Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 175,368 2018-07-24 2018-07-25 70121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PARA TETRAPLEGJIKET KOMPENSIM ENERGJIE KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,501,708 2018-06-27 2018-06-28 57421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET,SHTESA PER INVALIDET E PUNES QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 519,688 2018-06-27 2018-06-28 57221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE,VERBERISE, INVALIDET E PUNES QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-06-27 2018-06-28 57721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,058,716 2018-06-27 2018-06-28 57621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, INVALIDET E PUNES,VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,118,690 2018-06-27 2018-06-28 57121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET, INVALIDET E PUNES QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,609,414 2018-06-27 2018-06-28 57521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,420,087 2018-06-27 2018-06-28 57321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET, INVALIDET E PUNES QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-06-27 2018-06-28 57821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SEKUESTRO EKZEKUTIVE NDAJ DEBITORIT SOKOL METI, NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT), SHK.PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 141,776 2018-05-24 2018-05-25 44321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES,PAAFTESISE, VEREBERISE, PARA-TETRA PLEGJIKET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,643,384 2018-05-24 2018-05-25 44721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET, SHTESA PER INVALIDET E PUNES MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,000 2018-05-24 2018-05-25 44921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR, URDHER VENDOSJE SEKUESTRO NR.1027 REGJ DT 04.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 526,718 2018-05-24 2018-05-25 45021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, E VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2018-05-24 2018-05-25 44521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES, URDHER VEDNOSJE NR.981 REGJ DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,025,096 2018-05-24 2018-05-25 44821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,466,765 2018-05-24 2018-05-25 45121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA - TETRA PLEGJIKET MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-05-24 2018-05-25 44621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI, VENDIM NR.41-2013-1094 (353), SHKRESE PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,206,270 2018-05-24 2018-05-25 45221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIEKT, INVALIDET E PUNES,MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,165,250 2018-05-24 2018-05-25 44421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 141,776 2018-05-24 2018-05-25 44221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES,PAAFTESISE, VEREBERISE, PARA-TETRA PLEGJIKET MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,441,531 2018-05-02 2018-05-03 36221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,258,000 2018-05-02 2018-05-03 36321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVELIDET E PUNES PRILL 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,739,602 2018-04-25 2018-04-26 33621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE,PARA TETRA PLEGJIKET BASHKIA KORCE PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,216,874 2018-04-25 2018-04-26 33721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-04-25 2018-04-26 34121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEK.EKZEKUTIVE NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41 2013 1094 (353) PROT, SHKRESE PERMB.NR.862 13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 882,820 2018-04-25 2018-04-26 33821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 533,358 2018-04-25 2018-04-26 33921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,600,892 2018-04-25 2018-04-26 34021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHTESA PER INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-04-25 2018-04-26 34221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,259,166 2018-03-29 2018-03-30 23221220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET MARS 2018 NJESIA ADMINISTRATIVE DRENOVE SIPAS LISTPAGESES,
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,428,041 2018-03-26 2018-03-27 22421220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 955,000 2018-03-26 2018-03-27 22721220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIEKET SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,064,758 2018-03-26 2018-03-27 22321220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES,
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2018-03-26 2018-03-27 22521220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR LISTPAGESA MARS 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,588,780 2018-03-26 2018-03-27 22221220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI MUAJI MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-03-26 2018-03-27 22621220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT), SHKRESE PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 521,148 2018-03-26 2018-03-27 22121220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, SHTESE PER INVALIDET E PUNES, VEREBRISE MARS 2018, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,540,500 2018-03-01 2018-03-02 15921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,605,414 2018-02-28 2018-03-01 14321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VEREBERISE, PARA - TETRA PLEGJIKET SHKURT 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,454,949 2018-02-28 2018-03-01 14021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave