Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 2,611 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,163,009,544.00 2,611 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,469,244 2018-12-17 2018-12-20 65210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Sali Likrama Nr: 3544 Dt: 27,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 64, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 658 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Expo City Tirane 476,160 2018-12-17 2018-12-20 65510260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 Urdher MinistriI 452 dt 26.11.2018,Kontrate nr 9519/1 dt 27.11.2018, shkrese drejt 12.12.2018 fat nr 940 dt 07.12.2018 S64301104 40% e kontrates kesti II
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 984,236 2018-12-17 2018-12-20 65410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ahmet Hidri Nr: 3068 Dt: 06,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 66, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 661 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 167,932 2018-12-17 2018-12-20 68410260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate Nr H112233 seria 303635377 date 30.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Vasil Shandro(L73705401K) Tirane 989,019 2018-12-18 2018-12-20 68810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Roland Klosi Nr. 6714 dt 20/11/2014 Dt ,Shkrese Min Turuzmi Nr 93 Dt 18/12/2018, FAT tvsh nr 172 dt: 11/12/2018, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,367,326 2018-12-17 2018-12-20 64910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Jordan Dulellari Nr: 3728 Dt: 09,11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 61, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 657 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 684,735 2018-12-17 2018-12-20 66610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Azem Latifi Nr. 4220 (1050) Dt: 05/12/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 76 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1504 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 738,102 2018-12-17 2018-12-20 66710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ramazan Kaza Nr. 4486 Dt: 14/12/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 77 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1506 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Expo City Tirane 238,080 2018-12-17 2018-12-20 67010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 Urdher MinistriI 452 dt 26.11.2018,Kontrate nr 9519/1 dt 27.11.2018, shkrese drejt 12.12.2018 fat nr 941 dt 11.12.2018 S64301105 20% e kontrates kesti fundit
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,735,185 2018-12-17 2018-12-20 65910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Latif Alliu Nr: 3515 Dt: 27,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 70, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 666 Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,000 2018-12-18 2018-12-20 70710260012018 Shpenzime per honorare MTM Honora Komiteti Auditimit ,Memo 17.12.2018, VKM Nr 160 dt 02.03.2016, VKM 437 dt 08.06.2016, Urdher Ministri Nr 361 dt 08.10.2018, Lista e llogarive 18.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 993,890 2018-12-17 2018-12-20 66910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Fuat Sulollari Nr: 4231 ( 1066 ) Dt: 05,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 79, Dt:17.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 29, Dt 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 443,480 2018-12-17 2018-12-20 65010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Arben Bejtaj Nr: 1203 Dt: 28,05,2015, Shkrese Min. Turizmi Nr: 62, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 655 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SHPETIM ALLAMANI Tirane 240,999 2018-12-18 2018-12-20 69510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Besnik Brahalilaj Nr:2532 Dt: 14/09/2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 99 Dt: 18,12,2018 Fat Tvsh Nr: 53 Dt: 14,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HALIT CANI Tirane 682,828 2018-12-17 2018-12-20 65710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Sali Kumria Nr: 2445 Dt: 08/09/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 68, Dt: 17/12/2018, likujdim total, fat tvsh nr.90, dt 12,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 388,367 2018-12-18 2018-12-20 64410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna VENDIMI Valjona Haxhiraj Nr 64 DT 27.01.2014, shkrese nr 58 dt 13/12/2018, ka lidhje me U.P Nr: 76,77 Dt:11/03/2016,ka lidhje me U.P Nr: 450,451 Dt:07/09/2017, likujdim perfundimtar
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BISLIM SINAJ Tirane 127,000 2018-12-18 2018-12-20 68710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Hasan Buci Nr. 14 dt 07/11/2016 ,Shkrese Nr 92 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr: 194, Dt:12/12/2018, likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,042,225 2018-12-17 2018-12-20 64810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Arben Kacorri Nr: 3942 Dt: 26.10.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 60, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 656 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,400,224 2018-12-17 2018-12-20 65610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Rruzhdi Venari Nr: 3154 Dt: 10,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 67, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 659 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HALIT CANI Tirane 1,234,484 2018-12-17 2018-12-20 65810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Hatixhe Xhika Nr: 3313 Dt: 18/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 69, Dt: 17/12/2018, likujdim total, fat tvsh nr.91, dt 12,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SERVICES ALBANIA Tirane 497,779 2018-12-17 2018-12-20 66010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Eduart Zotkaj Nr: 2892 Dt: 29,09/2016, Shkrese Min Mjedisi Nr: 71 Dt: 17/12/2018 Fat Tvsh Nr: 2874 Dt: 13,12,2018 ,Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,314,538 2018-12-17 2018-12-20 65110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Preni Bardhi Nr: 3869 Dt: 16,11,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 63, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 660 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 937,547 2018-12-18 2018-12-20 68510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Haki Tufa Nr. 3150, Dt: 10/10/2016 Shkrese Nr 91 Dt: 18/12/2018,Fat TVSH Nr: 32 Dt:17/12/2018, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 987,205 2018-12-17 2018-12-20 601110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Ndoc Pjetri nr 3482 dt 26.10.2016, shkrese min. turizmi nr 16, dt 11.12.2018, likujdim total fat tvsh nr 19, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 791,765 2018-12-18 2018-12-20 6001110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Zef Marleka Nr: 2731 Dt: 21.09.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 15, Dt: 11.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 20, Dt 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RIGELS DIKELLARI Tirane 210,178 2018-12-18 2018-12-20 636110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ermal Çela Nr.2556 Dt: 14/09/2016, Shkrese Nr. 51 Dt: 13/12/2018, Likujdim Total fat tvsh nr :172 Dt: 06 /12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,128,148 2018-12-17 2018-12-20 65310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim GjykateTefik Buci Nr: 3899 (936) Dt: 17,11,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 65, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 663 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Expo City Tirane 476,160 2018-12-17 2018-12-20 64610260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 Urdher MinistriI 452 dt 26.11.2018,Kontrate nr 9519/1 dt 27.11.2018, shkrese drejt 12.12.2018 fat nr 939 dt 06.12.2018 S64301103 40% e kontrates
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,119,625 2018-12-17 2018-12-20 66810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Gaspër Gjoci nr. 4202 dt. 01,12,2016, Shkrese min. turizmi nr. 78 dt 17/12/2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 774,440 2018-12-17 2018-12-20 66410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Paqesor Cane Nr. 3377 Dt: 20/10/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 74 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1503 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 216,973 2018-12-18 2018-12-20 70510260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH IPA- 2013, Ndryshimet klimaterike bashkefinancim , Shkr drejt Proj 14.12.2018,shkrese projekti date nr 9398 date 21.11.2018, Permbledhese e TVSH sipas faturave tatimore Maj-Tetor2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 1,156,441 2018-12-18 2018-12-20 68910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ajet Skarra Nr.3930 Dt: 17/11/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 94 Dt 18/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1509 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 68,000 2018-12-18 2018-12-20 70810260012018 Shpenzime per honorare MTM Honora Komiteti Auditimit ,Memo 17.12.2018, VKM Nr 160 dt 02.03.2016, VKM 437 dt 08.06.2016, Urdher Ministri Nr 361 dt 08.10.2018, Lista e llogarive 18.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EPTISA Servicios de Inginieria S.L. Tirane 670,334 2018-12-11 2018-12-19 577210260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Mbetjet e Ngurta Ligji 9840 dt 10.12.2007 neni 63 Udhezimi nr 6 dt 30.01.2015 kont 2017/383-743 Shkrese drejt projektit 08.11.2018, shkrese projekti nr 7391 dt 13.09.2018 Permbl. fat tatimore Qershor gusht 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,780 2018-12-18 2018-12-19 508110260012018 Shpenzime per honorare MTM Honorar perkthyesi perseritje ush 508 date 05.11.2018 sa kredituar dt 26.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 213,210 2018-12-12 2018-12-19 51110260012018 Uje MTM Uje Kontrate 159326-1 Fatura nentor 2018 Seria 263426619
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Bruno Zyla Tirane 38,720 2018-12-12 2018-12-19 58110260012018 Shpenzime te tjera transporti MTM Kontrate ne vazhdim nr 2073/1 dt 03/04/2018 , P-V kryerjes larjes per muajin nentor dt 30.11.2018, fature nr 10 date 30.11.2018 Seria 12193961
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Bruno Zyla Tirane 38,720 2018-12-12 2018-12-19 58010260012018 Shpenzime te tjera transporti MTM Kontrate ne vazhdim nr 2073/1 dt 03/04/2018 , P-V kryerjes larjes per muajin tetor dt 30.10.2018, fature nr 9 date 30.10.2018 Seria 12193960
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 636,435 2018-12-12 2018-12-19 58210260012018 Sherbimet bankare MTM Pagese Kuota Antaresimi IMPEL te Bashkimit Evropian per vitin 2019 , 5.000 Euro me kursi e dites 126.70 shkrese ISHMPUT nr 9698 dt 05.12.2018, fat. nr 2018-057 ,dt 27.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,500 2018-12-07 2018-12-19 57910260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 07.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 07.12.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave