Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 12,330 2018-02-28 2018-03-01 14621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-02-28 2018-03-01 14521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT), SHKRESE PERMB.NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,602,658 2018-02-28 2018-03-01 14421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIEKET SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 517,418 2018-02-28 2018-03-01 14121220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESE PER INVALIDET E PUNES, VEREBRISE SHKURT 2018, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,347,326 2018-02-28 2018-03-01 14221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,532,608 2018-01-24 2018-01-25 3521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTEISE, VERBERISE, PARA - TETRA PLEGJIKET JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,717,774 2018-01-24 2018-01-25 3421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA - TETRA PLEGJIKET, SHTESES PER INVALIDET E PUNES JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 540,378 2018-01-24 2018-01-25 3221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VEREBERISE JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2018-01-24 2018-01-25 3721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ PAGES SE DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353) PROT, SHKRESE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 12,330 2018-01-24 2018-01-25 3821220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,458,737 2018-01-24 2018-01-25 3321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA - TETRA PLEGJIKET JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,990,624 2018-01-24 2018-01-25 3621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,421,700 2018-01-04 2018-01-05 921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 304,000 2017-12-27 2017-12-29 119721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI TE VEREBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET,PAAFTESIA PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017 NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 582,000 2017-12-27 2017-12-28 119621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI TE VEREBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 2,736,000 2017-12-27 2017-12-28 119821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI PAK PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 602,000 2017-12-27 2017-12-28 119521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI PAAFTESIA,TE VEREBERIT, PARA TETRA PLEGJIKET PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017 NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 60,000 2017-12-27 2017-12-28 119421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI PAK PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017 NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,630,009 2017-12-21 2017-12-22 118121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAAFTESINE, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES DHE PARA - TETRA PLEGJIKET MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,321,026 2017-12-21 2017-12-22 117721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 3,500 2017-12-21 2017-12-22 117921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT), SHKRESE PERMB.NR.862-13 REGJ NR.03041 DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,627,086 2017-12-21 2017-12-22 118221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VEREBERISE, PARA-TETRA PLEGJIKET MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,532,904 2017-12-21 2017-12-22 118321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER INVALIDET E PUNES,PAAFTESISE, VERBERISE, PARA - TETRA PLEGJIKET MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 500,128 2017-12-21 2017-12-22 118021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES,VERBERISE SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2017-12-21 2017-12-22 117821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2017-11-23 2017-11-24 109221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,260,646 2017-11-23 2017-11-24 109121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE MUAJI NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,363,800 2017-11-23 2017-11-24 109321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,501,248 2017-11-23 2017-11-24 109021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, INVALIDET E PUNES, VERBERISE,PARA-TETRA PLEGJIKE SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 560,648 2017-11-23 2017-11-24 108721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES, PAGESE E VERBERISE SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,851,290 2017-11-23 2017-11-24 108921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VEREBERISE, PARA TETRA PLEGJIKE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,348,059 2017-11-23 2017-11-24 108821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI,TE VERBER, INVALIDE PUNE, PARA TETRA PLEGJIKE SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-10-27 2017-10-30 96721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) SEKUESTRO EKZEKUTIVE NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT) SHKRESE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 517,304 2017-10-27 2017-10-30 96121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI ,PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VERBERISE TETOR 2017 NJ.ADM.VOSKOPOJE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,532,182 2017-10-27 2017-10-30 96421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESA PER INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VEREBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2017 NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,990,106 2017-10-27 2017-10-30 96521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,533,013 2017-10-27 2017-10-30 96321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET TETOR 2017 NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,972,432 2017-10-27 2017-10-30 96221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE,PARA TETRA PLEGJIKET, SHTESES PER INVALIDET E PUNES TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,000 2017-10-27 2017-10-30 96621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,326,472 2017-09-21 2017-09-22 86421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE,VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave