Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 2,611 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,163,009,544.00 2,611 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,000,000 2018-12-26 2018-12-27 75310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Suzana Çoniku nr 79, dt 21/09/2010, Vendim KSHC nr.87 dt 11/05/2010, Urdher Ministri nr 418, dt26/12/2018, Shkrese Min. Turizmi nr 113 dt 26/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 413,280 2018-12-26 2018-12-27 671110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Lizandër Barjamaj Nr: 4525 (1246) Dt: 15,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 80, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 662 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENTIAN FRANGU Tirane 828,595 2018-12-19 2018-12-27 69410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Selman Totraku Nr: 4345 Dt: 07/12/2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 98 Dt: 18,12,2018 Fat Tvsh Nr: 120 Dt: 06,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PAVLIN DODA Tirane 1,666,865 2018-12-19 2018-12-27 68110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Pashuk Lulashi Nr: 4160 Dt: 25/11/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 89, Dt: 18,12,2018, likujdim total, Fat TVSH nr.102 dt 05,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 380,760 2018-12-19 2018-12-27 67510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendi Gjykate Alma Xeba Nr.764, Dt: 17,05,2016 Shkrese Nr 84 Dt: 18/12/2018, Fat TVSH Nr: 608 Dt: 06/12/2018, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 898,764 2018-12-20 2018-12-24 69610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Edvin Tuci Nr.4522 Dt: 15/12/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 99 Dt 18/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1507 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BRAHIM MUÇA Tirane 943,443 2018-12-20 2018-12-24 71610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Fran Zymaj Nr: 3266 Dt: 13,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 109, Dt:18.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 68, Dt 17/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SHOQERIA PERMBARIMORE JUSTITIA Tirane 420,894 2018-12-20 2018-12-24 71410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Alfred Shtinja Nr. 3987 Dt: 22/11/2016 ,Shkrese Nr 107 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr: 28 Dt; 14/12/2016 Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) TIRANA BANK Tirane 55,000 2018-12-20 2018-12-24 72610260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2018-12-20 2018-12-24 72710260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PAVLIN DODA Tirane 870,967 2018-12-19 2018-12-24 67610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Kamber Dodgjini Nr: 4479 Dt: 14/12/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 85, Dt: 18,12,2018, likujdim total, Fat TVSH nr.101 dt 05,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 990,495 2018-12-19 2018-12-24 67310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Veli Vata Nr. 4569 dt: 15/12/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr, 82, dt:: 17/12/2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,312,022 2018-12-20 2018-12-24 68310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Rake Kola nr. 4704 dt. 22,12,2016 Shkrese min. turizmi nr.101 dt 18.12.2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 355,686 2018-12-20 2018-12-24 69710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Xhovalin Fufi Nr: 3574 Dt: 31,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 100, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 667 Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FABIO ISUFAJ Tirane 658,683 2018-12-19 2018-12-24 69310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Halit Cenalia Nr 3073 dt 06/10/2016,shkrese nr 97 dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr 32 Dt: 14/12/2018, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 904,906 2018-12-20 2018-12-24 71510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Maksim Rexhepi Nr:4488 Dt: 14,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 108, Dt:18.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 35, Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 215,500 2018-12-20 2018-12-24 72310260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARTAN SIMA Tirane 798,025 2018-12-19 2018-12-24 67710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Tomor Palluçi Nr. 3935 Dt: 17/11/2016 ,Shkrese Nr 86 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr 954 Dt: 06/12/2018, Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 921,413 2018-12-19 2018-12-24 68210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ardian Lleshi Nr: 4480 Dt: 14,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 90, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 665 Dt 11/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ENFORCEMENT GROUP Tirane 1,615,798 2018-12-20 2018-12-24 71110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Mexhit Sulaj Nr:3932 Dt: 17/11/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 104, Dt: 18/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 01 dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 341,250 2018-12-19 2018-12-24 67410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Besmir Hykaj Nr: 4219 (1052) Dt: 05/12/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 83, Dt:18/12/2018 ,listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 66,000 2018-12-20 2018-12-24 72410260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 413,280 2018-12-19 2018-12-24 67110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Lizandër Bajramaj Nr: 4525 (1246) Dt: 15,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 80, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 662 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,012,400 2018-12-19 2018-12-24 67210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Tereze Dudi Nr: 3070 Dt: 06/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 81, Dt:18/12/2018 ,listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 116,049 2018-12-20 2018-12-24 71810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Albanian Mobile Communications Nr. 3226 Dt: 19/05/2015 ,Shkrese Nr 111 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr.682 Dt: 03,12,2018, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) E.P.S.A Tirane 1,376,416 2018-12-19 2018-12-24 69210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Edmond Boriçi Nr. 3556 Dt: 27/10/2016 ,Shkrese Nr 96 Dt 18/12/2018, Fat tvsh nr118, dt 14/12/2018, likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 977,020 2018-12-20 2018-12-24 71210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Qemal Dida nr. 4455 dt. 14,12,2016 Shkrese min. turizmi nr.105 dt 18.12.2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 228,923 2018-12-20 2018-12-24 71910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Eltjon Aliaj Nr: 4642 Dt: 20,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 112, Dt: 18/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 143 dt 19.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,599,899 2018-12-20 2018-12-24 713110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ramazan Rrahmani nr. 4457 (1238) dt. 14,12,2016 Shkrese min. turizmi nr.106 dt 18.12.2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AGIM SULÇE Tirane 504,350 2018-12-19 2018-12-24 67810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Agim Bame Nr. 4490 Dt: 14/12/2016 ,Shkrese Nr 87 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr 50 Dt: 07/12/2018, Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 819,033 2018-12-20 2018-12-24 69910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Filip Kondi Nr: 3366 Dt: 20/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 103, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH nr.12 dt 18,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,000 2018-12-20 2018-12-24 72510260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 620,764 2018-12-20 2018-12-24 71710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Suela Qelibari Nr: 12 Dt: 13,01,2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 110, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 668 Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENTIAN FRANGU Tirane 641,390 2018-12-19 2018-12-24 68010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Ismet Kurti Nr: 4224 (1051) Dt: 05/12/2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 88 Dt: 18,12,2018 Fat Tvsh Nr: 119 Dt: 06,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HALIT CANI Tirane 1,073,332 2018-12-19 2018-12-24 69110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Viktor Allko Nr: 3751 Dt: 09/11/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 95, Dt: 18/12/2018, likujdim total, fat tvsh nr.92, dt 12,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GAZMOR GURI Tirane 833,543 2018-12-17 2018-12-20 6471110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Elian Hysa Nr: 2503 Dt: 14.09.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 59, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 44 Dt 13/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 1,044,540 2018-12-17 2018-12-20 66310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Musa Çokaj Nr. 3795 Dt: 10/11/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 73 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1502 Dt: 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 627,026 2018-12-17 2018-12-20 66510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ilirjan Ajdini Nr. 3957 Dt: 17/11/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 75 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1501 Dt: 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 675,259 2018-12-17 2018-12-20 66210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Guri Leskaj Nr: 1486 Dt: 01,06,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 72, Dt: 17/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 140 dt 12.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 375,502 2018-12-18 2018-12-20 60210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Preng Nikolli Nr: 2843 Dt: 28,09.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 17, Dt: 11.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 21, Dt 05/12/2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave