Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,552,589,774.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,145,011 2017-09-21 2017-09-22 86321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 550,164 2017-09-21 2017-09-22 86121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VERBERISE SHTATOR 2017 NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 14,925,646 2017-09-21 2017-09-22 86521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIE SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-09-21 2017-09-22 86721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT) , SHKRESE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,742,302 2017-09-21 2017-09-22 86221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET. SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,000 2017-09-21 2017-09-22 86621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,587,422 2017-08-22 2017-08-23 75321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRA PLEGJIKET, SHTESES PER INVALIDET E PUNES GUSHT 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-08-22 2017-08-23 75721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,280,261 2017-08-22 2017-08-23 75421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDET E PUNES, PARA TETRA PLEGJIKET NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ GUSHT 2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,294,352 2017-08-22 2017-08-23 75521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESI, PARA TETRA PLEGJIKE, TE VERBER NJ.ADM.VITHKUQ,LEKAS, DRENOVE GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 509,844 2017-08-22 2017-08-23 75221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VERBERISE NJ.ADM VOSKOPOJE GUSHT 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,099,314 2017-08-22 2017-08-23 75621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAAFTESINE GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-08-22 2017-08-23 75821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT) SHKRESE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-07-21 2017-07-24 66021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT) SHK.NR.862-13 REGJ NR.03041 DT 06.02.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,267,830 2017-07-21 2017-07-24 65821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIA KORRIK 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-07-21 2017-07-24 65921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,402,592 2017-07-20 2017-07-21 65021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER TE VERBERIT DHE PARA TETRA PLEGJIKET KORRIK 2017
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 543,564 2017-07-20 2017-07-21 64621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, INVALIDE, TE VERBER KORRIK 2017 NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,110,579 2017-07-20 2017-07-21 64721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, INVALIDE, TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE KORRIK 2017 NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,289,000 2017-07-20 2017-07-21 64921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES KORRIK 2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,349,932 2017-07-20 2017-07-21 64821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, INVALIDE, TE VERBER, PARA TETRA PLEGJIKE KORRIK 2017 NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 590,964 2017-06-21 2017-06-23 54921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, INVALIDE, TE VERBER QERSHOR 2017 NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,490,980 2017-06-21 2017-06-23 55221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDE PUNE, PARA TETRA PLEGJIKE QERSHOR 2017 NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-06-21 2017-06-23 55621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEK.EKZEKUTIVE NDAJ DEBITORIT SOKOL METI VENDIM NR.41-2013-1094 (353 PROT) SHKRESE NR.862-13 REGJ DT 06.02.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-06-21 2017-06-23 55521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,566,431 2017-06-21 2017-06-23 55121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDE PUNE, PARA TETRA PLEGJIKE QERSHOR 2017 NJ.ADM.BULGAREC, VOSKOP, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,792,698 2017-06-21 2017-06-23 55321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI QERSHOR 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,623,754 2017-06-21 2017-06-23 55421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER TE VERBERIT DHE PARA TETRA PLEGJIKET QERSHOR 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,119,100 2017-06-21 2017-06-23 55021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES QERSHOR 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,000 2017-05-24 2017-05-25 44121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,421,636 2017-05-24 2017-05-25 43921220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDE PUNE, PARA - TETRA PLEGJIKE MAJ 2017 NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,452,777 2017-05-24 2017-05-25 43821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, TE VERBER, INVALIDE PUNE, PARA - TETRA PLEGJIKE MAJ 2017
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 506,014 2017-05-24 2017-05-25 43621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, INVALIDE, TE VEREBER MAJ 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,409,978 2017-05-24 2017-05-25 44021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MAJ 2017
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-05-24 2017-05-25 44221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUES.EKZEKUTIVE NDAJ DEBITORIT S.METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT) SHKRESE NR.862-13 REGJ 06.02.2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,644,932 2017-05-24 2017-05-25 44421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TE VEREBER, PARA - TETRA PLEGJIKE, INVALIDE PUNE MAJ 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,346,205 2017-04-24 2017-04-25 34221220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI.TE VERBER, PARA- TETRA PLEGJIKE, INVALIDE PUNE MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2017-04-24 2017-04-25 34621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT SOKOL METI NR.VENDIMI 41-2013-1094 (353 PROT)
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 546,334 2017-04-24 2017-04-25 34021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDE, TE VERBER MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,098,938 2017-04-24 2017-04-25 34121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TE VERBER, PARA- TETRA PLEGJIKE, INVALIDE PUNE MUAJI PRILL 2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave