Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,816,647,430.00 2,459 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IDI 2005 Tirane 10,147,281 2019-06-17 2019-06-18 23110730012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,rikonstruksion pershtatje per magazin,urdh prok nr 32 dt 16.04.2019,njoft fituesi nr 2386/3 dt 25.04.2019 kontr nr 2386/3 dt 30.04.2019 fat nr 10 dt 05.06.2019 seri 740898690 situacion pun nr 2386/7 dt
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 135,000 2019-06-17 2019-06-18 22910730012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,autobuza me qera,kontr nr 2867/1 dt 17.05.2019,fat nr 7 dt 31.05.2019 ftese ofert dt 10.05.2019 up nr 45 dt 10.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-06-17 2019-06-18 22310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-17 2019-06-18 22210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-06-17 2019-06-18 22710730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025211 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 8,638,200 2019-06-17 2019-06-18 21710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim shtypshkrimesh,up nr 40 dt 24.04.2019,kontr nr 2525/4 dt 04.05.2019,fat nr 858 dt 03.06.2019 PV kolaudim nr 2525/8 dt 06.06.2019 fhyrje nr 31 dt 06.06.2019,njoft fituesi dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 198,000 2019-06-17 2019-06-18 22010730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 576,932 2019-06-17 2019-06-18 21610730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime te tjera,urdh prok nr 42 dt 07.05.2019,ftese per ofert dt 15.05.2019 fat nr 12 dt 29.05.2019 fhyrje nr 29 dt 30.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,500 2019-06-12 2019-06-13 24510730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj urdh nr 39 dt 17.04.2019 urdh nr 46 dt 24.04.2019 bordero 07.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 1,270,800 2019-06-07 2019-06-11 20910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,kontr ne vazhdim nr 2387/4 dt 30.04.2019 fat nr 47 dt 29.05.2019,fhyrje nr 28 dt 30.05.2019PV kolaud nr 2387/8 dt 30.05.2019 njoft fituesi nr 2387/3 dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IDI 2005 Tirane 7,778,310 2019-06-07 2019-06-11 20510730012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,rikonstrusion dhe pershtatje magazin ,urdh prok nr 32 dt 16.04.2019,fat nr 6 dt 22.05.2019,kontr nr 2386/4 dt 30.04.2019,njoft fituesi nr 2386/3 dt 25.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 4,662,000 2019-06-07 2019-06-11 20810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,urdh prok nr 11 dt 06.03.2019 kontr nr 2387/4 dt 30.04.2019 njoft fitues nr 2387/3 dt 24.04.2019 fat nr 44 dt 28.05.2019 fhyrje nr 26 dt 28.05.2019 kolaud nr 2387/7 dt 28.05.20
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 194,964 2019-06-07 2019-06-11 21010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim print,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 kontr ne vazhd nr 930/1 dt 25.03.2019 ftese per ofert dt 01.03.2019 fat nr 269271500 dt 03.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KUJTIMI 06 Tirane 117,600 2019-06-07 2019-06-11 20710730012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim goma makinash,urdh prok nr 48 dt 15.05.2019 fat nr 710 dt 30.05.2019 fhyrje nr 30 dt 30.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 363,000 2019-06-07 2019-06-10 21510730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 148,500 2019-06-07 2019-06-10 21310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21410730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 289,483 2019-06-07 2019-06-10 21110730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz ekzekutim V gjyqesore,urdh nr 26 dt 21.03.2019 bordero dt 07.06.2019,urdh ekzekut gjykate nr 184 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2019-06-05 2019-06-06 19810730012019 Kompensime speciale te tjera 1073001, Bonus karburanti Bordero 03.06.2019 ligji 10160 dt 15.10.09
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-06-05 2019-06-06 19710730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 91,379 2019-06-05 2019-06-06 19910730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001, Shpenzime ekzekutim gjyqesor urdher 81 dt 31.05.2019 bordero 31.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 78,484 2019-06-03 2019-06-05 19710730012019 Paga baze 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,127,988 2019-06-03 2019-06-05 19510730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,525,430 2019-06-03 2019-06-05 19410730012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 701,503 2019-06-03 2019-06-05 20210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 47,638 2019-06-03 2019-06-05 20410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 911,157 2019-06-03 2019-06-05 19610730012019 Paga baze 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,075,432 2019-06-03 2019-06-05 20010730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Banka OTP Albania Tirane 122,827 2019-06-03 2019-06-05 20310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,089,432 2019-06-03 2019-06-05 20110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) R & T Tirane 29,880,000 2019-05-30 2019-05-31 19210730012019 Sherbime te tjera 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim per implementimin e sistemit VNC kont vazhdim nr 2472/4 date 04.05.2019 fat 51805206 date 24.5.19 sit nr 2 date 27.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 63,148 2019-05-30 2019-05-31 18410730012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sherbim permbarimor sipas vend gjykates apelit nr 2151 dt 16.10.2018.fat nr 64 seri 74515630 dt 21.50.2019 urdh nr 72 dt 28.5.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 295,128 2019-05-30 2019-05-31 19310730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim jashte shtetit, urdher 74 dt 29.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-05-30 2019-05-31 19010730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh 59 dt 9.5.19, 63 dt 15.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 231,000 2019-05-30 2019-05-31 18810730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh nr 59 dt 9.5.19, 60 dt 13.5.19, 63 dt 15.5.19, 66 dt 21.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 870,720 2019-05-30 2019-05-31 18510730012019 Kancelari 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje materiale sipas urdh prok nr 47 dt 14.5.20190.ftese oferte dt 15.5.20190rap perf REF-22070-05-15-2019 fat nr 279812736 dt 18.5.2019.fh nr 19 dt 18.5.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 13,593,600 2019-05-30 2019-05-31 19110730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, boje timbruese per zgjrdhjet, up 3 dt 28.2.19, nj.fitues 19.4.19, kont. 839/11 dt 23.4.19, ft 73241331 dt 20.5.19, fh 27 dt 28.5.19, kolaud inspekt shtet teknik 4195/1 dt 28.5.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-30 2019-05-31 18610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenz telefon sipas fat nr 282082956 dt 01.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 330,000 2019-05-30 2019-05-31 18710730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh nr 59 dt 9.5.19, 60 dt 13.5.19, 63 dt 15.5.19, 66 dt 21.5.19 listpagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave