Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,226 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,745,153,083.00 2,226 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 113,922 2018-09-20 2018-09-24 25710730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 udhet jasht shteti urdh 82 dt 19.9.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,436 2018-09-18 2018-09-19 25310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel gusht kodi abonent 21883907960 fat 261695538 dt 1.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,108 2018-09-18 2018-09-19 25210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel gusht 2018 permbledhse fat 17.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 143,740 2018-09-14 2018-09-18 24910730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek gusht 2018 kodi H 648239 fat 288409689 dt 31.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,200 2018-09-14 2018-09-18 24710730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel gusht kodi abonent 21584977137 fat 261694477 dt 1.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,490 2018-09-14 2018-09-18 24810730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat gusht 18 dt 1.9.18 fat 227909678 227911478
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) T4 TANUSHI Tirane 12,120 2018-09-14 2018-09-18 25110730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 shp xham 6 adez i perpunuar per tav , urdh prok 23 dt 13.9.18 fat 741 dt 13.9.18 ser 62259741 f.hyr 14 dt 13.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2018-09-14 2018-09-18 25010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel gusht kodi abonent 215908510268 fat 261694853 dt 1.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 549,000 2018-09-11 2018-09-14 24310730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilet udhet ajror, urdh prok 21 dt 26.8.18 ft ofert 7.8.18 rap permb 7.8.18 fat 27 dt 31.8.18 ser 63902377
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 565,036 2018-09-11 2018-09-14 24210730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 sherb sig dhe roje gusht 18 u.prok 03 15.2.18 sht kontr 5829/13 dt 15.2.18 fat 140 dt 31.8.18 ser 58412835
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 370 2018-09-11 2018-09-14 24110730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages posta gusht 2018 fat 3741 dt 26.8.18 ser 58048941
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALTUS ATELIER Tirane 120,000 2018-09-11 2018-09-14 24410730012018 Sherbime te tjera 1073001 KQZ 2018 sherb perg prev u.prok 13 dt 27.4.18 fat 13 dt 4.9.18 ser 38060224
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-09-11 2018-09-13 24010730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018shp per ekzek vend gjyqes per larg nga puna, per Dhimite Ndini urdh per ekzek 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-09-03 2018-09-04 23510730012018 Kompensime speciale te tjera 1073001 KQZ 2018 bonus karburant ligji 10160 dt 15.10.2009 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-09-03 2018-09-04 23410730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-09-03 2018-09-04 23810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pag pun me kontrat urdh 78 dt 31.8.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-09-03 2018-09-04 23210730012018 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-09-03 2018-09-04 23310730012018 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,047,067 2018-09-03 2018-09-04 23110730012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-09-03 2018-09-04 23910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pag pun me kontrat urdh 78 dt 31.8.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,350 2018-09-03 2018-09-04 23710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pag pun me kontrat urdh 78 dt 31.8.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-09-03 2018-09-04 23610730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pag pun ne liste pritje, urdh 79 dt 31.8.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2018-08-29 2018-08-30 22910730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel korrik kodi abonent 1069032 fat 261663239 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,015 2018-08-23 2018-08-24 22010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel korrik 18 kodi abonent 21584977137 fat 261668004 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 1,692 2018-08-23 2018-08-24 22210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 450001407233 fat 261105334 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 181,540 2018-08-23 2018-08-24 21610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek korrik 2018 kodi H 648239 fat 287447828 dt 31.7.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA Tirane 565,036 2018-08-23 2018-08-24 21810730012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 KQZ 2018 pages roje , urdh prok 03 dt 5.2.17 shtes kontr 5829/13 dt 15.2.18 fat 123 dt 31.7.18 ser 58412818
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,100 2018-08-23 2018-08-24 22510730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel korrik kodi abonent 30897615 , 211496682511 , 211496026480, 211850616875, 21515247992, 30773129 fatura korrik 18 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,240 2018-08-23 2018-08-24 21710730012018 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ 2018 pages posta korrik 2018 fat 3258 dt 26.7.18 ser 58055158
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,590 2018-08-23 2018-08-24 22310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat korrik 18 dt 1.8.18 fat227885982 227884125
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,751 2018-08-23 2018-08-24 22710730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 dieta me jashte urdh 56 dt 4.6.18 urdh 76 dt 1.8.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-08-23 2018-08-24 22110730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel korrik kodi abonent 21883907960 fat 261669077 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 224,680 2018-08-23 2018-08-24 22610730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 dieta me jashte urdh 76 dt 1.8.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2018-08-23 2018-08-24 22810730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel korrik kodi abonent 215908510268 fat 261668386 dt 1.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2018-08-23 2018-08-24 21910730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje, up 10 dt 26.4.18, ft 5062 dt 2.8.18 seri 65931962, fh 13 dt2.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-08-03 2018-08-06 21310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,046,091 2018-08-01 2018-08-02 20410730012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-08-01 2018-08-02 20510730012018 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-08-01 2018-08-02 21110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontr urdh 72 dt 31.7.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-08-01 2018-08-02 20910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 paga punonjes ne list pritje dh.ndini urdh 73 dt 31.7.18 listpages
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave