Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2020-01-24 2020-01-27 5121220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,300 2020-01-24 2020-01-27 5421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,684,622 2020-01-24 2020-01-27 5221220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2020-01-14 2020-01-15 3621220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) DHJETOR 2019, URDHER NR.12 DT 09.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 6,600 2020-01-14 2020-01-15 3721220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.12 DT 09.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,332,482 2020-01-13 2020-01-14 3521220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAGESE E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIEKT MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.12 DT 09.01.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,454,324 2020-01-13 2020-01-14 3421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.12 DT 09.01.2020
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,106,559 2020-01-10 2020-01-13 3121220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET DHJETOR 2019, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,006,093 2020-01-10 2020-01-13 2921220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET DHJETOR 2019, RDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,000 2020-01-10 2020-01-13 3021220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR, URDH.VENDOSJE SEKUESTRO NR.1027 12 REGJ DT 04.10.2017, NR.981 REGJ DT 02.11.2017, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 504,326 2019-12-30 2019-12-31 159821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, PAGESE E VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,681,804 2019-12-27 2019-12-30 159921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2019-12-10 2019-12-11 148221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR, URDHER VEND.SEKUESTRO NDAJ O.RRUSHI NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,433,884 2019-11-26 2019-11-27 143821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, TE VERBERIT, PARA TETRA PELGJIKET NENTOR 2019, URDHER NR.1056 DT 25.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,741,002 2019-11-26 2019-11-27 143621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, TE VERBERIT, PARA TETRA PELGJIKET NENTOR 2019, URDHER NR.1056 DT 25.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 415,654 2019-11-26 2019-11-27 143721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHTESES PER INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE,VERBERISE NENTOR 2019, URDHER NR.1056 DT 25.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,077,948 2019-11-26 2019-11-27 143521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PELGJIKET NENTOR 2019, URDHER NR.1056 DT 25.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,004,258 2019-11-22 2019-11-25 141021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI NENTOR 2019, URDHER NR.1043 DT 21.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2019-11-22 2019-11-25 141121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) MUAJI NENTOR 2019, URDHER NR.1043 DT 21.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,159,053 2019-11-20 2019-11-21 139321220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI NENTOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2019-10-30 2019-10-31 129321220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR D.KORRA, URDHER VENDOSJE SEKUESTRO NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,240,999 2019-10-18 2019-10-21 123121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,610,542 2019-10-18 2019-10-21 122521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET TETOR 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,602,657 2019-10-18 2019-10-21 122821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET TETOR 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2019-10-18 2019-10-21 122921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPELGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) MUAJI TETOR 2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 514,831 2019-10-18 2019-10-21 122721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VERBERISE TETOR 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 903,207 2019-10-18 2019-10-21 122621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET TETOR 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,911,537 2019-10-18 2019-10-21 123021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPELGJIKET , PAGESE E VERBERISE, INVALIDET E PUNES MUAJI TETOR 2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 935,990 2019-09-25 2019-09-26 113021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2019-09-25 2019-09-26 113221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER D.KORRA SIPAS URDH.SEKUESTROS NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE, MUAJI SHTATOR 2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,622,308 2019-09-25 2019-09-26 113121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIEKT MUAJI SHTATOR 2019, LISTE PAGESE,NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 507,779 2019-09-25 2019-09-26 112921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,894,352 2019-09-25 2019-09-26 112421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES, PAAR TETRA PLEGJIKET MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES,NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,579,454 2019-09-24 2019-09-25 111921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI SHTATOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2019-09-23 2019-09-24 111421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) SHTATOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,318,439 2019-09-23 2019-09-24 111521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET,TE VERBERIT MUAJI SHTATOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,271,900 2019-09-20 2019-09-23 110621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 981,083 2019-08-20 2019-08-21 98721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER INVALIDET E PUNES PAAFTESISE VERBERISE DHE PARA TETRAPLEGJIKET TE NJESIVE ADMINISTRATIVE LEKAS VITHKUQ DRENOVE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,647,801 2019-08-20 2019-08-21 98821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAAFTESI TE VERBERIT PARA TETRAPLEGJIKET DHE INVALIDET E PUNES NJESIA ADMINISTRATIVE DRENOVE LISTPAGESA E MUAJIT GUSHT 2019
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,551,740 2019-08-20 2019-08-21 97621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ SIPAS LISTEPAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave