Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,464 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,725,570.00 2,464 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,410 2018-11-14 2018-11-16 33410730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat tetor 18 dt 1.11.18 fat 27921517, 279213362
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2018-11-15 2018-11-16 33810730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje, up 10 dt 26.4.18, ft 6955 dt 12.11.18 seri 69468805, fh 33 dt 13.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PUBLICITA Tirane 4,000 2018-11-15 2018-11-16 34010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 sinjal tavol p.ver emergj 7.11.18 fat 92 dt 7.11.18 ser 58619314 f.hyr 32 dt 13.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 86,000 2018-11-14 2018-11-16 34110730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 fl palosje urdh prok 37 23.10.18 fat 234 12.11.18 ser 69334708 f.hyr 30 12.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,200 2018-11-14 2018-11-16 33210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel tetor kodi abonent 21584977137 fat 261748240 dt 1.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 8,850 2018-11-15 2018-11-16 33710730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje uji, u.prok 11 dt 26.4.18 fat 2548866652 dt 9.11.18 f.hyr 29 dt 9.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-11-14 2018-11-16 33110730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018dieta urdher 110 dt 7.11.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 141,220 2018-11-14 2018-11-16 33510730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek tetor 2018 kodi H 648239 fat 290290661 dt 31.10..18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-11-14 2018-11-16 33610730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel tetor 18 kodi abonent 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPTIMAL CENTER Tirane 118,080 2018-11-15 2018-11-16 33910730012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1073001 KQZ 2018 mater pastrim urdh prok 36 dt 23.10.18 fat 78 dt 13.11.18 ser 62606678 f.hyr 31 dt 13.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,000 2018-11-14 2018-11-16 33010730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018dieta urdher 110 dt 7.11.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 565,036 2018-11-08 2018-11-12 32310730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 pages roje , urdh prok 03 dt 15.2.18 shtes kontr 5829/13 dt 15.2.18 fat 176 dt 31.10.18 ser 68773171
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-11-08 2018-11-09 32710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,905 2018-11-08 2018-11-09 32410730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages sherb postar tetor 18 fat 4713 ser 61415713 dt 26.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2018-11-08 2018-11-09 32210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 1069032,fat 261716550 dt 1.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 105,600 2018-11-08 2018-11-09 32510730012018 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ 2018 pages autob me qera urdh prok 33 dt 9.10.18 ft ofert 10.9.18 njof fit 10.9.18 fat 17 dt 31.10.18 ser 58697118
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 122,692 2018-11-02 2018-11-05 31610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 36,367 2018-11-02 2018-11-05 32110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga puninjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 116,516 2018-11-02 2018-11-05 32010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 71,793 2018-11-02 2018-11-05 31810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 282,673 2018-11-02 2018-11-05 31910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 268,633 2018-11-02 2018-11-05 31710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 15,742 2018-11-02 2018-11-05 31510730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-11-01 2018-11-02 30710730012018 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 586,550 2018-11-01 2018-11-02 30810730012018 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,978,231 2018-11-01 2018-11-02 30610730012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-11-01 2018-11-02 31010730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-11-01 2018-11-02 30910730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-11-01 2018-11-02 31110730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp vend gjyqeaor paga punonjes ne liste pritje DH.Ndini urdh 36 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 55,226 2018-11-01 2018-11-02 31410730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontrat tetor 2018 urdh 103 31.10.18 shkr min fin 17911/104 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 108,506 2018-11-01 2018-11-02 31210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontrat tetor 2018 urdh 103 31.10.18 shkr min fin 17911/104 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-11-01 2018-11-02 31310730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontrat tetor 2018 urdh 103 31.10.18 shkr min fin 17911/104 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MEGATEK Tirane 15,480 2018-10-26 2018-10-30 30310730012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre - Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 shp paisje zyre karrige,shilte urdh prok 35 dt 19.10.18 fat SO 61550 dt 21.10.18 ser 260844878 f.hyr 26 dt 23.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FASTECH Tirane 54,840 2018-10-26 2018-10-30 30110730012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1073001 KQZ 2018 shp rip komp, u.prok 30 dt 3.10.18 fat 838 dt 16.10.18 ser 66789188 f.hyr 24 17.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) N E P T U N Tirane 9,490 2018-10-26 2018-10-30 30210730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 shp kufje profes, urdh prok 28 dt 20.9.18 fat 56 dt 21.10.18 ser 68927056 f.hyr 25 dt 22.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 90,000 2018-10-26 2018-10-30 30410730012018 Kancelari 1073001 KQZ 2018 shp dosje letra zarfe, urdh prok 38 dt 23.10.18 fat 228958254 ,228958254 dt 24.10.18 f,hyr 27 dt 25.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,400 2018-10-26 2018-10-29 30010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat dt 1.10.18 fat 279188017,279189774
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-10-24 2018-10-25 29210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel shtator kodi abonent 21883907960 fat 261722318 dt 1.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,900 2018-10-24 2018-10-25 28710730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek shtator 2018 kodi H 648239 fat 289409289 dt 30.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 80,613 2018-10-24 2018-10-25 28810730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages abonim shtypi dites, kont 61/1 dt 16.1.16 fat 468 dt 4.10.18 ser 61412130.
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave