Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,117 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 857,100,413.00 1,117 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2016-09-15 2016-09-16 23810730012016 Udhetim i brendshem KQZ Lik dieta, urdh 76, dt.17.08.2016,bordero dt.13.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 339,600 2016-09-15 2016-09-16 24210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 708,seri 24318471,dt.12.08.2016, fh 38, dt.18.08.2016, pv kolaudimi 2450/7, dt.17.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-09-15 2016-09-15 24010730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel gusht 2016 kodi i abonentit 21883907960 fat 208103375, dt 01.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 82,463 2016-09-15 2016-09-15 23610730012016 Udhetim i brendshem KQZ Lik dieta, urdh 89,90, dt.31.08.2016,bordero dt.13.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-09-15 2016-09-15 23910730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel gusht 2016 kodi i abonentit 21584977137 fat 208102320, dt 01.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 11,000 2016-09-15 2016-09-15 23510730012016 Udhetim i brendshem KQZ Lik dieta, urdh 89,dt.31.08.2016,bordero dt.13.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,850 2016-09-14 2016-09-14 23310730012016 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz materiale te ndryshme,karta SIM rimbushje, pv emergjence dt.10,11.08.2016, fat 4885,dt.10.08.2016,kupon 9,dt.10.08.2016, fh 42,dt.31.08.2016, fat 364205,dt.11.08.2016,kupon 118,136,dt.11.08.2016,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 4,950 2016-09-05 2016-09-06 23110730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje, uje, U.P nr. 15 dt.07.03.2016, P.V dt. 07.03.2016, Fat nr. 23998, dt. 27.08.2016, seri 39507498, FH nr 41, dt. 29.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 10,680 2016-09-05 2016-09-06 23010730012016 Posta dhe sherbimi korrier KQZ sherb postar qershor,korrik,gusht 2016, fat 20551857,dt.26.06.2016,fat 34513652,dt.26.07.2016,fat 34523836,dt.26.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-09-05 2016-09-06 23210730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje,kafe, UP nr.2, dt.14.01.2016, PV dt.15.01.2016, fat nr.7039, dt.18.08.2016, seri 39291735, fh 37, dt.18.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 20,415 2016-09-05 2016-09-06 22810730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel Qershor Korrik 2016 kodi i abonentit 22540872392 fat 208054302, dt 01.07.2016, fat 208078362, dt.01.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FBD Tirane 86,250 2016-09-05 2016-09-06 22710730012016 Posta dhe sherbimi korrier KQZ Sherbim telefonie fikse, up 33,dt.13.04.2016,ft.of.dt. 13.04.2016, nj.fit. dt. 27.05.2016, kont 567/2,dt.27.05.2016, fat 672,seri 35882971,dt.28.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 239,655 2016-09-01 2016-09-02 22210730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt4, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,043,635 2016-09-01 2016-09-02 22110730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt43,permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 59,014 2016-09-01 2016-09-02 22410730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt1, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-09-01 2016-09-02 22610730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 173,975 2016-09-01 2016-09-02 22010730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt2, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 368,520 2016-09-01 2016-09-02 22310730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 46,681 2016-09-01 2016-09-02 22510730012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan2/fakt2, urdh nr.87, dt.31.08.2016, shkr. MF 18154/60,dt.09.03.2016,permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,924 2016-08-18 2016-08-19 21910730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Cel Korrik 2016 Kodi i abon 470003070571 fat Korrik dt.01.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-08-17 2016-08-17 21710730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel korrik 2016 kodi i abonentit 21883907960 fat 208079619, dt 01.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 5,121 2016-08-17 2016-08-17 21610730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzim cel Korrik 2016 kont 12.07.2012,kont dt.13.07.2012, kodi i abonentit 7503 fat 197455426,197455424,197455425,dt 01.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-08-17 2016-08-17 21810730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje,kafe, UP nr.2, dt.14.01.2016, PV dt.15.01.2016, fat nr.4688, dt.23.06.2016, seri 36631888, fh 28, dt.23.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,468 2016-08-15 2016-08-15 21410730012016 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular Korrik 2016 fat 207603427,207601446 dt 01.08.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2016-08-15 2016-08-15 21510730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzime cel Korrik 2016 kodi i abonentit 21584977137 fat 208078525, dt 01.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 3,378,714 2016-08-03 2016-08-04 21110730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit KQZ Blerje pajisje per sistemin IT per regj audio video dhe perkthim simultan, up 25, dt.04.05.2016. kont 2375/4,dt.07.06.2016,fat 98,seri 28247130,dt.07.07.2016, fh 32, dt.08.07.2016, sit pjesshem dt 07.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 194,770 2016-08-01 2016-08-01 20710730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt4, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-08-01 2016-08-01 21010730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-08-01 2016-08-01 20510730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt2, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,745,187 2016-08-01 2016-08-01 20610730012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt45, urdh nr.69, dt.29.07.2016,permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 48,740 2016-08-01 2016-08-01 20910730012016 Paga baze KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt1, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 371,307 2016-08-01 2016-08-01 20810730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 4,392,062 2016-07-22 2016-07-26 19910730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit KQZ Blerje pajisje per sistemin IT per regj audio video dhe perkthim simultan, up 25, dt.04.05.2016. kont 2375/4,dt.07.06.2016,fat 97,seri 28247129,dt.01.07.2016, fh 31, dt.02.07.2016, sit pjesshem dt 01.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 840,000 2016-07-22 2016-07-22 20310730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 584,seri 24318342,dt.11.07.2016, fh 33, dt.12.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 101,385 2016-07-22 2016-07-22 20110730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Abonim shtypi prill qershor 2016, kont 19/1 dt 05.01.2016 fat 304,305 dt 13.07.2016 seria 34522960, 34522961
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 72,000 2016-07-22 2016-07-22 20410730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 587,seri 24318345,dt.12.07.2016, fh 35, dt.20.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 93,500 2016-07-22 2016-07-22 19810730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje aparat celulari smartphone, up 34,dt.12.07.2016, pv dt.20.07.2016, fat 1153, seri 38121063, dt.20.07.2016, fh 34,dt.20.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2016-07-21 2016-07-21 19210730012016 Udhetim i brendshem KQZ Lik dieta urdh 55,dt.30.06.2016,bordero dt.19.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-07-21 2016-07-21 19610730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje,kafe, UP nr.2, dt.14.01.2016, PV dt.15.01.2016, fat nr.4144, dt.01.06.2016, seri 34963844, fh 25, dt.01.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,500 2016-07-20 2016-07-21 19110730012016 Udhetim i brendshem KQZ Lik dieta urdh 55,dt.30.06.2016,bordero dt.19.07.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave