Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3969 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,887,543,619.00 3,969 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 16,040 2020-02-17 2020-02-19 12721110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) H.C.E-17 Fier 52,248 2020-02-17 2020-02-19 13221110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje punimesh UP.11 dt.4.07.2019 fo.4.7.2019 vp.09.7.2019 kontr. fat.105 seri 69064605 sit.pvmd
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 75,000 2020-02-17 2020-02-19 12921110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime kerkese dt.13.02.2019 fat.107 seri 72638847 relacion
Bashkia Fier (0909) H.C.E-17 Fier 110,483 2020-02-17 2020-02-19 13121110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje punimesh UP.2 dt.25.02.2019 fo.25.2.2019 vp.01.3.2019 kontr. fat.107 seri 69064607 sit.pvmd
Bashkia Fier (0909) CONTRACT FURNITURE Fier 947,999 2020-02-18 2020-02-19 12521110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre Bashkia Fier 2111001 paisje zyre UP.18 dt.2.09.2019 fo.2.9.2019 vp.14.10.2019 kontr. fat.410 seri 83458410 fh.49
Bashkia Fier (0909) NERITAN ĒUKO Fier 323,024 2020-02-18 2020-02-19 13421110012020 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.62(106)dt..29.1.2018 per Altin Tashi
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 24,948 2020-02-13 2020-02-17 12121110012020 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 24,540 2020-02-13 2020-02-17 12421110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Fier 1,424,620 2020-02-13 2020-02-17 11721110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 3,877,652 2020-02-10 2020-02-17 9121110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pastrim transp.mbetjesh UP.36 dt.30.06.2016 kontr. dt.04.10..2016 fat.26 seri 47279030 sit.relacion
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 5,160 2020-02-13 2020-02-17 11821110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 24,948 2020-02-13 2020-02-17 11921110012020 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 613,700 2020-02-13 2020-02-17 12321110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 545,826 2020-02-13 2020-02-17 12221110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per kryepleq Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) MURATI D Fier 3,785,400 2020-02-10 2020-02-17 9621110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik Bashkia Fier 2111001 matesa uji UP.31. dt.22.05.2019RP.23.7.2019 NJF.23.7.2019 kontr. 4671/6dt.20.08.2019 fat.283 seri 79960283 fh.43
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 1,196,139 2020-02-10 2020-02-17 6221110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje UP.42 dt.15.05.2017 kontr. dt.06.07.2017 fat.1646 seri 312631646 sit.relacion
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 56,333 2020-02-13 2020-02-17 12621110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 qira trualli kont. fat.4 seri 82382404
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,020 2020-02-13 2020-02-17 12021110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 12,000,000 2020-02-12 2020-02-17 10921110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 rik.rr.lidhsee Plyk-Kraps detyr.prapamb. UP.813 dt.19.4.2016 RP.19.4.2019NJF.19.4.2019 kontr.19.4.2019 fat.137 seri 03368762 sit.perf. akt-kolaud md
Bashkia Fier (0909) CLASSIC PRINT Fier 119,400 2020-02-12 2020-02-14 11121110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 revista Fieri UP.1 dt.15.1.2019 FO.17.1.2019 VP.28.1.2019 kontr. fat.345 seri 84568591 fh.61 pv. relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 468,000 2020-02-12 2020-02-14 11221110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet UP.29 dt.13.11.2019 FO.13.11.2019 VP.15.11.2019 fat.119 seri 72638909 pv. relacion
Bashkia Fier (0909) FREDI ELECTRONIC Fier 546,000 2020-02-12 2020-02-14 11521110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik Bashkia Fier 2111001 tharese robash UP.25 dt.30.10.2019 FO.30.10.2019 VP.6.11.2019 fat.7 seri 60962457 fh.48 pv. relacion
Bashkia Fier (0909) LAJTHIZA INVEST Fier 27,000 2020-02-12 2020-02-14 11321110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 uje UP dt.30.8.2019 fat.1615 seri 76888465 fh.33 pvmd
Bashkia Fier (0909) F.K. APOLLONIA SH.A. Fier 4,896,000 2020-02-12 2020-02-14 11021110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife federimi VKB.119 dt.11.11.2019 urdh.7.2.2020 fat.81 seri 82563886
Bashkia Fier (0909) NOVATECH STUDIO Fier 150,776 2020-02-12 2020-02-14 11421110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 plan rivelimi UP.4 dt.5.3.2019 FO.5.3.2019 VP.8.3.2019 fat.162 seri 79303965 pv. relacion
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2020-02-12 2020-02-13 10521110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Shkurt 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2020-02-12 2020-02-13 10621110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Shkurt 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2020-02-12 2020-02-13 10421110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Shkurt 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 5,000 2020-02-12 2020-02-13 10821110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 ndalese Janar 2020 per Shpresa Arapaj listepagesa
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2020-02-12 2020-02-13 10721110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 ndalese Janar 2020 per A.Dabulla listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA