Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,226 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,745,153,083.00 2,226 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2017-12-27 2017-12-29 64210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALB-AUDIT Tirane 360,000 2017-12-22 2017-12-29 62810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/34 dt 21.12.17 fat 12 dt 21.12.17 ser 17152913
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EFTALI QIRJAQI Tirane 90,000 2017-12-27 2017-12-29 63710730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherb per audit e fond te fushates, vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6157 dt 26.12.17 fat 47 dt 26.12.17 ser 46917097
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FASTECH Tirane 492,120 2017-12-27 2017-12-29 63910730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ realiz dhe shumfishim i buletinit elek u.prok 69 dt 11.12.17 ft ofert 11.12.17 rap permb REF 37590-12-12-2017 kont 6080/2 dt 22.12.17 fat 1328 dt 26.12.17 ser 55587748 f.hyr 81 dt 26.12.17 p,ver kolaud 6080/3 dt 26.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ANITA PULAJ Tirane 612,000 2017-12-28 2017-12-29 64710730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6168dt 28.12.17 fat 21 dt 28.12.17 ser 57571472
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) REKA / KUKES Tirane 114,000 2017-12-28 2017-12-29 65010730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z hartim proj prev dhe superv punim rikon i magaz, u.prok 2 dt 8.2.17 p.ver nr 5 per bl te vogla 8.2.17 kontr 974/2 dt 9.2.17 fat 1 dt 1.12.17 ser 26868301
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,340 2017-12-27 2017-12-29 64010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 246054769 dt 30.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 82,500 2017-12-27 2017-12-29 64110730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FLUTURA LUKA Tirane 360,000 2017-12-26 2017-12-29 63610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim i fondeve te fushtes vendim KQZ 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 6146 dt 22.12.2017 ft nr 11 ser 16578784 dt 22.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DORANIN AGALLIU Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64510730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/38 dt 21.12.17 fat 45 dt 22.12.17 ser 51322315
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) JON CONSULTANCY Tirane 108,000 2017-12-26 2017-12-29 63510730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim fushtes vendim 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 548/4/36 dt 21.12.2017 ft nr 82 ser 54833920 dt 21.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2017-12-27 2017-12-29 64310730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 847,554 2017-12-26 2017-12-29 63110730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 1073001 KQZ Lik sherbim roje up nr 63 dt 30.10.2017 nj fit dt 01.11.2017 kontrat 5829/9 dt 02.11.2017 ft nr 221 ser 5108772 dt 07.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ERK AUDITING Tirane 90,000 2017-12-28 2017-12-29 64810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb per audit te fushat zgjedhore vendim kqz 559 dt 31.7.17 aneks kont 6169dt 28.12.17 fat 55 dt 28.12.17 ser 50888669
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELO - AUDITING Tirane 288,000 2017-12-26 2017-12-29 63310730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherbper auditim i fondeve te fushtes vendim KQZ 559 dt 31.07.2017 aneks kontrat nr 5484/37 dt 21.12.2017 ft nr 69 ser 51558219 dt 21.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) H AUDITING Tirane 720,000 2017-12-22 2017-12-29 63010730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/35 dt 21.12.17 fat 76 dt 21.12.17 ser 38369198
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,415 2017-12-26 2017-12-29 63210730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit ft nr 2384462-52112-413 dt 01.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lejla Shahu Tirane 540,000 2017-12-22 2017-12-28 62710730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fush zgjedh vend KQZ 374 dt 9.6.17 aneks 3927/1 dt 12.6.17 fat 29 ser 42038430 dt 4.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Enkelejda Alite Tirane 180,000 2017-12-22 2017-12-28 62910730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 559 dt 31.7.17 aneks kont 5484/33 dt 21.12.17 fat 68 dt 21.12.17 ser 33925270
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ANITA PULAJ Tirane 252,000 2017-12-21 2017-12-27 60310730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 4022 dt 1.12.17 fat 50 dt 6..12.17 ser 51437700
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PAJTIM HYSAJ (L02604403J) Tirane 252,000 2017-12-21 2017-12-27 62610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3930/1 dt 12.6.17 fat 22 dt 1..12.17 ser 42346872
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-12-21 2017-12-27 62510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 8645 seri 56265345 dat 18.12.2017 fh 78 dt 18.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,690 2017-12-20 2017-12-26 61510730012017 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti K Q Z antifrize komision bankar, p.ver 5.12.17 p.ver emergjen 5.12.17 fat 408 dt 5.12.17 ser 55298508 f.hyr 75 dt 5.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LUAN MUĒA Tirane 252,000 2017-12-20 2017-12-26 60810730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3956/1 dt 5.12.17 fat 58 dt 9.12.17 ser 21152661
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,850 2017-12-20 2017-12-26 61610730012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Sherbimet bankare K Q Z a bateri komision bankar, p.ver 11.12.17 p.ver emergjen 11.12.17 fat 5021 dt 11.12.17 ser 223972703 f.hyr 76 dt 11.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALB BB AUDITING SH. P .K Tirane 252,000 2017-12-20 2017-12-26 60610730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3987/1 dt 24.11.17 fat 122 dt24 .11.17 ser 48692449
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-12-20 2017-12-26 61210730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21883907960 fat 238348759 dt 01.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,000 2017-12-20 2017-12-26 62210730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare petag te komitetit ad-hoc shkresa 6092 dt 12.12.17 shkresa 6117 dt 19.12.174 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALB-AUDIT Tirane 540,000 2017-12-20 2017-12-26 60510730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3935/1 dt 11.12.17 fat 8 dt 12..12.17 ser 17152909
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 85,294 2017-12-20 2017-12-26 61710730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bileta udhet proc ver 27.11.17 fat 220 dt 27.11.17 ser 51147577 p.ver rast emergj 30.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) S & E LAZE AUDIT Tirane 648,000 2017-12-20 2017-12-26 61910730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ shp monitorim fushat zgjedhore vend kqz 374 dt 9.6.17 aneks 3887/1 dt 18.12.17 fat 47 dt 19.12.17 ser 45906198
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FLUTURA LUKA Tirane 252,000 2017-12-20 2017-12-26 60210730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 4024 dt12.6.17 fat 10 dt1.12.17 ser 16578783
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SILVANA GJIKDHIMA Tirane 648,000 2017-12-20 2017-12-26 62010730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ shp monitorim fushat zgjedhore vend kqz 374 dt 9.6.17 aneks 3928/1 dt 18.12.17 fat 47 dt 19.12.17 ser 31378318
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-12-20 2017-12-26 60910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 8431 seri 562654313 dat 4.12.2017 fh 77 dt 11.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EFTALI QIRJAQI Tirane 216,000 2017-12-20 2017-12-26 60410730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 5780/7 dt1.12.17 fat 46 dt1.12.17 ser 46917096
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Lumturi Velaj Tirane 180,000 2017-12-20 2017-12-26 60110730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore PDS vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 3886/1 dt 24.11.17 fat 127 dt 24.11.17 ser 46275704
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) JON CONSULTANCY Tirane 360,000 2017-12-20 2017-12-26 60710730012017 Sherbime te tjera K Q Z sherb monit i fushat zgjedhore vendim KQZ 374 dt 9.6.17 aneks kont 392/1 dt 18.12.17 fat 81 dt 18.12.17 ser 54833919
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,000 2017-12-20 2017-12-26 62310730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare petag te komitetit ad-hoc shkresa 6092 dt 12.12.17 shkresa 6117 dt 19.12.174 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,936 2017-12-20 2017-12-26 61110730012017 Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 21584977137 fat 238347709 dt 01.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,800 2017-12-20 2017-12-22 61010730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shpenzime cel 2017 kodi abonentit 215908510268 fat 238348114 dt 01.12.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave