Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,351,342 2017-04-24 2017-04-25 34321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI.TE VERBER, PARA- TETRA PLEGJIKE, INVALIDE PUNE MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,970,902 2017-04-24 2017-04-25 34421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-04-24 2017-04-25 34521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-03-23 2017-03-27 24621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-03-23 2017-03-27 24521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,595,286 2017-03-23 2017-03-27 24321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI TE VERBER INVALIDE PUNE PARA-TETRAPLEGJIKE MARS 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,850,786 2017-03-23 2017-03-27 24421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MARS 2017
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 543,034 2017-03-23 2017-03-27 24021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI INVALIDE TE VERBER MARS 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,445,542 2017-03-23 2017-03-27 24121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) TE VERBER PARA-TETRA PLEGJIKE INVALIDE PUNE MARS 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,511,855 2017-03-23 2017-03-27 24221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI TE VERBER INVALIDE PUNE PARA-TETRAPLEGJIKE MARS 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,003,200 2017-03-17 2017-03-20 22121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 495,874 2017-02-23 2017-02-24 13621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI INVALIDE TE VERBER SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-02-23 2017-02-24 14221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL FERIT METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-02-23 2017-02-24 14121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 46,000 2017-01-30 2017-01-31 5721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM LISTE PAGESE TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE VKM 884 DT 16.12.2016
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 6,000 2017-01-30 2017-01-31 5521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM LISTE PAGESE TE VERBER VKM 884 DT 16.12.2016
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 442,000 2017-01-30 2017-01-31 5621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM LISTE PAGESE TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE VKM 884 DT 16.12.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-01-27 2017-01-30 5321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-01-25 2017-01-27 5121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SEKUESTRO PER DEBITORIN SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 20,508,811 2017-01-25 2017-01-26 4721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI INVALIDE PUNE TE VERBER PARA- TETRA PLEGJIKE MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,797,136 2017-01-25 2017-01-26 4821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,270,330 2017-01-25 2017-01-26 4921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI INVALIDE PUNE TE VERBER PARA- TETRA PLEGJIKE MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 515,962 2017-01-25 2017-01-26 4621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI INVALIDE TE VERBER MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,044,600 2017-01-09 2017-01-10 0121220012017 Pagese paaftesie 2122001-BASHKIA KORCE PAGESA E SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI DHJETOR 2016 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-12-28 2016-12-29 139021220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE VENDOSJE SEKUESTRO S.METI NR.VEND 41-2013-1094 (353 PROT )
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 58,000 2016-12-28 2016-12-28 137421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER PAAFTESINE ,TE VERBRIT E PARATETRAPLEGJIKET SIPAS LISTEPAGESES NJ.AD VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 490,042 2016-12-28 2016-12-28 138721220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE INVALIDE TE VERBER DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESE NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-12-28 2016-12-28 138921220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 332,000 2016-12-28 2016-12-28 137721220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER PAAFTESINE ,TE VERBRIT E PARATETRAPLEGJIKET NJ.ADM.DRENOVE,VITHKUQ,LEKAS SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,945,914 2016-12-28 2016-12-28 138521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE PER VERBERINE.PARA-TETRAPLEGJIKE ENERGJI DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,179,856 2016-12-28 2016-12-28 138421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 218,000 2016-12-28 2016-12-28 137521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESA E SHPERBLIMIT TE VERBER DHE PARATETRAPL DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 598,000 2016-12-28 2016-12-28 137621220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER PAAFTESINE ,TE VERBRIT E PARATETRAPLEGJIKET SIPAS LISTEPAGESES NJ.AD VOSKOP BULGAREC MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 2,804,000 2016-12-28 2016-12-28 137821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER PAAFTESINE ,TE VERBRIT E PARATETRAPLEGJIKET SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,470,921 2016-12-28 2016-12-28 138621220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TE VERBER,INVALIDE PUNE,PARA-TETRAPLEGJIKE (NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ )DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,503,590 2016-12-28 2016-12-28 138821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDE PUNE PAAFTESI TE VERBER PARATETRAPLEGJIKE DHJETOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES NJ ADM LEKAS VITHKUQ DRENOVE
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-11-23 2016-11-24 119721220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SEKUESTRO S.METI NR.VENDIMI 41-2013-1094
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,534,060 2016-11-23 2016-11-24 119521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE INVALIDE TE VERBER PARA TETRAPLEGJIKE NJ.ADM LEKAS VITHKUQ DRENOVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,237,594 2016-11-23 2016-11-24 119421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-11-23 2016-11-24 119621220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave