Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,226 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,745,153,083.00 2,226 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 379,440 2018-01-30 2018-01-31 651110730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1073001 PT K Q Z paisje komp u.prok 62 dt 30.10.17 njof fit 17.11.17 kont 5827/7 dt 13.12.17 fat 9 dt 28.12.17 ser 55032909 f.hyr 84 dt 28.12.17 p.ver kolaud 5827/11 dt 28.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENEDA RAHMANI Tirane 90,000 2018-01-30 2018-01-31 652110730012017 Sherbime te tjera 1073001 PT K Q Z sherb per aud e fond te fushates vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 6175 dt 28.12.17 fat 317 dt 28.12.17 ser 48564517
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 626,400 2018-01-30 2018-01-31 653110730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 PT K Q Z prodhim i bulet te zgjedhjeve, u.prok 19 dt 29.3.17 kont 1930/10 dt 12.4.17 fat 7 dt 28.12.17 ser 33706657 p.ver kolaud 6177 dt 28.12.17 f.hyr 85 dt 28.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VIOLETA MULLA (NEZHA) Tirane 252,000 2018-01-30 2018-01-31 657110730012017 Sherbime te tjera 1073001 PT K Q Z sherb per aud e fond te fushates vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 6182 dt 29.12.17 fat 103 dt 29.12.17 ser 50977546
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 500,000 2018-01-30 2018-01-31 655110730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 PT K Q Z sherb tel fiks korrik nentor, kontr 1903/5 dt 7.4.17 fat 9015957 31.7.17 ft 90726653 dt 31.8.17 ft 90735556 dt 30.9.17 ft 90744086 dt 31.10.17 ft 90754218 dt 30.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AS-Audit Services Tirane 720,000 2018-01-30 2018-01-31 656110730012017 Sherbime te tjera 1073001 PT K Q Z sherb per aud e fond te fushates vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 6180 dt 29.12.17 fat 53 dt 29.12.17 ser 48400547
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lejla Shahu Tirane 90,000 2018-01-30 2018-01-31 654110730012017 Sherbime te tjera 1073001 PT K Q Z sherb per aud e fond te fushates vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 6179 dt 29.12.17 fat 30 dt 28.12.17 ser 42038431
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,050 2018-01-25 2018-01-26 3310730012018 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ 2018 tarif per nderim pronsi mjet dhe cert pronsie komis bank, urdh 7 dt 17.1.18 fat 256287363 dt 24.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSIG SH.A Tirane 18,444 2018-01-25 2018-01-26 3210730012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 sig vjet per automjet urdh 7 dt 17.10.18 fat 35 dt 18.1.18 ser 52244635
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,491 2018-01-22 2018-01-24 2910730012018 Paga baze - Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 30897615,fat 238372727 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,550 2018-01-22 2018-01-23 3010730012018 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ 2018 tarif kontrolli fizik per automjet km bank, autor 5701 dt 13.10.17 fat 17.1.18 ser 228549868
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,192 2018-01-22 2018-01-23 3110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 470003070571 faturat dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,700 2018-01-18 2018-01-19 2810730012018 Paga baze - Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 1069032 fat 238342614 dt 1.12.17 fat 238367639 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 400 2018-01-18 2018-01-19 2010730012018 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ 2018 taks makine viti 2017 2018 autoriz 5701 dt 13.10.17 fat 228546404 dt 16.1.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,080 2018-01-18 2018-01-19 2510730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 435021100100000, 522181, 551469 fat 227709510 ,227707765, 227714369 dt 1.8.18 fat 238373780 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-01-18 2018-01-19 2210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 21584977137 fat 238372727 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,300 2018-01-18 2018-01-19 2710730012018 Paga baze - Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 215908510268 fat 238373132 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 251,260 2018-01-18 2018-01-19 2610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek dhjetor 2017 kodi H 648239 fat 247246609 dt 31.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2018-01-18 2018-01-19 2110730012018 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ 2018 tarif kolaud makine autoriz 5701 dt 13.10.17 fat 97 TR dt 16.1.2018 ser 56335770
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 2,712 2018-01-18 2018-01-19 2310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 450001407233 fat 214458460 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-01-18 2018-01-19 2410730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 21883907960 fat 238373780 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 2,149 2018-01-16 2018-01-17 1910730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel dhjetor kodi 7503 kodi 83202 fat 197541080 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 847,554 2018-01-16 2018-01-17 1810730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 sherb roje vazhdim kont 5829/9 dt 2.11.17 fat 2 dt 8.1.18 ser 51087796
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,650 2018-01-16 2018-01-17 1510730012018 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages fishek brav kb, p.ver dt 20.12.17 fat 1446 dt 20.12.17 ser 57863417 kup tat 47 dt 20.12.17 f.hyr 79 dt 20.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 7,800 2018-01-16 2018-01-17 1110730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje uji, u.prok 57 dt 20.9.17 p.verb 21.9.17 fat 28132 dt 29.12.17 ser 51168832 f.hyr 1 dt 8.1.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 108,000 2018-01-16 2018-01-17 1410730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages kartolina urdh prok 71 dt 19.12.17 proc ver 22.12.17 fat 323 dt 25.12.17 ser 55280410 f.hyr 83 dt 26.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 15,576 2018-01-16 2018-01-17 1210730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages posta dhjetor 2017 fat 6037 dt 26.12.17 ser 58057437
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 85,383 2018-01-16 2018-01-17 1010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages abonim shtypi dites, urdh 3 dt 16.1.17 kont 84/1 dt 16.1.16 fat 680 dt 12.12.17 ser 50284952 fat 681 dt 12.12.17 ser 50284953
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-01-16 2018-01-17 1310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek vendimi gjyqesor per Dhimiter Ndinin urdher vend gjukates nr 184 dt 31.10.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-01-04 2018-01-11 910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pag punonjes ne list pritje urdh 210 dt 30.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,591 2018-01-03 2018-01-05 810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-01-04 2018-01-05 510730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,987,317 2018-01-03 2018-01-04 110730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 652,004 2018-01-03 2018-01-04 310730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2018-01-03 2018-01-04 210730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 74,053 2018-01-03 2018-01-04 610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 60,058 2018-01-03 2018-01-04 410730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,849 2018-01-03 2018-01-04 710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ERJON SARAĒI (L21428028P) Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64910730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6170 dt 28.12.17 fat 56 dt 28.12.17 ser 46264644
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 10,428 2017-12-28 2017-12-29 64610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 1252 ser 57561052 dt 26.12.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave