Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,476 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,088,161,350.00 3,476 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) QENDRA E ZHVILLIMIT SHQIPTAR Tirane 906,950 2019-12-23 2019-12-27 68610260012019 Shpenzime per honorare MTM sponsorizim ,kont 10168 dt 02.12.2019 fat 4 date 11.12.2019 S 10275104 memo 03.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Sherbimi Permbarimor "ASTREA" Tirane 1,004,496 2019-12-23 2019-12-27 66510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 3035 Dt.05.10.2016 Fatmir Meshi, Shkrese Min Turizmi Nr. 22 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 837 Dt. 10.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Zyra e Permbarimit Privat Strati Tirane 252,955 2019-12-23 2019-12-27 69010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr.818 352 Dt.16.05.2017 Bujar Cenolli, Shkrese Min Turizmi Nr. 29 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 626 Dt. 11.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EURO PARTNERS DEVELOPMENT Tirane 1,457,338 2019-12-23 2019-12-27 607110260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kontrate nr ESP-CS-QCBS-9 dt 24/02/17 Fat 6 Dt 01.11.19 ser 71623506 Urdher Sek Pergj MTM Nr 9825 Dt 18.11.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 1,500,000 2019-12-23 2019-12-27 70810260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale S.W.A.N, Marrveshje INTERREG Ballkan Mediterranean 2014-2020 ,Memo Drejtoria e Projekteve date 11.12.2019 rialokim fondesh
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) O.B.KONSTRUKSION Tirane 1,854,876 2019-12-24 2019-12-27 52910260012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM UP nr 95 dt 28.03.2019,Ur nr 96 dt 28.03.19,nj.f nr 3075.5 dt19.04.19,kon ne 3075.6 dt 24.04.19,g.b dt23.04.19,Sit nr 1 lik pj fat nr 6 dt 20.05.19 S31338544,U nr 3075.8 dt25.04.19 K.M.D21.05.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 321,680 2019-12-23 2019-12-27 67010260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) " VASO - SECURITY " Tirane 872,618 2019-12-23 2019-12-27 68210260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH projekti Prespes shkrese drejt projk 10.12.2019, permbl fat tatimore
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) TIRANA BANK Tirane 143,900 2019-12-23 2019-12-27 67310260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 294,000 2019-12-23 2019-12-27 71010260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale RESOURCE, Projekt dokument 2019 Interreg Ballkan Med 2014-2020, shkrese drej 10.12.2019 fat 500 dt 10.12.2019 S 82104195
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Najada Beqaraj Tirane 1,138,623 2019-12-23 2019-12-27 69310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 3455 Dt. 13.07.2017 Shkurt Marku, Shkrese Min Turizmi Nr. 32 Dt. 12 .12.2019 Fature tatimore nr 34 dt 11.12.2019 Likuidim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 53,400 2019-12-23 2019-12-27 68010260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Blerje bilete Udhetimi ,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr 9071, date 22.10.2019, Urdher Prokurimi nr 9071.1 dt 24.10.2019, Ftese per oferte dt 24.10.2019, Deklarim on line , fd 400 dt 24.10.2019 S 82428453
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A L B G A R D E N Tirane 256,729 2019-12-23 2019-12-27 67910260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Kune Vain Ligji Nr 33/2016 dt 24.03.2016, Shkrese projekti dt 19.11.2019, Shkrese Drejtoria e Projekteve 10.12.2019 fat 73 dt 31.10.2019 S58577720
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 352,136 2019-12-23 2019-12-27 69510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 1178 Dt. 12.05.2016 Kelion Ilia, Shkrese Min Turizmi Nr. 34 Dt. 12 .12.2019 Fat Tat. Nr.122 Dt.10.12.2019 Likuidim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 122,500 2019-12-23 2019-12-27 71110260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale RESOURCE, Projekt dokument 2019 Interreg Ballkan Med 2014-2020, shkrese drej 10.12.2019 fat 501 dt 10.12.2019 S 82104196
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,183,562 2019-12-20 2019-12-24 65010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Ilirjan Shabanllari Shkrese Min Turizmi Nr 13 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 30 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 855,014 2019-12-20 2019-12-24 64810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Mimoza Qirjako Shkrese Min Turizmi Nr 11 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 41 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Asllan Qeli Tirane 49,999 2019-12-20 2019-12-24 557110260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete udhetimi Autorizim nr 7865 dt 10.09.2019, u-p 324 dt 19.09.2019, ftese per oferte 19.09.2019, dekl on line,p-v 19.09.2019,fat nr 33 dt 19.09.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 940,584 2019-12-23 2019-12-24 64110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Iljas Ramo Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 4 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 33 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 874,386 2019-12-20 2019-12-24 64410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Xhoxhi Duma Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Shkrese Min Turizmi Nr 7 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 35 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 470,044 2019-12-20 2019-12-24 65110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Vladimir Ibro Shkrese Min Turizmi Nr 14 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 32 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,778,751 2019-12-23 2019-12-24 70310260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kontrate Nr 6300 date 05.07.2019 fat 11 Dt 10.12.2019 Ser 48430766 urdh Sekret Pergjith MTM Nr 10465 Dt 11.12.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ABKONS Tirane 4,046,541 2019-12-23 2019-12-24 70010260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kontrate Nr 7804 Dt 09.09.2019 Fat 153 Dt 20.11.2019 Ser 76814754 urdh Sek pergj MTM Nr 10191 Dt 03.12.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 894,646 2019-12-20 2019-12-24 64910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 File Qyrani Shkrese Min Turizmi Nr 12 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 42 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 528,465 2019-12-23 2019-12-24 64210260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Anesti Luki Grabocka Shkrese Min Turizmi Nr 5 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 36 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 309,828 2019-12-23 2019-12-24 64710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Rezart Bezhani Shkrese Min Turizmi Nr 10 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 39 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 1,911,504 2019-12-23 2019-12-24 66410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 2001 Dt.11.05.2017 Haki Balliu, Shkrese Min Turizmi Nr. 21 Dt. 10 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 40 Dt. 10.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Shoqėria Pėrmbarimore "SPAHIU" Tirane 32,436 2019-12-23 2019-12-24 66010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM VVendim Gjyqesor Nr. 1299 80-2017 1322 Dt. 30.03.2017 Qemal Xhetani, Shkrese Min Turizmi Nr. 27 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr.22 Dt. 11.12 . 2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Shoqėria Pėrmbarimore "SPAHIU" Tirane 748,613 2019-12-23 2019-12-24 65910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 2239 86.2017.2317 Dt. 24.05.2017 Qemal Xhetani, Shkrese Min Turizmi Nr. 17 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 21 Dt. 11.12 .2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 432,750 2019-12-23 2019-12-24 65810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 1353 Dt.03.04.2017 Naim Varrosi, Shkrese Min Turizmi Nr. 16 Dt. 10 .12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,209,089 2019-12-23 2019-12-24 64010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Pellumb Qyrani Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 3 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 37 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ENFORCEMENT GROUP Tirane 1,394,884 2019-12-23 2019-12-24 68910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr.2225 Dt.23.05.2017 Rasim Bunguri, Shkrese Min Turizmi Nr. 28 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 150 Dt. 11.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 681,816 2019-12-23 2019-12-24 64610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Arben Petro Shkrese Min Turizmi Nr 9 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 31 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENERAL DEBT COLLECTION Tirane 625,133 2019-12-23 2019-12-24 66610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 2235 Dt.23.05.2017 Bashkim Lulaj, Shkrese Min Turizmi Nr. 23 Dt. 12 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 45 Dt. 12.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,090,305 2019-12-23 2019-12-24 64310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Edmond Demollari Shkrese Min Turizmi Nr 6 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 40 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 523,962 2019-12-23 2019-12-24 64510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Sokrat Tira Shkrese Min Turizmi Nr 8 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 38 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENTIAN FRANGU Tirane 656,171 2019-12-23 2019-12-24 65710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 1574 Dt. 12.04.2017 Agim Cenaj Shkrese Min Turizmi Nr. 15 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 125 Dt. 05.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,580,566 2019-12-20 2019-12-24 63910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Qazim Deēka Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 2 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 34 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 36,785 2019-12-04 2019-12-17 63810260012019 Posta dhe sherbimi korrier MTM Shpenzime postare Nentor 2019 ,Fatura Nr 5461, 5627 dt 26.11.2019 S 74764461, S 74764327
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 687,885 2019-12-03 2019-12-06 63610260012019 Sherbimet bankare - Te tjera transferime korrente jashte shtetit MTM Konvente nderkombetare Shk drejt 20.11.2019,fature 24.10.2019, Aarhusi 3.000 USD Protokolli i PRTR 2020,3000 USD
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave