Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,391 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,795,351,658.00 2,391 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,050 2019-01-08 2019-01-14 1110730012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Sherbimet bankare 1073001,sherbim,urdhprok nr 50 dt 19.12.2018 fat nr.8 dt 24.12.2018 seri 70903908 fhyrje nr 39 dt 24.12.2018 terheqje me cek
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2019-01-08 2019-01-14 1310730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001,kolaudim,autorizim nr 1560 dt 20.11.2018 fat nr 9 dt 04.01.2019 seri 70835310
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2019-01-08 2019-01-14 1010730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,shpenzime gjyqesore,urdher per ekzekutim nr 184 dt 31.10.2017 bordero dt 07.01.2019,urdhri i brendshem 184 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,410 2019-01-08 2019-01-14 1210730012019 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti 1073001,sherbim,autorizim nr 1560 dt 20.11.2018 terheqje me bordero 08.12.2019,urdhprok nr 47 dt 18.12.2018 fat 7 seri 70903907 dt.24.12.2018 fat nr 2422TR2 seri 70835303 dt 03.01.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2019-01-03 2019-01-09 610730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001,bonus karburanti .sipas borderos dt 03.01.2019,urdher nr 136 dt 31.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2018-12-27 2019-01-07 42010730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim dieta bordero dt 26.12.2018 urdher nr 124 dt 17.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 14,000 2018-12-27 2019-01-07 42110730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shpenzim pritje fat nr 7764 dt 26.12.2018 seri 71992464 urdh prok nr 10.dt 26.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 907,873 2019-01-03 2019-01-04 210730012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 582,573 2019-01-03 2019-01-04 310730012019 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,662 2019-01-03 2019-01-04 910730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 2 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,772,828 2019-01-03 2019-01-04 110730012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2019-01-03 2019-01-04 810730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 1 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,350 2019-01-03 2019-01-04 710730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 7 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2019-01-03 2019-01-04 410730012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-01-03 2019-01-04 510730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001,bonus karburanti .sipas borderos dt 03.01.2019,ligji nr 10160dt 15.10.2009 i ndryshuar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 115,500 2018-12-27 2018-12-28 41910730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 lik dieta bordero dt 26.12.2018 urdher nr 124 dt 17.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 82,376 2018-12-24 2018-12-26 41010730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) NDREGJONI Tirane 1,187,168 2018-12-24 2018-12-26 40310730012018 Garanci te tjera, te vitit vazhdim,Te Dala 1073001 KQZ 2018 pagese 5% garanci rik magaz kontr 1068/11 dt 5.3.17, akt kolaud 1068/4 dt 19.5.17, pvmd 1531 dt 12.11.18 urdher penalitet 128 dt 18.12.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 123,200 2018-12-24 2018-12-26 41810730012018 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ 2018 lik ft autob qera nr 25 dt 20.12.18, sr 58697126 u prok 33 dt 9.10.18, ftesa 10.9.18, rap 89097 dt 10.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 288,187 2018-12-24 2018-12-26 40910730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 98,649 2018-12-24 2018-12-26 40610730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 209,558 2018-12-24 2018-12-26 40710730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 33,805 2018-12-24 2018-12-26 41110730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 37,480 2018-12-24 2018-12-26 41510730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pagese ore jasht orarit liste pagese dt 21.12.18 urdher 130 dt 20.12.18 shk mir min fin 21200/1 dt 14.12.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 48,537 2018-12-24 2018-12-26 40810730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 13,118 2018-12-24 2018-12-26 40510730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,192 2018-12-21 2018-12-24 41410730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.21.12.2018,urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese e ministr nr.21200/1 dt 14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 532,748 2018-12-21 2018-12-24 41310730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pages jasht orarit bordero dt.21.12.2018 urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese minist nr.21200/1 dt 14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TEOREN Tirane 15,660 2018-12-21 2018-12-24 41610730012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1073001 KQZ 2018 materiale urdher prok nr.49 dt.19.12.2018 fat nr.112306 seri 260771165 dt 19.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 77,805 2018-12-21 2018-12-24 41710730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 abonime kontra nr.61/1 dt 16.01.2018 fat nr.622 seri 61410634 dt 12.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,378,140 2018-12-21 2018-12-24 41210730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pagesa per pune jasht orarit ,urdher nr.130 dt.20.12.2018 bordero dt.21.12.2018,shkresa e ministrit nr.21200/1 dt.14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 259,402 2018-12-20 2018-12-21 40210730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.19.12.2018 urdh nr.127 dt.19.12.2018 shkrese minis nr.20403/1 dt.11.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 518,804 2018-12-20 2018-12-21 40110730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.19.12.2018 urdh nr.127 dt.19.12.2018 shkrese minis nr.20403/1 dt.11.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 631,764 2018-12-20 2018-12-21 40010730012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 1073001 KQZ 2018 pages sherbim urdher nr.125 dt.19.12.2018 vend gjyqesor nr.2151 dt.24.05.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2018-12-19 2018-12-20 39710730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr.261762830 dt.01.12.2018 kod abonen 1069032
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,220 2018-12-19 2018-12-20 39610730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr261764895,261773098,261773544,261772103,261768096,261768304
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 64,030 2018-12-19 2018-12-20 39910730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr.1317 seri 71100638 dt.17.12.2018 up nr.2 dt.16.01.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA MOTOR COMPANY Tirane 46,320 2018-12-19 2018-12-20 39810730012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr.5475 seri 68948472 dt.06.12.2018 autoriz nr.1953/1 dt 03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-12-18 2018-12-19 39110730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim DIETA BORDERO DT.17.12.2018,urdh nr.121 dt 05.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,000 2018-12-18 2018-12-19 39210730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim DIETA BORDERO DT.17.12.2018 URDH NR.121 DT.05.12.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave