Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,911,196 2016-11-23 2016-11-24 119221220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE INVALIDE TE VERBER ENERGJI NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,683,425 2016-11-23 2016-11-24 119321220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE INVALIDE TE VERBER NENTOR 2016 NJ.ADM BULGAREC VOSKOP MOLLAJ SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 544,292 2016-11-23 2016-11-23 119121220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE INVALIDE TE VERBER NENTOR 2016 NJ.ADM VOSKOPOJE SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,438,350 2016-10-24 2016-10-24 106121220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TE VERBERIT INVALIDE PUNE DHE PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES NJ.ADM LEKAS VITHKUQ DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-10-24 2016-10-24 106521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR TETOR 2016 SIPASLISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,513,920 2016-10-24 2016-10-24 106221220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,340,751 2016-10-24 2016-10-24 105821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TE VERBERIT INVALIDE PUNE DHE PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES NJ.ADM.BULGAREC VOSKOP MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-10-24 2016-10-24 106321220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SEKUESTRO S.METI NR.VENDIMI 41-2013-1094
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-10-24 2016-10-24 106421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR TETOR 2016 SIPASLISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 495,832 2016-10-24 2016-10-24 106021220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TE VERBERIT INVALIDE PUNE DHE PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,205,486 2016-10-24 2016-10-24 105921220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE TE VERBERIT INVALIDE PUNE DHE PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-09-22 2016-09-23 95921220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-09-22 2016-09-23 96021220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SEKUESTRO S.METI
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 459,012 2016-09-22 2016-09-22 95221220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PAAFTESI INVALIDE TE VERBER SHTATOR 2016 NJ.ADM VOSKOPOJE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,354,888 2016-09-22 2016-09-22 95621220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER INVALIDE PUNE , PAAFTESI TE VERBER PARA-TETRAPLEGJIKE SHTATOR 2016 NJ.ADM LEKAS VITHKUQ DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,949,966 2016-09-22 2016-09-22 95721220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER TE VERBER PARA-TETRAPLEGJIKE ENERGJI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,914,200 2016-09-22 2016-09-22 95321220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER INVALIDE PUNE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,009,874 2016-09-22 2016-09-22 95521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PAAFTESI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,194,657 2016-09-22 2016-09-22 95421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PAAFTESI TE VERBER INVALIDE PUNE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-09-22 2016-09-22 95821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-08-22 2016-08-23 85421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR GUSHT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-08-22 2016-08-23 85521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR GUSHT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-08-22 2016-08-23 85621220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SEKUESTRO EKZEKUTIVE GUSHT 2016 SOKOL F. METI
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,275,906 2016-08-22 2016-08-22 84721220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDE VERBERI PARA TETRAPLEGJIKE ENERGJI GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,811,984 2016-08-22 2016-08-22 85021220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 579,762 2016-08-22 2016-08-22 84921220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDE VERBERI PAAFTESI NJ.ADM VOSKOPOJE GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,754,458 2016-08-22 2016-08-22 85121220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDE TE VERBER PAAFTESIE PARA-TETRAPLEGJIKE GUSHT 2016 NJ.ADM LEKAS VITHKUQ DRENOVE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,224,771 2016-08-22 2016-08-22 84821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE INVALIDE VERBERI PARA TETRAPLEGJIKE NJ.ADM MOLLAJ BULGAREC VOSKOP GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,285,716 2016-07-13 2016-07-13 71921220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) INVALIDE,TE VERBER,PARA TETRA PLEGJIKE KORRIK 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-07-13 2016-07-13 72021220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,019,904 2016-07-13 2016-07-13 71321220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI KORRIK 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,613,496 2016-07-13 2016-07-13 72221220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE INVALIDE PUNE, PAAK, TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE KORRIK 2016 NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-07-13 2016-07-13 72121220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-07-13 2016-07-13 72321220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE NDALESE DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 5,946,809 2016-07-11 2016-07-11 70021220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) INVALIDE PUNE, PAK,TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE KORRIK 2016 NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 438,974 2016-07-11 2016-07-11 70121220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) INVALIDE PUNE, PAK,TE VERBER, KORRIK 2016 NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-06-22 2016-06-22 65121220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,240,483 2016-06-22 2016-06-22 64721220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDE PUNE,PAAK TE VEREBER PARA TETRA PLEGJIKE NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ QERSHOR 2016
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2016-06-22 2016-06-22 65221220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE DEBITOR SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2016-06-22 2016-06-22 65021220012016 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave