Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,226 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,745,153,083.00 2,226 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,350 2018-05-02 2018-05-03 12010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp page per pun me kontr shkr mf 17911/104 bdt 5.4.18 urdh 42 dt 30.4.18 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 602,086 2018-05-02 2018-05-03 11610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga prill 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,956,967 2018-05-02 2018-05-03 11410730012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga prill 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-05-02 2018-05-03 12210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp page per pun me kontr shkr mf 17911/104 bdt 5.4.18 urdh 42 dt 30.4.18 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-05-02 2018-05-03 11910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek te vend gjyqesor paga ne liste pritje urdher 43 dt 30.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-05-02 2018-05-03 12110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp page per pun me kontr shkr mf 17911/104 bdt 5.4.18 urdh 42 dt 30.4.18 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-05-02 2018-05-03 11810730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 1,549 2018-04-26 2018-04-27 11310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 450001407233 fat 214542552 dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LEKSI SECURITY Tirane 776,925 2018-04-25 2018-04-27 11210730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 sherb roje tetor 17, kontr vazhdim 1904/40 dt 5.7.2017 fat 667 dt 31.10.17 ser 51101324 lik vones per proces gjyqesor . vendim shk prere gjykat tirane 20-2017-4981
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 54,000 2018-04-24 2018-04-25 11010730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 honorare per ped per pjes shkr 672 dt 20.4.2018 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,729 2018-04-24 2018-04-25 10910730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel mars kodi abonent 30897615,211496682511, 211496026480, 211850616875 , 21515247992,30113129 fat dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 53,640 2018-04-24 2018-04-25 10810730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018 sherb pastr u.prok 2 dt 16.1.18 shtes kontr 1369/3 dt 16.1.18 fat 414 dt 16.4.18 ser 57563184
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,000 2018-04-24 2018-04-25 11110730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 honorare per ped per pjes shkr 672 dt 20.4.2018 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,000 2018-04-17 2018-04-18 10610730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel janar kodi abonent 1069032 fat 238418624 dt 1.3.18 fat 238444310 dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,415 2018-04-16 2018-04-17 10210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel mars kodi abonent 21584977137 fat 238449236 dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2018-04-16 2018-04-17 10310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel mars kodi abonent 215908510268 fat 238449631 dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,091 2018-04-16 2018-04-17 10510730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat mars 18 dt 1.4.18 fat 227783369 227781501
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-04-16 2018-04-17 10410730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel mars kodi abonent 21883907960 fat 238450363 dt 1.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 214,300 2018-04-16 2018-04-17 10110730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek mars 2018 kodi H 648239 fat 250795726dt 31.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 565,036 2018-04-11 2018-04-12 9610730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 sherb roje vazhdim kont 5829/13 dt 15.2.18 fat 50 dt 31.3.18 ser 58412744
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GLOBAL ELECTRONICS Tirane 3,085,027 2018-04-11 2018-04-12 9110730012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001 KQZ 2018 rikonstr i sall se trajnimit, u.prok 59 dt 3.10.17 njof fit 5606/7 10.10.17 kontr 5606/9 12.10.17 fat 1400 dt 31.10.17 ser 53533400 f.hyr 72 dt 6.11.17 kolaud 5906 dt 9.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 103,157 2018-04-11 2018-04-12 9710730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 abonim shtypi kontr 61/1 16.1.18 fat 135 136 dt 3.4.18 ser 26961245 ser 26961246
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-04-11 2018-04-12 9810730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,305 2018-04-11 2018-04-12 9510730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages posta mars 2018 fat 1240 dt 26.3.18 ser 58061840
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "ARBIN-06" Tirane 149,352 2018-04-11 2018-04-12 9410730012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1073001 KQZ 2018 materiale pastrimi u.prok 6 dt 9.3.18 ft ofert 12.3.18 fat 459 460 dt 21.3.18 ser 60991015 60991016 f.hyr 4 dt 27.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 88,900 2018-04-11 2018-04-12 9210730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 shp udhet jasht shteti urdher 23 dt 28.2.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 1,542,400 2018-04-11 2018-04-12 9310730012018 Sherbime te tjera 1073001 KQZ 2018 pages sherb zhvill aplik i faqes internet5 u.prok 67 dt 16.11.17 njof fit 5943/8 dt 23.11.17 kontr 5943/10 dt 24.11.17 fat 1611 dt 15.12.17 ser 223915881 p.ver kolaud 5942/11 dt 15.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-04-05 2018-04-06 9010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontr shkres min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 35 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,350 2018-04-05 2018-04-06 8810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontr shkres min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 35 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-04-05 2018-04-06 8910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontr shkres min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 35 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-04-03 2018-04-04 8610730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 pages bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-04-03 2018-04-04 8510730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 602,406 2018-04-03 2018-04-04 8410730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 798,874 2018-04-03 2018-04-04 8310730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,898,451 2018-04-03 2018-04-04 8210730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-04-03 2018-04-04 8710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp vend gjyqeaor paga punonjes ne liste pritje DH.Ndini urdh 36 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2018-03-28 2018-03-29 8010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages per numeracion per vitin 2018 shkres 352 dt 29.1.18 fat 222581110 dt 24.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 657,130 2018-03-28 2018-03-29 8110730012018 Kancelari 1073001 KQZ 2018 kancelari u.prok 5 dt 9.3.18 ft ofert 12.3.18 fat 356 dt 16.3.18 ser 58790699 f.hyr 3 dt 20.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 1,532 2018-03-21 2018-03-26 7810730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 450001407233 faturat 214504250 dt 1.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,744 2018-03-21 2018-03-23 7910730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel janar kodi abonent 30113129 , 211496026480 fat 208221476, 238403214 dt 1.2.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave