Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-02-18 2019-02-19 4410730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sherbim fat nr 281992408 dt 01.02.2019 kodi abonent 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-02-18 2019-02-19 4510730012019 Sherbime telefonike 1073001 , Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim telefon fat nr 281993079 dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOHA JONE Tirane 33,000 2019-02-18 2019-02-19 4210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,sherbim urdhprok nr 5 dt 26.01.2019 fat nr 12 seri 46203752 dt 11.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,251 2019-02-18 2019-02-19 4310730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sherbim fat nr 281992048,dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 218,500 2019-02-18 2019-02-19 4610730012019 Elektricitet 1073001 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,energji fat nr 305909448 dt 31.01.2019 kontrat H 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-02-08 2019-02-11 31 10730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bonus karburanti bordero dt07.02.2019 ligji nr 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PANORAMA GROUP Tirane 36,000 2019-02-06 2019-02-07 3410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,sherbim,fat nr 117 seri 72278874 dt 30.01.2019 urdher nr 5 dt 26.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHQIPTARJA.COM Tirane 36,000 2019-02-06 2019-02-07 3710730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,sherbim,fat nr 52 seri 72251389 dt 31.01.2019 urdher nr 5 dt 26.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,500 2019-02-06 2019-02-07 3310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta urdher nr 3 dt 23.01.2019 bordero dt 05.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2019-02-06 2019-02-07 3610730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime gjyqi,urdher nr 184 dt 31.10.2017 bordero dt 05.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 8,950 2019-02-06 2019-02-07 3510730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim fat nr 326 seri 67986426 dt 26.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-02-04 2019-02-05 3210730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,shpenz gjyqesore, urdher nr 9 dt 31.01.2019 bordeero dt 31.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,126,661 2019-02-01 2019-02-04 2810730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 15 listpag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-02-01 2019-02-04 3010730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 64 lispag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,541,008 2019-02-01 2019-02-04 2710730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 43 listpag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 813,883 2019-02-01 2019-02-04 2910730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 64 lispag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 310,900 2019-01-25 2019-01-28 2610730012019 Elektricitet 1073001 1073001,energji fat nr 304610786 dt 31.12.2018kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-01-21 2019-01-22 2510730012019 Sherbime telefonike 1073001,telefon,fat nr 281959479 dt 01.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-01-17 2019-01-18 2310730012019 Sherbime telefonike 1073001,telefon,fat nr 281965137 dt 01.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,796 2019-01-17 2019-01-18 2410730012019 Sherbime telefonike 1073001,telefon,fat nr 281961536 dt 01.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,754 2019-01-17 2019-01-18 2110730012019 Sherbime telefonike 1073001,telefon,fat nr 281964103 dt 01.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-01-17 2019-01-18 2210730012019 Sherbime telefonike 1073001,telefon,fat nr 281964465 dt 01.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EGIAN MED Tirane 117,000 2019-01-10 2019-01-15 1610730012019 Sherbime te tjera 1073001,sherbim,urdhprok nr 53 dt 27.12.2018 fat nr 262 seri 71627015 dt 28.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EDMOND BAKIASI Tirane 35,000 2019-01-10 2019-01-15 2010730012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001,sherbim,urdhprok nr 12 dt 26.04.2018 fat nr 2 dt 22.12.2018 seri 002983
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 57,000 2019-01-10 2019-01-15 1710730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001,sherbim,urdh prok nr 51 dt 26.12.2018 fat nr 322 dt 27.12.2018 fhyrje nr 41 dt 27.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,650 2019-01-08 2019-01-14 1410730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001,sherbim posta,fat nr 5717 seri 61420317 dt 26.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-01-08 2019-01-14 1510730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001,sherbim roje,urdhprok nr 8 dt 05.04.2018 kontrat ne vazhdim 556/14 dt 01.11.2018 fat nr 394 seri 57217894 dt 31.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,050 2019-01-08 2019-01-14 1110730012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Sherbimet bankare 1073001,sherbim,urdhprok nr 50 dt 19.12.2018 fat nr.8 dt 24.12.2018 seri 70903908 fhyrje nr 39 dt 24.12.2018 terheqje me cek
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2019-01-08 2019-01-14 1310730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001,kolaudim,autorizim nr 1560 dt 20.11.2018 fat nr 9 dt 04.01.2019 seri 70835310
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2019-01-08 2019-01-14 1010730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,shpenzime gjyqesore,urdher per ekzekutim nr 184 dt 31.10.2017 bordero dt 07.01.2019,urdhri i brendshem 184 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,410 2019-01-08 2019-01-14 1210730012019 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti 1073001,sherbim,autorizim nr 1560 dt 20.11.2018 terheqje me bordero 08.12.2019,urdhprok nr 47 dt 18.12.2018 fat 7 seri 70903907 dt.24.12.2018 fat nr 2422TR2 seri 70835303 dt 03.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2019-01-03 2019-01-09 610730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,bonus karburanti .sipas borderos dt 03.01.2019,urdher nr 136 dt 31.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2018-12-27 2019-01-07 42010730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim dieta bordero dt 26.12.2018 urdher nr 124 dt 17.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 14,000 2018-12-27 2019-01-07 42110730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shpenzim pritje fat nr 7764 dt 26.12.2018 seri 71992464 urdh prok nr 10.dt 26.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 907,873 2019-01-03 2019-01-04 210730012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 582,573 2019-01-03 2019-01-04 310730012019 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,662 2019-01-03 2019-01-04 910730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 2 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,772,828 2019-01-03 2019-01-04 110730012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2019-01-03 2019-01-04 810730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 1 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,350 2019-01-03 2019-01-04 710730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 7 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave