Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-30 2019-05-31 18910730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh 66 dt 21.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PROTON Tirane 5,220,000 2019-05-28 2019-05-30 18110730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,kuti votimi kont vazhdim 840/8 date 23.04.2019 fat nr 6448 date 22.05.2019 fh nr 23 date 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 29,190,000 2019-05-28 2019-05-30 18210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje vula sigurie kont vazhdim nr 2388/4 date 30.04.2019 fat nr 1982 sr 73241332 date 21.05.2019 fh nr 22 date 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 7,114,260 2019-05-28 2019-05-30 18010730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje shtypshkrime zgjedhore kont vazhdim nr 2525/4 date 04.05.2019 fat nr 784,785 date 24.05.2019 sr 68617685,68617684 fh nr 25 date 25.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 4,626,912 2019-05-28 2019-05-30 18310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te fshehta dhe kuti kartoni kont nr 2387/4 date 30.04.2019 fat nr 42 sr 67378056 nr 43 sr 67378057 date 22.05.2019 fh nr 24,24/1 date 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 4,275,540 2019-05-22 2019-05-23 17710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shtypshkrime zgjedhore, pv,leter kimike, up 40 dt 24.4.19, nj.fit. 30.4.19, kont.2525/4 dt 4.5.19, ft 742 seri 68617642 dt 17.5.19, fh 17 dt 17.5.19, pv kolaudimi 2525/6 dt 17.5.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 8,090,196 2019-05-22 2019-05-23 17810730012019 Kancelari 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,kancelari, up 6 dt 28.2.19, nj.fit. 842/9 dt 8.4.19, kont.842/10 dt 18.4.19, ft 279812494 dt 15.5.19, fh 18 dt 17.5.19, pv kolaudimi 842/12 17.5.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 219,600 2019-05-22 2019-05-23 17910730012019 Kancelari 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzim bojra printeri, fotokopje, up 39 dt 20.4.19, ft.oferte 9.5.19, paport perfundimtar 10.5.19, ft 279812738 dt 17.5.19, fh 20 dt 20.5.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,982 2019-05-22 2019-05-23 17610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz telefoni,fat nr 282084771 dt 01.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 32,442,840 2019-05-20 2019-05-21 16810730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim per implementimin e sistemit VNC kont vazhdim nr 2472/4 date 04.05.2019 fat nr 548 date 13.05.2019 sr 56767548 sit nr 1 date 13.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EGIAN MED Tirane 114,000 2019-05-20 2019-05-21 16910730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim dezinfektim ambienti up nr 26 date 27.03.2019 fat nr 58 date 08.05.2019 sr 71966973
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-20 2019-05-21 16410730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282087952 date 01.05.2019 kodi abonentit 21584977137
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-05-20 2019-05-21 16610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282088270 date 01.05.2019 kodi abonentit 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-05-20 2019-05-21 16510730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282087591 date 01.05.2019 kodi abonentit 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 49,500 2019-05-20 2019-05-21 17010730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta urdher nr 60 date 13.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 220,000 2019-05-16 2019-05-17 16110730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd Dieta Urdher 54 dt 08.05.2019 urdh 57 dt 08.05.2019 bordero 15.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROGJICI - SECURITY Tirane 583,185 2019-05-15 2019-05-17 15410730012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim sigurim roje privat,urdh prok nr 8 dt 05.04.2019 kontr nr 556/14 dt 01.11.2018 fat nr 111 dt 30.04.2019 seri 76476517
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-16 2019-05-17 16310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd Dieta Urdher 54 dt 08.05.2019 urdh 57 dt 08.05.2019 bordero 15.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 60,500 2019-05-16 2019-05-17 16210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd Dieta Urdher 54 dt 08.05.2019 urdh 57 dt 08.05.2019 bordero 15.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 80,467 2019-05-15 2019-05-17 15810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim printimi,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019,ftese per ofert dt 01.03.2019 fat nr 269271396 seri 269271396 dt 03.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KRISTALINA.KH Tirane 513,600 2019-05-15 2019-05-17 15910730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shtypshkrime,urdh prok nr 7 dt 01.03.2019,ftes ofert dt 01.03.2019 fat nr 170 dt 24.04.2019 fhyrje nr 15 dt 06.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 2,849,911 2019-05-15 2019-05-17 8310730012019 Karburant dhe vaj 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,karburant,urdh prok nr 14 dt 11.03.2019 njoft fituesi nr 1398/2 dt 09.04.2019 fat nr 869 dt 24.04.2019 PV dorezim dt.24.03.2019 Fhyrje nr 13 dt 25.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 62,012 2019-05-15 2019-05-16 15610730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,abonim ne shtypin e dites,urdher nr 4 dt 26.01.2019 kontr nr 186/1 dt 29.01.2019 fat nr 166 dt 07.05.2019 seri 61410959
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 19,290 2019-05-15 2019-05-16 15310730012019 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,posta prill ,fat nr 1835 seri 74765935 dt 26.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 2,700 2019-05-15 2019-05-16 15510730012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz pritje percjellje,urdh prok nr 20 dt 21.03.2019 fat nr 254954270,seri 25495270 dt 10.05.2019 fhyrje nr 16 dt 10.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,236 2019-05-15 2019-05-16 15710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,abonim ne shtypin e dites,urdher nr17 dt 18.03.2019 fat nr 167 dt 07.05.2019 seri 61410960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 168,940 2019-05-15 2019-05-16 16010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,energji prill,fat nr 294072914 dt 30042019 kontr H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-08 2019-05-10 14010730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 282049726 dt 01.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 115,400 2019-05-08 2019-05-09 14810730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bilete udhetimi,urdh prok nr 31 dt 12.04.2019 ftese per ofert dt 12.04.2019 fat nr 94 dt 12.04.2019 seri 61290394
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ZETAKONSULT Tirane 95,000 2019-05-08 2019-05-09 14110730012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,pergatitje projekti ,urdh prok nr 30 dt 10.04.2019 fat nr 1 dt 16.04.2019 seri 75706101 PV dt 16.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SAIMIR GERDECI Tirane 47,760 2019-05-08 2019-05-09 14610730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,materiale per zgjedhj,urdh prok nr 35 dt 17.04.2019 fat nr 27 dt 24.04.2019 seri 72916527 fhyrje nr 14 dt 25.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Pėrparim Haka Tirane 2,600 2019-05-08 2019-05-09 14710730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim larje automjeti,fat nr 29 dt 03.05.2019 seri 12966183 up nr 24 dt 21.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-07 2019-05-08 14410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdh nr 46 dt 24.04.2019 bordero dt 07.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-05-07 2019-05-08 13910730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime vendime gjyqesore,urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 07.05.2019,urdh ekzekuti nr 184 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 379,000 2019-05-07 2019-05-08 14210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdh nr 34 dt 10.04.2019 urdh nr 39 dt 17.04.2019 bordero dt 07.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 137,500 2019-05-07 2019-05-08 14310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdh nr 34 dt 10.04.2019 urdh nr 39 dt 17.04.2019 bordero dt 07.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,721,708 2019-05-02 2019-05-03 13310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontrat plan 337 fakt 224,bordero 30.04.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019,urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 20,989 2019-05-02 2019-05-03 13810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill me kontrat te kuf,plan 331 fakt 1 urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,488,289 2019-05-02 2019-05-03 12710730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill 2019,plan 71 fakt 65 listpag 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 878,639 2019-05-02 2019-05-03 13410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill 2019 me kontrat te kufizuar ,urdher nr 50 dt 02.05.2019 bordero 30.04.2019,plan 331 fakt 23
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave