Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-11-20 2018-11-21 1140221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,585,588 2018-11-20 2018-11-21 1135221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET, INVALIDET E PUNES NENTOR 2018, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 841,288 2018-11-20 2018-11-21 1138221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,023,420 2018-11-20 2018-11-21 1139221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 478,300 2018-10-25 2018-10-26 106821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,361,300 2018-10-25 2018-10-26 106621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 1,202,300 2018-10-25 2018-10-26 106721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 180,368 2018-10-24 2018-10-25 105821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PARA TETRA PLEGJIEKT (KOMP.ENERGJIE) TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 981,478 2018-10-24 2018-10-25 105021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESISE, VERBERISE, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 5,399,566 2018-10-24 2018-10-25 105721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,MOLLAJ,VOSKOP
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-10-24 2018-10-25 105521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,876,522 2018-10-24 2018-10-25 105321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,336,530 2018-10-24 2018-10-25 104721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-10-24 2018-10-25 105621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEK.EKZEK.NDAJ DEBITORIT SOKOL METI, NR.VENDIMI 41 2013 1094 (353 PROT), SHK.PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 536,068 2018-10-24 2018-10-25 104921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,165,778 2018-10-24 2018-10-25 105221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 944,728 2018-09-27 2018-09-28 94621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET SHTATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,346,276 2018-09-25 2018-09-26 91821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET SHATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-09-25 2018-09-26 92221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEK.NDAJ DEBITORIT SOKOL METI, NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353) PROT, SHK.PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014, SHTATOR 2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-09-25 2018-09-26 92021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PENSION USHQIMOR SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,411,178 2018-09-25 2018-09-26 91921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, SHTESA PER INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET SHATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,843,101 2018-09-25 2018-09-26 91721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA -TETRAPLEGJIEKT, INVALIDET E PUNES SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,409,020 2018-09-25 2018-09-26 92121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 495,728 2018-09-25 2018-09-26 92321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHTATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,478,228 2018-08-28 2018-08-29 82921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VEREBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,105,161 2018-08-28 2018-08-29 83221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, TE VERBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 509,358 2018-08-28 2018-08-29 83021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VEREBERISE GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,413,632 2018-08-28 2018-08-29 83121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, TE VERBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 906,708 2018-08-27 2018-08-28 82621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, VERBERISE,, PARA TETRA PLEGJIKET MUAJI GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-08-27 2018-08-28 82721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-08-27 2018-08-28 82821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI, VENDIM NR.41-2013-1094 (353 PROT), SHKRESE PERMBARIMORE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,699,086 2018-08-27 2018-08-28 82521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,546,712 2018-07-24 2018-07-25 69821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI KORRIK 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,452,890 2018-07-24 2018-07-25 69421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, SHTESA PER INVALIDET E PUNES KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM. DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 509,788 2018-07-24 2018-07-25 69321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, INVALIDET E PUNES KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-07-24 2018-07-25 70021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353) PROT, SHK.PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,063,193 2018-07-24 2018-07-25 69521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM. BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-07-24 2018-07-25 69921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS URDH.SEKUES.NR.1027-12 REGJ DT 04.10.2017, NR.981 REGJ DT 02.11.2017, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 934,316 2018-07-24 2018-07-25 69721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,808,203 2018-07-24 2018-07-25 69621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave