Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,152 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,679,192,920.00 3,152 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 185,666 2019-01-10 2019-01-11 13110260012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM paga task-forca U.K nr.51, dt 13.03.2018, urdher Min. turizmi nr.88 dt 26.03.2018, listepagesa dhjetor 2018, bordero 2018 Plan 12, fakt 9
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,710 2019-01-10 2019-01-11 10260012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MTM paga dhjetor punonjes me kontrate plan 4 fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 50,740 2019-01-10 2019-01-11 0810260012019 Paga baze - Paga e grupit - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM paga dhjetor 2018, Listepagesa plan 132, fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 315,400 2019-01-10 2019-01-11 14110260012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin MTM paga task-forca U.K nr.51, dt 13.03.2018, urdher Min. turizmi nr.88 dt 26.03.2018, listepagesa dhjetor 2018, bordero 2018 Plan 12, fakt 9
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 71,185 2019-01-10 2019-01-11 12110260012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin MTM paga task-forca U.K nr.51, dt 13.03.2018, urdher Min. turizmi nr.88 dt 26.03.2018, listepagesa dhjetor 2018, bordero 2018 Plan 12, fakt 9
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,316 2019-01-10 2019-01-11 0910260012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MTM paga dhjetor punonjes me kontrate plan 4 fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 91,086 2019-01-10 2019-01-11 11260012019 Paga baze - Shtese page per funksionin MTM paga task-forca U.K nr.51, dt 13.03.2018, urdher Min. turizmi nr.88 dt 26.03.2018, listepagesa dhjetor 2018, bordero 2018 Plan 12, fakt 9
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KADIU Tirane 1,120,800 2018-12-28 2019-01-09 77210260012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MTM Mirembajtja e mjeteve kont ne vazhdim nr 4329/9 dt 05.07.2018 Autoriz nr 9329/13 dt 20.11.2018 fat Seria 226136653, 226136654, 226136655, 226136656, 226136657, 226136658, 226136659 dt 28.12.2018 fh nr 17,18,19,20,21,22,23, d 28.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 1,187,426 2019-01-04 2019-01-08 110260012019 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 412,334 2019-01-04 2019-01-08 210260012019 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 5
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 88,574 2019-01-04 2019-01-08 710260012019 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARKONSTUDIO Tirane 64,216,420 2018-12-28 2019-01-08 77010260012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM permiresi i kapacitev +466 5 per qind up nr 336 dt 24.09.2018,njfoti fi nr 7697/10 dt 23.11.2018,kontare nr 7697/12 dt 27/11.2018,sit perf 24.12.2018,fat 52017048/52017107nr 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,642,103 2019-01-04 2019-01-08 610260012019 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 23
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) TIRANA BANK Tirane 63,596 2019-01-04 2019-01-08 510260012019 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,577,554 2019-01-04 2019-01-08 410260012019 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 25
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,037,035 2019-01-04 2019-01-08 310260012019 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtesė page pėr natyrė tė veēantė pune/kushte pune - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Dhjetor 2018, Bordero Dhjetor 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 34
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARKONSTUDIO Tirane 27,494,949 2018-12-28 2019-01-08 77310260012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM vendosje sinjalistike 100 fshatra +5 per qind,up nr 336 dt 24.09.2018,njofti fi nr 7697/11 dt 23.11.2018,kontra nr 7697/13 dt 27.11.2018,sit nr 24.12.2018,fat nr 338,339 dt 24.12.2018 seri 52017049/050
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 355,600 2018-12-28 2019-01-08 76910260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH IPA- 2013, Ndryshimet klimaterike bashkefinancim , Shkr drejt Proj 26.12.2018,shkrese projekti date nr 10248 date 26.121.2018, pagese tvsh fat 837 dt 21.12.2018 S 70561349
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) D& C PARTNERS Tirane 391,800 2018-12-28 2019-01-08 77410260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM supervizor,up nr 429 dt 12.11.2018,njoftim fit nr 9133/9 dt 11.12.2018,kontrate nr 9133/10 dt 12.12.2018,fat nr 23 dt 24.12.2018,seri 58157023
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) G I Z Tirane 41,871 2018-12-28 2019-01-08 78010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Ndryshimet klimatike Marrveshje date 21.10.1988 Ligji 10020 date 24.11.2008 Shk projekti GIZ Nr 10168 dt 21.12.201Drejtoria projekt shk dt 28.12.2018 Sit. shpenzimesh Nent-dhjeto2018,Permbledhese e fat tatim Nentor-dhjetor 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARENA MK Tirane 420,715 2018-12-28 2019-01-08 75210260012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MTM pagese mbikeqyresi,up nr 401 dt 19.10.2018,njoftim fitt nr 8458/6 dt 13.11.2018,kontrate nr 8458/7 dt 15.11.2018,fat nr 25 dt 24.12.2018 seri 70246425
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EPTISA Servicios de Inginieria S.L. Tirane 877,310 2018-12-26 2019-01-07 76710260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Mbetjet e Ngurta Ligji 9840 dt 10.12.2007 neni 63 Udhezimi nr 6 dt 30.01.2015 kont 2017/383-743 Shkrese drejt projektit 24.12.2018, shkrese projekti nr 9729 dt 06.12.2018 Permbl. fat tatimore Shtator nentort 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) C L A S S I C Tirane 518,876 2018-12-26 2019-01-07 70410260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti Pyjeve Kontrate ESP-G-SH-10.2 dt 30.10.2018 fat 149 dt 22.11.2018 S 65411321,U. sek pergj Nr 9704 dt 06.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 882,648 2018-12-27 2019-01-07 7781110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Kristela Papa nr. 287, dt 28,03,2018, vendimi nr 1387, dt 16,10,2018, Urdher Ministri nr. 495, dt 26/12/2018, shkrese min turizmi nr 115, dt 27,12,2018, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 20,937,931 2018-12-27 2019-01-07 75110260012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MTM Rikonst Godina DSHP U-P nr 308 dt 30.08.2018 KVO Rap permb 7131/8 dt 07.11.2018,Njof fit nr 7131/9 dt 07.11.2018,kont 7131/10 dt 15.11.2018 ,urdh 461 dt 11.12.2018 marrj doz dt 18.12.2018 fat 107 dt 18.12.2018 S47240617
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "Shoqata Kombetare e Parqeve te Shqiperise" Tirane 2,140,000 2018-12-26 2019-01-07 74710260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 shkrese AKZM Nr 1153/1 dt 24.12.2018 konfirmin i realizimit kontrates , shkrese projekti 10007 dt 18.12.2018,fat nr 4 date 24.12.2018 Seria 13175904
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "Shoqata Kombetare e Parqeve te Shqiperise" Tirane 2,850,000 2018-12-26 2019-01-07 74610260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 shkrese AKZM Nr 1153 dt 24.12.2018 konfirmin i realizimit kontrates , shkrese projekti 10007 dt 18.12.2018,Kontrate ne vazhdim dt 31.10.2018 fat nr 3 date 24.12.2018 Seria 13175903, Kesti fundi 20% kont.
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MENI Tirane 6,540,149 2018-12-27 2019-01-07 77910260012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore MTM Lyrje dhe Sherbim miremb. MTM urdher prokurimi nr 22 dt 17.07.2018 tend. perqend. M.P.B.,Aut.lidhje kont.nr 22/37 dt 15.10.2018,Kont nr 8994 dt 07.11.2018,fat nr 8 dt 06.12.2018 S 65937758,Urdh nr 422 dt 08.11.2018,P-v dorz. 06.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) POWER INDUSTRIES Tirane 34,023,600 2018-12-26 2019-01-07 76610260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Blerje paisje laboratori AKM U-P 280 d 2.8.2018,Urdh KVO 281-02.08.2018,rap.permb.6578/4d 22.11.2018,,kont nr6578/6 dt 27.11.2018,Kom marrj dorz Nr 467 dt 14.12.2018p-v 24.12.2018 fat 43 dt 24.12.2018 s55498643,sig kont 26.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 171,670 2018-12-26 2019-01-07 77610260012018 Libra dhe publikime profesionale MTM Abonim shtypi Tetor dhjetor2018, Kontrate ne vazhdim Nr 267 dt 12.01.2018, Fature Nr 667.668 dt 24.12.2018 seria 61410679, seria 61410680,
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KAPIDANI Tirane 357,448 2018-12-27 2019-01-07 73510260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM kont ESP-G-SH-10.1 dt 30.10.2018 fat 611 dt 27.11.2018 s 69955279 Urdher sek pergj nr 10211 dt 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SHPETIM ALLAMANI Tirane 1,635,972 2018-12-27 2019-01-07 75510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Riza Buci Nr:4489 Dt: 14,12,2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 114 Dt: 27,12,2018 Fat Tvsh Nr: 55 Dt: 14,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) C L A S S I C Tirane 581,140 2018-12-26 2019-01-07 70310260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti Pyjeve Kontrate ESP-G-SH-10.2 dt 30.10.2018 fat 148 dt 22.11.2018 S 65411320,U. sek pergj Nr 9704 dt 06.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) QENDRA SHQIPTARE PER KERKIME EKONOMIKE Tirane 549,115 2018-12-27 2019-01-07 73810260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM kont ESP-CS-CQ-35 dt 20.07.2018 fat 12 dt 12.11.2018 s 23232930 Urdher sek pergj nr 10208 dt 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 136,000 2018-12-27 2019-01-07 74410260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Projekti Plastik Paster , nr prot 5823 date 09.07.2018, Situacion shpenzimesh date 26. 12.2018, Lista e llogarive 26.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,292,687 2018-12-26 2019-01-07 70010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti Pyjeve Kontrate ESP-CS-QCBS dt 05.01.2017 fat 6 dt 23.10.2018 S 48430708 U sek pergj Nr 9664 dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Giorgio Frigerio Tirane 150,732 2018-12-27 2019-01-07 70110260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM P-CS-IC-14.2 dt 27.04.2018 Fat 2 dt 23.10.2018 s 65937002 Urdher sek/pergj nr 9665 dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SCREEN AD Tirane 942,000 2018-12-26 2019-01-07 75410260012018 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin MTM Aktivitet Oda Shqiptare, U-P nr 459 dt 06.12.2018, ftese per oferte dt 11.12.2018, dek on-line, p-v dt 13.12.2018, fd 1567 dt 14.12.2018 S 71899267
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) S.E.J PER BETA STUDIO Tirane 1,322,623 2018-12-27 2019-01-07 73710260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM kont ESP-CS-QCBS-22 dt 22.05.2017 fat 6 dt 04.12.2018 s 53476456 Urdher sek pergj nr 10209 dt 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) G I Z Tirane 358,232 2018-12-27 2019-01-07 75610260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Ndryshimet klimatike Marrveshje date 21.10.1988 Ligji 10020 date 24.11.2008 Shk projekti GIZ Nr 10059 dt 19.12.201Drejtoria projekt shk dt 27.12.2018 Situacion shpenzimesh Nentor 2018,Permbledhese e faturave tatimore Nentor 20188
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave