Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,152 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,679,192,920.00 3,152 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,999,302 2019-05-23 2019-05-27 27010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Petrit Imeraj nr 1412 dt 05.04.2017 Shkrese Min Turizmi nr 39 dt 23.05.2019 likujdim total listepagesa
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) 2 T Tirane 1,508,169 2019-05-23 2019-05-27 154210260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Kune Vain Ligji Nr 33/2016 dt 24.03.2016, Shkrese projekti dt 27.02.2019, Shkrese Drejtoria e Projekteve 20.03.2019, Faturave tatimore fd nr 680 date 03.12.2018 seria 71711781 shkrese dt 11.12.2018 viti 2018 per munge fonde
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ERJON BEJKO Tirane 782,153 2019-05-16 2019-05-27 24610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Ziso Kapurani Nr: 629 Dt: 16.02.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 27, Dt: 16.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 41 Dt 19.04.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GJERGJI JANO (L34203003V) Tirane 69,000 2019-05-23 2019-05-27 25710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Luan Maxhari Nr 75,44 Dt 01.02.2016, Shkrese Min Turizmi Nr 30, Dt 20.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 381 Dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GJERGJI JANO (L34203003V) Tirane 569,079 2019-05-23 2019-05-27 25810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Olgert Cifligu Nr: 2960 Dt 30.09.2016, Shkrese Min Turizmi Nr 31, Dt 20.05.2019, likujdim total Fat TVSH Nr 380 Dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 1,410,215 2019-05-23 2019-05-27 26510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Aleksander Dhima Nr 1092 Dt 16.02.2016 Shkrese Min. Turizmi Nr 36, Dt: 20.05.2019 likujdim total Fat TVSH nr 60 dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,500 2019-05-20 2019-05-23 25110260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.05.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 126,500 2019-05-20 2019-05-23 25010260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.05.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2019-05-20 2019-05-23 24910260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.05.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ONE EXPLORER Tirane 328,900 2019-05-17 2019-05-22 22310260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Blerje bilete Udhetimi ,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr 3535, date 10.04.2019, Urdher Prokurimi nr 114 dt 11.04.2019, Ftese per oferte dt 11.04.2019, Deklarim on line , P-V date 11.04.2019 , fd 123 dt 12.04.2019 S 67396678
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-14 2019-05-22 22810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr: 4077 Dt: 24.11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 13, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.05 dt 08.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 636,132 2019-05-16 2019-05-22 24110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Kujtim Lleshi Nr. 803 741, Dt: 27.02.2016 Shkrese Nr 22 Dt: 16.05.2019,Fat TVSH Nr: 15 Dt:07.05.2019, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RROK DEDA Tirane 597,063 2019-05-16 2019-05-22 24010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Fehmi Tanci Nr.1910 1 Dt: 29.06.2016,Shkrese min turizmi Nr 21 Dt 16.05.2019 likujdim Total, fat Tvsh Nr: 33 Dt: 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ERJON BEJKO Tirane 782,153 2019-05-16 2019-05-22 24610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Ziso Kapurani Nr: 629 Dt: 16.02.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 27, Dt: 16.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 41 Dt 19.04.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 594,149 2019-05-16 2019-05-22 24210260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Blerina Kaso Nr. 105, Dt:19.01.2017. Shkrese Nr 23 Dt: 16.05.2019, Fat TVSH Nr: 241 Dt: 07.05.2019, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,281,056 2019-05-16 2019-05-22 24410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Federik Hysaj Nr: 4226 Dt: 05.12.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 25, Dt: 16.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 713 Dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) TDR GROUP Tirane 1,057,856 2019-05-16 2019-05-22 24710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Asim Dora Nr.4713 Dt:27.12.2016,Shkrese min turizmi Nr 28 Dt 16.05.2019 likujdim Total, fat Tvsh Nr: 76 Dt: 16.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANA ZOGANI Tirane 716,576 2019-05-16 2019-05-22 24310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Zamired Balashi Nr. 898 86 2017 763, Dt:01.03.2017. Shkrese Nr 24 Dt: 16.05.2019, Fat TVSH Nr: 33 Dt: 07.05.2019, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 661,853 2019-05-16 2019-05-22 24510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Roza Hysaj Nr: 2387 Dt: 21.07.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 26, Dt: 16.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 724 Dt 15.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALDO GJEVORI Tirane 606,706 2019-05-15 2019-05-22 23610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Armand Xhepexhiu Nr. 204 dt 26.01.2017 ,Shkrese nr 17 Dt 15.05.2019, Fat TVSH Nr:14, Dt:07.05.2019., likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ENFORCEMENT GROUP Tirane 422,437 2019-05-09 2019-05-21 21910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Faslli Rabiaj Nr:1250 Dt: 19.05.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 5, Dt: 09.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr. 39 dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,108 2019-05-20 2019-05-21 23210260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Plastik Baster shkrese drejtoria 30.04.2019 situacion shpenzimesh lista e llogarive dieta me jashte ne kuader te projektit plastik Baster
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AUREL SARAĒI Tirane 100,924 2019-05-14 2019-05-20 23410260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Plastik Baster shkrese drejtoria 30.04.2019 Fat Nr 394 dt 30.04.2019 seria 74358679
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 484,050 2019-05-15 2019-05-20 23710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Kujtim Kreci Nr.896 86 2017 761 Dt: 01.03.2017 ,Shkrese min turizmi Nr 18 Dt 15.05.2019 likujdim Total, fat Tvsh Nr: 152 Dt: 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-14 2019-05-20 22810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr: 4077 Dt: 24.11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 13, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.05 dt 08.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BASHA & I Tirane 547,980 2019-05-15 2019-05-20 23810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Tefik Ramaj Nr.1013 Dt: 15.03.2017 ,Shkrese min turizmi Nr 20 Dt 15.05.2019 likujdim Total, fat Tvsh Nr: 07 Dt: 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ENFORCEMENT GROUP Tirane 422,437 2019-05-09 2019-05-20 21910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Faslli Rabiaj Nr:1250 Dt: 19.05.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 5, Dt: 09.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr. 39 dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AUREL SARAĒI Tirane 106,600 2019-05-14 2019-05-20 23310260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Plastik Baster shkrese drejtoria 30.04.2019 Fat Nr 393 dt 30.04.2019 seria 74358678
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) DELTA PUBLICITY Tirane 94,800 2019-05-13 2019-05-20 22910260012019 Libra dhe publikime profesionale MTM Monitorim i medias Prill 2019 kontrate ne vazhdim Nr 2041/1 dt 05.03.2019 fat nr 251 dt 30.04.2019 Seria 68084251 konfirmim sherbimi 30.04.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BISLIM SINAJ Tirane 1,154,776 2019-05-15 2019-05-20 23510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Olsi Baze Nr. 4036 dt 23.11.2016 ,Shkrese nr 16 Dt 15.05.2019, Fat TVSH Nr: 131, Dt:28.07.2017., likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BASHA & I Tirane 736,708 2019-05-15 2019-05-20 23910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Fadil Memia Nr.876 1 Dt: 01.03.2017 ,Shkrese min turizmi Nr 19 Dt 15.05.2019 likujdim Total, fat Tvsh Nr: 08 Dt: 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENTI BUSHATI Tirane 231,490 2019-05-14 2019-05-17 23010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Xhelal Danaj Nr: 538 Dt: 24.06.2015 27.01.2016 Shkrese Min. Turizmi Nr: 14, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.126 dt 02.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 323,598 2019-05-10 2019-05-17 21310260012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MTM Qera per zyra ISHMPU,Shkrese nr 27.02.2019 , kontrate ne vazhdim nr 5508 dt 27.06.2018 per dhjetorin 2018 kontrate per vitin 2019 Nr 1001 dt 31.01.2019,Janar-Maj 2019, Situacion shpenzimesh 09.05.2019,Lista e llogarise dt 09.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,269,000 2019-05-14 2019-05-17 21010260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Terheqje valute per pagese Dieta me jashte me kursin e dites 126.90 Kerkese per konvertim 08.05.2019, Autorizim 08.05.2019,Limit arke 10.000 Euro
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 1,573,949 2019-05-09 2019-05-17 21710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Nin Kuka Nr:271 Dt: 31.01.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr:03, Dt: 09.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 27, Dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 1,677,248 2019-05-09 2019-05-17 21810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Ndue Prenga Nr:177 Dt: 26.01.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr:04, Dt: 09.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr. 28, Dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,650,611 2019-05-14 2019-05-17 22710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Fatmir Kambellari Nr: 1042 Dt: 15,03,2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 8, Dt:13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr.13, Dt 06.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,172,824 2019-05-14 2019-05-17 22610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Halit Muco Nr: 108 Dt: 19.01.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 12, Dt:13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr.12, Dt 06.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENERAL DEBT COLLECTION Tirane 1,019,184 2019-05-14 2019-05-17 23110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Gjergj Biba Nr: 480 Dt: 09.02.2017 Shkrese Min. Turizmi Nr: 15, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.18 dt 07.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SHOQERIA PERMBARIMORE JUSTITIA Tirane 723,037 2019-05-14 2019-05-17 22410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Hysen Dulli Nr. 382 Dt: 07,02,2017 ,Shkrese Nr 10 Dt 13,05,2019, Fat TVSH Nr: 49 Dt; 07.05.2019 Likujdim Total
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave