Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,336 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,078,681,614.00 1,336 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 558,760 2017-04-03 2017-04-04 9510730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj mars 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 56 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 38 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2017-04-03 2017-04-04 9810730012017 Kompensime speciale te tjera K Q Z bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 i ndryshuar listpag permbledhse 03.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,322,526 2017-04-03 2017-04-04 9310730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj mars 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 56 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 38 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 74,846 2017-04-03 2017-04-04 9610730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj mars 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 56
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 570,556 2017-04-03 2017-04-04 9410730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj mars 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 56 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 38 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 54,000 2017-03-28 2017-03-29 8810730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare per petagog per pjesmarje ne komitetin ad-hoc shkres 1563 dt 17.03.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ONUFRI Tirane 432,000 2017-03-28 2017-03-29 9110730012017 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik K Q Z prodh shtypshkrime per trajnim KZAZ urdh prok 8 dt 28.02.2017 ftes ofer 28.02.2017 njof fit 13.03.2017 fat 95 ser 43428166 dt 21.03.2016 f.hyr 9 dt 21.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PANORAMA GROUP Tirane 36,000 2017-03-28 2017-03-29 9010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim publik njof gazet urdher 31 dt 11.03.2017 fat 429 ser 47065645 dt 16.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PUBLICITA Tirane 95,400 2017-03-28 2017-03-29 8910730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale K Q Z tabela sinjalistik per dyert e zyrave KQZ urdh prok 7 dt 24.02.2017 proc ver 27.02.2017 fat 363 ser 38832813 dt 13.03.2017 f.hyr 7 dt 13.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,862,300 2017-03-27 2017-03-28 8610730012017 Shpenzime gjyqesore K Q Z shpenzimi gjyqesore ekzekutim vendim gjyqesor per Erton Kashta vendimi gjyk apelit 3284 dt 17.10.2016 urdher 34 dt 23.03.2017 bordero 24.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Besart Shehu Tirane 425,859 2017-03-27 2017-03-28 8310730012017 Shpenzime gjyqesore 1073001 KQZ shp vendim gjyqesor per Fatmir Dulja vend 2833 dt 02.06.2014 urdher 33 dt 23.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 185,740 2017-03-27 2017-03-28 8710730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 651469722 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,648 2017-03-27 2017-03-28 8110730012017 Paga baze K Q Z ndales ne page telef m shkurt 2017 abonenti 470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-03-27 2017-03-28 8410730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes K Q Z sherbim roje shkurt 2017 urdh prok 13 dt 24.03.2016 njof fit 2651/1 dt 14.06.2017 kont 207/10 dt 28.06.2017 fat 218 ser 43842746 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,448 2017-03-27 2017-03-28 8210730012017 Paga baze K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 1069032 fat 208240836 dt 01.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-03-16 2017-03-17 7710730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21883907960 fat 208245521 dt 01.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-03-16 2017-03-17 7610730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21584977137 fat 208244370 dt 01.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,021 2017-03-16 2017-03-17 7510730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 22540872392 fat 208244832 dt 01.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,102 2017-03-16 2017-03-17 7810730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 211496682511,211496682511, 211496026480, 211850616875, 21515247992 fat 208249166, fat 208249166, 208249486, 208248413, 208245074, dt 01.03.2017 fat 208245521 dt 01.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,152 2017-03-16 2017-03-17 8010730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel shkurt kodi 7503, fat 197493577 ,197493578 dt 01.03.2017 kont 12.07.2012 kont dt 13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,780 2017-03-16 2017-03-17 7910730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel shkurt fat 207770071 dt 01.03.2017 fat 207768266 dt 01.03.2017 fat 207775371 dt 01.03.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,212 2017-03-09 2017-03-10 7110730012017 Posta dhe sherbimi korrier K Q Z shtes pagesa sherbim postar dhjetor 2016, janar 2017 fat 1340 ser 34519640 dt 26.01.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNIVERS TRAVEL Tirane 65,760 2017-03-09 2017-03-10 7410730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z shpenzim udhetimi jasht vendi urdher prok 1 dt 06.02.2017 ftes ofert 07.02.2017 vlerso dt 08.02.2017 fat 219 ser 44653321 dt 08.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Mariona Zhuri Tirane 47,000 2017-03-03 2017-03-06 6810730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1073001 1073001 KQZ Lik paisje komp switch proc ver konst difekti dt 23.01.2017 proc ver emergj dt 23.01.2017 fat nr 3 ser 11487453 dt 23.01.2017 f.hyrje nr 2 dt 23.01.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 16,000 2017-03-03 2017-03-06 6910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ Lik shpenz pritje percjellje kafe urdh prok nr 3 dt 10.02.2017 p.ver 11.02.2017 fat nr 1497 ser 45225097 dt 21.02.2017 flet hyrj nr 5 dt 22.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-03-03 2017-03-06 7010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2017-03-02 2017-03-03 6110730012017 Kompensime speciale te tjera K Q Z paga m shkurt 2017 bonus karburanti ligji nr 10160 dt 15.10.2009 i ndryshyar bordero dt 02.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,745 2017-03-02 2017-03-03 6410730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 123,929 2017-03-02 2017-03-03 6310730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 211,282 2017-03-02 2017-03-03 6210730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 30,990 2017-03-02 2017-03-03 6710730012017 Sherbime te tjera K Q Z ndales ne pages platform tv me abonim 1 vjecar urdh nr 19 dt 21.02.2017 fat nr 1600003348 ser 207454087 dt 28.02.2017 flet hyrje nr 6 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 30,733 2017-03-02 2017-03-03 6610730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 77,615 2017-03-02 2017-03-03 6510730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,993,841 2017-03-01 2017-03-02 5610730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero dt 28.02.2017 pl 55 f 54 shkres min financave nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdher nr 23 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 430,782 2017-03-01 2017-03-02 5710730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero dt 28.02.2017 pl 55 f 54 shkres min financave nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdher nr 23 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 70,989 2017-03-01 2017-03-02 5910730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 70,957 2017-03-01 2017-03-02 5910730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero dt 28.02.2017 pl 55 f 54 shkres min financave nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdher nr 23 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 523,333 2017-03-01 2017-03-02 5810730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero dt 28.02.2017 pl 55 f 54 shkres min financave nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdher nr 23 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2017-02-27 2017-02-28 5410730012017 Karburant dhe vaj - Sherbimet bankare 1073001 KQZ bl vaj motorri up 5 dt 14.2.2017 pv 14.2.2017 ft 92 dt 14.2.2017 ser 9718111 fh 4 dt 14.2.2017 brunilda Paja karte 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,415 2017-02-27 2017-02-28 5310730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z telef m Janarr 17 abonenti 1069032 ft 208217029 dt 2.2.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave