Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 55,270 2019-05-02 2019-05-03 13410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontrat plan 331 fakt 5,bordero 30.04.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019,urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-05-02 2019-05-03 13110730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bonus karburanti,bordero dt 02.05.2019 ligji 10160 dt 15.10.2009 i ndryshuar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-05-02 2019-05-03 13010730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill plan 71 fakt 1 listap dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 484,338 2019-05-02 2019-05-03 13510730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,pagaprill,punonjes me kontr te kufiz ,plan 331 fakt 15 urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-05-03 2019-05-03 13210730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime per ekzekutim gjyqesor ,bordero 02.05.2019,urdher nr 48 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 906,807 2019-05-02 2019-05-03 12910730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,pagaprill plan 71 fakt 65 listpag dt b02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 103,130 2019-05-02 2019-05-03 13610730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontrat plan 331 fakt 3,bordero 30.04.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019,urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,112,163 2019-05-02 2019-05-03 12810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill 2019,plan 71 fakt 65 listapg dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,535 2019-04-23 2019-04-24 12210730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz telefoni,fat nr 282055091 dt 01.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 407,000 2019-04-23 2019-04-24 12610730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VICTORIA - AL Tirane 92,400 2019-04-23 2019-04-24 12110730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,fikese zjarri,urdh prok nr 23 dt 21.03.2019 fat nr 205 dt 25.03.2019 seri 74829755 fhyrje nr 6 dt 26.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 11,000 2019-04-23 2019-04-24 12310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-04-23 2019-04-24 12410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 188,320 2019-04-23 2019-04-24 12510730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 184,060 2019-04-23 2019-04-24 12010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,fat nr 292766215 dt 31.03.2019 kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,430 2019-04-16 2019-04-17 11610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujdim telefon mars 2019,fat nr 282055035 dt 01.04.2019 abonent 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,700 2019-04-16 2019-04-17 11710730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujdim telefon mars 2019 fat nr 282054710 dt 01.04.2019 abonent 21584977137
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-04-16 2019-04-17 11510730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujdim telefon mars 2019 fat nr 282054355 dt 01.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Coffee Partner Tirane 14,500 2019-04-15 2019-04-17 11410730012019 Shpenzime per honorare 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime pritje percjellje,fat nr 35 dt 04.04.2019 seri 66054035,urdh prok nr 22 dt 21.03.2019 fhyrje nr 12 dt 06.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) JORGJI GJIKA Tirane 14,300 2019-04-16 2019-04-17 11810730012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime per pritje percjellje ,urdher nr 28 dt 26.03.2019,fat nr 19 dt 28.03.2019 seri 72232570
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KLIMA TEKNIKA TB2 Tirane 354,000 2019-04-15 2019-04-17 11310730012019 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sherbim mirembajtje,urdh prok nr 8 dt 01.03.2019,procesverbal punimesh dt 02.4.2019,fat nr36 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 6,000 2019-04-15 2019-04-17 11210730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd blerje mater ,fat nr 592 dt 05.04.2019 seri 75452592 fhyrje nr 11 dt 06.04.2019 urdh prok nr 29 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 160,654 2019-04-15 2019-04-16 11910730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh nr 23 dt 20.03.2019 bordero dt 12.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PANORAMA GROUP Tirane 36,000 2019-04-08 2019-04-09 9910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd sherbime publikime,urdher nr 22 dt 18.03.2019 fat nr 379 seri 74008136 dt 21.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 16,380 2019-04-08 2019-04-09 10210730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd sherbim postar,fat nr 1340 seri 67986140 dt 26.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 21,000 2019-04-08 2019-04-09 10310730012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd pritje percjellje,urdh prok nr 20 dt 21.03.2019 fat nr 286267223 seri 286267223 dt 28.03.2019 fhyrje nr 7 dt 28.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-04-08 2019-04-09 10010730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujdim sherbim roje private,fat nr 76 dt 31.03.2019 seri 57217982 kontrat ne vaxhdim nr 556/14 dt 01.11.2018 up nr 8 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 120,000 2019-04-08 2019-04-09 10610730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd etiketa adezive urdh prok nr 15 dt 15.03.2019 fat nr 65 dt 26.03.2019 fhyrje nr 8 dt 27.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MUCA Tirane 12,586 2019-04-08 2019-04-09 10810730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje vegla pune,urdh prok nr 21 dt 21.03.2019 fat nr 5336 seri 60242436 dt 02.04.2019 fhyrje nr 9 dt 04.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHQIPTARJA.COM Tirane 36,000 2019-04-08 2019-04-09 9810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd sherbime publikime,urdher nr 22 dt 18.03.2019 fat nr 148 dt 22.03.2019 seri 74192285
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SAIMIR GERDECI Tirane 35,000 2019-04-08 2019-04-09 10910730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje materiale,urdhprok nr 21 dt 21.03.2019 fat nr 24 dt 03.04.2019 fhyrje nr 10 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-04-08 2019-04-09 10510730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime ekzekutive,urdh gjykatenr 184,dt 31.10.2017 urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-04-03 2019-04-04 9610730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bonus karburant,bordero dt 03.04.2019 ligji 1016+0 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-04-03 2019-04-04 9710730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel ,fat nr 282018583 dt 01.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-04-01 2019-04-02 8910730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga mars 2019,plan 71 fakt 1,listpagese mars 2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 872,509 2019-04-01 2019-04-02 8810730012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga mars 2019,plan 71 fakt 6,listpagese mars 2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,507,818 2019-04-01 2019-04-02 8610730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga mars 2019,plan 71 fakt 65,listpagese mars 2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 55,270 2019-04-01 2019-04-02 9310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontart muaji mars 2019 nr punonjes plan 331 fakt 5,urdher nr 31 dt 30.03.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 749,109 2019-04-01 2019-04-02 9210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontart muaji mars 2019 nr punonjes plan 331 fakt 60,urdher nr 31 dt 30.03.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,111,344 2019-04-01 2019-04-02 8710730012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga mars 2019,plan 71 fakt 65,listpagese mars 2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave