Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,152 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,679,192,920.00 3,152 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ENFORCEMENT GROUP Tirane 1,615,798 2018-12-20 2018-12-24 71110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Mexhit Sulaj Nr:3932 Dt: 17/11/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 104, Dt: 18/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 01 dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 341,250 2018-12-19 2018-12-24 67410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Besmir Hykaj Nr: 4219 (1052) Dt: 05/12/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 83, Dt:18/12/2018 ,listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 66,000 2018-12-20 2018-12-24 72410260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 413,280 2018-12-19 2018-12-24 67110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Lizandėr Bajramaj Nr: 4525 (1246) Dt: 15,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 80, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 662 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,012,400 2018-12-19 2018-12-24 67210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Tereze Dudi Nr: 3070 Dt: 06/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 81, Dt:18/12/2018 ,listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 116,049 2018-12-20 2018-12-24 71810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Albanian Mobile Communications Nr. 3226 Dt: 19/05/2015 ,Shkrese Nr 111 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr.682 Dt: 03,12,2018, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) E.P.S.A Tirane 1,376,416 2018-12-19 2018-12-24 69210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Edmond Boriēi Nr. 3556 Dt: 27/10/2016 ,Shkrese Nr 96 Dt 18/12/2018, Fat tvsh nr118, dt 14/12/2018, likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 977,020 2018-12-20 2018-12-24 71210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Qemal Dida nr. 4455 dt. 14,12,2016 Shkrese min. turizmi nr.105 dt 18.12.2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 228,923 2018-12-20 2018-12-24 71910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Eltjon Aliaj Nr: 4642 Dt: 20,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 112, Dt: 18/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 143 dt 19.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,599,899 2018-12-20 2018-12-24 713110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ramazan Rrahmani nr. 4457 (1238) dt. 14,12,2016 Shkrese min. turizmi nr.106 dt 18.12.2018, listepagesa, likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AGIM SULĒE Tirane 504,350 2018-12-19 2018-12-24 67810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Agim Bame Nr. 4490 Dt: 14/12/2016 ,Shkrese Nr 87 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr 50 Dt: 07/12/2018, Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 819,033 2018-12-20 2018-12-24 69910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Filip Kondi Nr: 3366 Dt: 20/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 103, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH nr.12 dt 18,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,000 2018-12-20 2018-12-24 72510260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 20.12.2018, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 620,764 2018-12-20 2018-12-24 71710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Suela Qelibari Nr: 12 Dt: 13,01,2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 110, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 668 Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENTIAN FRANGU Tirane 641,390 2018-12-19 2018-12-24 68010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Ismet Kurti Nr: 4224 (1051) Dt: 05/12/2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 88 Dt: 18,12,2018 Fat Tvsh Nr: 119 Dt: 06,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HALIT CANI Tirane 1,073,332 2018-12-19 2018-12-24 69110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Viktor Allko Nr: 3751 Dt: 09/11/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 95, Dt: 18/12/2018, likujdim total, fat tvsh nr.92, dt 12,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GAZMOR GURI Tirane 833,543 2018-12-17 2018-12-20 6471110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Elian Hysa Nr: 2503 Dt: 14.09.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 59, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 44 Dt 13/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 1,044,540 2018-12-17 2018-12-20 66310260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Musa Ēokaj Nr. 3795 Dt: 10/11/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 73 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1502 Dt: 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 627,026 2018-12-17 2018-12-20 66510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ilirjan Ajdini Nr. 3957 Dt: 17/11/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 75 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1501 Dt: 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 675,259 2018-12-17 2018-12-20 66210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Guri Leskaj Nr: 1486 Dt: 01,06,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 72, Dt: 17/12//2018, likujdim total, Fat TVSH nr. 140 dt 12.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Tirana Bailiff's Tirane 375,502 2018-12-18 2018-12-20 60210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Preng Nikolli Nr: 2843 Dt: 28,09.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 17, Dt: 11.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 21, Dt 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,469,244 2018-12-17 2018-12-20 65210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Sali Likrama Nr: 3544 Dt: 27,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 64, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 658 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Expo City Tirane 476,160 2018-12-17 2018-12-20 65510260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 Urdher MinistriI 452 dt 26.11.2018,Kontrate nr 9519/1 dt 27.11.2018, shkrese drejt 12.12.2018 fat nr 940 dt 07.12.2018 S64301104 40% e kontrates kesti II
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 984,236 2018-12-17 2018-12-20 65410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ahmet Hidri Nr: 3068 Dt: 06,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 66, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 661 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 167,932 2018-12-17 2018-12-20 68410260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate Nr H112233 seria 303635377 date 30.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Vasil Shandro(L73705401K) Tirane 989,019 2018-12-18 2018-12-20 68810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Roland Klosi Nr. 6714 dt 20/11/2014 Dt ,Shkrese Min Turuzmi Nr 93 Dt 18/12/2018, FAT tvsh nr 172 dt: 11/12/2018, Likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,367,326 2018-12-17 2018-12-20 64910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Jordan Dulellari Nr: 3728 Dt: 09,11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 61, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 657 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 684,735 2018-12-17 2018-12-20 66610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Azem Latifi Nr. 4220 (1050) Dt: 05/12/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 76 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1504 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 738,102 2018-12-17 2018-12-20 66710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Ramazan Kaza Nr. 4486 Dt: 14/12/2016 ,Shkrese min turizmi Nr 77 Dt 17/12/2018, likujdim Total, fat Tvsh Nr: 1506 Dt: 10/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Expo City Tirane 238,080 2018-12-17 2018-12-20 67010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale IPA NATYRA 2000 Urdher MinistriI 452 dt 26.11.2018,Kontrate nr 9519/1 dt 27.11.2018, shkrese drejt 12.12.2018 fat nr 941 dt 11.12.2018 S64301105 20% e kontrates kesti fundit
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,735,185 2018-12-17 2018-12-20 65910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Latif Alliu Nr: 3515 Dt: 27,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 70, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 666 Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,000 2018-12-18 2018-12-20 70710260012018 Shpenzime per honorare MTM Honora Komiteti Auditimit ,Memo 17.12.2018, VKM Nr 160 dt 02.03.2016, VKM 437 dt 08.06.2016, Urdher Ministri Nr 361 dt 08.10.2018, Lista e llogarive 18.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 993,890 2018-12-17 2018-12-20 66910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Fuat Sulollari Nr: 4231 ( 1066 ) Dt: 05,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 79, Dt:17.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 29, Dt 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 443,480 2018-12-17 2018-12-20 65010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Arben Bejtaj Nr: 1203 Dt: 28,05,2015, Shkrese Min. Turizmi Nr: 62, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 655 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SHPETIM ALLAMANI Tirane 240,999 2018-12-18 2018-12-20 69510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjyqesor Besnik Brahalilaj Nr:2532 Dt: 14/09/2016, Shkrese Min Turizmi Nr: 99 Dt: 18,12,2018 Fat Tvsh Nr: 53 Dt: 14,12,2018 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HALIT CANI Tirane 682,828 2018-12-17 2018-12-20 65710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Sali Kumria Nr: 2445 Dt: 08/09/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 68, Dt: 17/12/2018, likujdim total, fat tvsh nr.90, dt 12,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 388,367 2018-12-18 2018-12-20 64410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna VENDIMI Valjona Haxhiraj Nr 64 DT 27.01.2014, shkrese nr 58 dt 13/12/2018, ka lidhje me U.P Nr: 76,77 Dt:11/03/2016,ka lidhje me U.P Nr: 450,451 Dt:07/09/2017, likujdim perfundimtar
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BISLIM SINAJ Tirane 127,000 2018-12-18 2018-12-20 68710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Hasan Buci Nr. 14 dt 07/11/2016 ,Shkrese Nr 92 Dt 18/12/2018, Fat TVSH Nr: 194, Dt:12/12/2018, likujdim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,042,225 2018-12-17 2018-12-20 64810260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Arben Kacorri Nr: 3942 Dt: 26.10.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 60, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 656 Dt 06/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 1,400,224 2018-12-17 2018-12-20 65610260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Rruzhdi Venari Nr: 3154 Dt: 10,10,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 67, Dt: 17/12/2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 659 Dt 06/12/2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave