 kontr nr 1617/2 dt 18.04.2019 njoft fituesi dt 12.04.2019,urdh prok nr 25 dt 21.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 33,800 2019-09-19 2019-09-20 44910730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,bilete avioni ,fat nr 188 dt 78151840 dt 10.09.2019 urdh prok nr 50 dt 29.05.2019 ftes ofert dt 29.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,800 2019-09-19 2019-09-20 44410730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024459 dt 02.09.2019 abonent 2158497717
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-09-19 2019-09-20 44610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024869 dt 02.09.2019 abonent21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,700 2019-09-19 2019-09-20 45310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzim etelefon fat nr 322021987 dt 02.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 57,204 2019-09-17 2019-09-18 44310730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,abonim ne shtypin e dites maj korrik fat nr 267 dt 19.08.2019 seri 74488610 urdh nr 4 dt 26.01.2019 urdh nr 17 dt 18.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 137,020 2019-09-17 2019-09-18 44010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,energji elektrike,fat nr 299128424 dt 31.08.2019 kontr nr H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 2,969 2019-09-11 2019-09-12 43410730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, dieta me jashte ub 127 dt 16.08.2019 listpagese dt 10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 106,500 2019-09-11 2019-09-12 43210730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, dieta me jashte ub 127&128 dt 16.08.2019 listpagese dt 10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 45,014 2019-09-11 2019-09-12 43310730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, dieta me jashte ub 128 dt 16.08.2019 listpagese dt 10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-09-11 2019-09-12 43710730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime ekzekutive,urdh gjykatenr 184,dt 31.10.2017 urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SABRIE CANI Tirane 4,800 2019-09-11 2019-09-12 42410730012019 Sherbime te tjera 1073001 KQZ pagese noterizim vendim 280 dt 10.05.2019 autorizim 11884 dt 18.06.2019 ft 61446968 dt 20.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-09-11 2019-09-12 43510730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sherbim roje vazhdim kontr 556/14 dt 01.11.2018 ft 76476625 dt 31.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 13,870 2019-09-11 2019-09-12 43610730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, posta ft 74770197 dt 26.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,225 2019-09-10 2019-09-11 42710730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ posta ft 74490186 dt 26.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 270,000 2019-09-10 2019-09-11 42910730012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ autobuz me qera kont vazhdim nr 2867/1 date 17.05.2019 fat 58697138 dt 31.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 115,920 2019-09-10 2019-09-11 42510730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ dieta ub 119 dt 29.07.2019 listpagesa 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-09-10 2019-09-11 43110730012019 Sherbime telefonike 1073001 KQZ celular korrik ft 282146726 dt 01.08.2019 kodi 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Pėrparim Haka Tirane 6,900 2019-09-10 2019-09-11 43010730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ larje auto up 24 dt 21.03.2019 ft 12966215 dt 03.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-09-10 2019-09-11 42810730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ sherbim roje up 8 dt 05.04.2019 kontr 556/14 dt 01.11.2018 ft 76476600 dt 31.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,500 2019-09-10 2019-09-11 42610730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ dieta ub 119 dt 29.07.2019 listpagesa 04.09.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave