Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 2548 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,928,025,434.00 2,548 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2018-04-19 2018-04-20 28421110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor nga A Dabulla
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 7,700 2018-04-19 2018-04-20 28521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife regj,fd 5798 12.04.2018,Shkolla 9-veēare Sheq-Marinas Njesia Administrative Topoje
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 5,283,984 2018-04-18 2018-04-19 27721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 63 24.10.2017,njk 24.10.2017,pvpermb 8703/3 14.12.2017,njf 8703/4 14.12.2017,kontrat 8703/10 15.12.2017,amend kontrate 8703/14 12.1.2018, sit nr 1,memo dshp 20.3.2018,fd 19 20.3.2018,seri 44392334
Bashkia Fier (0909) F I L I P I Fier 385,328 2018-04-18 2018-04-19 27821110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 urdher likujdimi 17/4/2018 ,urdher 187 31.3.2016 ngk ,kerk per clir garancie 7703 15.11.2016 ,amd 4.5.2015,akt-kolaud ,kontrat 7.10.2014,sit perfund ,ēertif md 29.12.2017
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 4,226,694 2018-04-18 2018-04-19 28121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 36 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 2,relacion i superv 28.2.2018 ,fd 15 1.3.2018,seri 44158466
Bashkia Fier (0909) NOBRATECH STUDIO 2010 Fier 375,000 2018-04-18 2018-04-19 28321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te urave Bashkia Fier 2111001 up 52 27.12.2011,pvpmb,ēertif regj ,kontrat sherbimi 1562/8 dt 10.1.2012,sit perf,akt-kolaud,ēertifmd,memo dshp 20.12.2017,fd 48 18.12.2017,seri 6045848
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-04-17 2018-04-18 27521110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese qeraje,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,780,060 2018-04-17 2018-04-18 27921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike,Mars njesit administ.
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 521,240 2018-04-17 2018-04-18 28021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike,Mars ,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2018-04-17 2018-04-18 27421110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese qeraje,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2018-04-17 2018-04-18 27321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) INA BARJAMAJ Fier 252,200 2018-04-13 2018-04-16 26821110012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor 1137 31.3.2014,akt-marveshje 1178/3 5.4.2018,Valentina Doko
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 38,297,521 2018-04-13 2018-04-16 27221110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 32 6.4.2017,njk nr 2858/2 6.4.2017,pv 4 19.5.2017,njf 2858/6 30.5.2017,kont nr 2858/7 7.6.2017,sit pjesor nr 2 ,memodshp 26.12.2017,fd 206 26.12.2017,seri 51767113
Bashkia Fier (0909) SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE Fier 963,240 2018-04-13 2018-04-16 26521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 211101 kuote antaresimi ,kerk 28.2.2018,vkb 59 21.6.2016,pv Asamblese se Pergjith. te Shoq per Autonomi Vendore
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 29,731,456 2018-04-13 2018-04-16 26421110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 21110001 up 44 9.6.2017,njk 4898/2 9.6.2017,pv 6/9/2017,njf 4898/6 26.9.2017,sit 2 dr sherbimeve publike 4/4/2018,fd 27 26.3.2018,seri 53076033
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 47,810 2018-04-13 2018-04-16 27121110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ANTIK Fier 2,257,000 2018-04-13 2018-04-16 25821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 urdher 9591 dt 17.11.2017,proces verbal i keshillit te bordit 17.11.2017,vka ,projekt,akt-marveshje nr 9591/1 29.12.2017,situacion,urdhe per likujdim nr 95914/2 29.12.2017,fd 10 28.12.2017,seri 5864363
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,450 2018-04-13 2018-04-16 27021110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 239,000 2018-04-13 2018-04-16 26921110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor 1376/1,1377/1 20.2.2018,vgj 1987 2.12.2016,vgj 825/4 22.1.2018,Vladimir Ferra,Ramiz Shkrela,
Bashkia Fier (0909) M O D E S T E Fier 18,413,751 2018-04-12 2018-04-13 2472111012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 47 2.9.2016,njf 5822/5 16.11.2016,pv 4 8.11.2016,kontrat 43/231/16,amendam nr 5442/3 9.7.2017,memo dshp 24.10.2017,sit nr 7,fd 27 30.9.2017,seri 37226839
Bashkia Fier (0909) M O D E S T E Fier 4,140,544 2018-04-12 2018-04-13 2482111012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 47 2.9.2016,njf 5822/5 16.11.2016,pv 4 8.11.2016,kontrat 43/231/16,amendam nr 5442/3 9.7.2017,memo dshp 22.9.2017,sit nr 6 ,fd 25 31.8.2017,seri 37226837
Bashkia Fier (0909) M O D E S T E Fier 12,919,848 2018-04-12 2018-04-13 2492111012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 47 2.9.2016,njf 5822/5 16.11.2016,pv 4 8.11.2016,kontrat 43/231/16,amendam nr 5442/3 9.7.2017,memo dshp 16.11.2017,sit nr 8 ,fd 30 31.10.2017,seri 37226842
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 580,000 2018-04-12 2018-04-13 2592111012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001, trajtim ushqimor Dhjetor 2017, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 24,665,024 2018-04-12 2018-04-13 2502111012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kontrate 3342/6 31.8.2016,situac perfundimtar,akt-kolaud,ēertmd,memo dsh 30.11.2017,fd 61 seri 29606310 27.11.2017
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 171,360 2018-04-12 2018-04-13 2612111012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001, orė stėrvitore Dhjetor 2017, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 52,802 2018-04-12 2018-04-13 2632111012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr dalje nė pension,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 396,910 2018-04-12 2018-04-13 2602111012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001, dieta ekipeve sportive Janar,Shkurt, Mars 2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 102,415 2018-04-11 2018-04-12 25321110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 35,676 2018-04-11 2018-04-12 24621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 705 27.3.2018,seri 26970705
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 179,560 2018-04-11 2018-04-12 25221110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Fatjona Sema

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA