Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,476 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,088,161,350.00 3,476 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FASTECH Tirane 3,195,210 2019-12-26 2019-12-31 609110260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM kontrate nr 8289 dt 30.09.2019 fat 636 dt 23.10.2019 ser 78660789 urd. sek pergj MTM nr 9827 dt 18.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,550 2019-12-23 2019-12-31 61410260012019 Shpenzime per honorare MTM honorar perkthyesi up nr 299 dt 30.08.2019 kont nr 8286 dt 30.09.2019 lista e llogarive
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 523,962 2019-12-30 2019-12-31 645110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Sokrat Tira Shkrese Min Turizmi Nr 8 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 38 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 681,816 2019-12-30 2019-12-31 646110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Arben Petro Shkrese Min Turizmi Nr 9 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 31 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MARJO - MONDI Tirane 42,000 2019-12-23 2019-12-31 71310260012019 Shpenzime te tjera transporti MTM Larje makine Nentor 2019 ,Kontrate ne vazhdim nr 7015/1 dt 02.08.2019 fat 107 dt 22.11.2019 S 77699488 ,Aut nr 7015/2 dt 02.08.2019 konf sherb dt 22.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,183,562 2019-12-30 2019-12-31 650110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Ilirjan Shabanllari Shkrese Min Turizmi Nr 13 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 30 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBASE Tirane 1,129,273 2019-12-23 2019-12-31 66710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr.1286 86 2017 1253 Dt.28.03.2017 Vladimir Agalliu, Shkrese Min Turizmi Nr. 24 Dt. 12 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 67 Dt. 11.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Tirane 110,185 2019-12-27 2019-12-31 75410260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kerkese per oponence teknike nr 5859 dt 20.06.2019Marrev. per Oponencen teknike nr 5965 dt 24.06.2019 Fat. Tatimore nr 167 dt 24.06.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 71,420 2019-12-23 2019-12-31 67510260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 470,044 2019-12-30 2019-12-31 651110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Vladimir Ibro Shkrese Min Turizmi Nr 14 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 32 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 78,000 2019-12-23 2019-12-31 62010260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Blerje bilete Udhetimi ,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr 8917, date 21.10.2019, Urdher Prokurimi nr 361 dt 29.10.2019, Ftese per oferte dt 29.10.2019, Deklarim on line , fd 405 dt 29.10.2019 S 82428459
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) DELTA PUBLICITY Tirane 94,800 2019-12-23 2019-12-31 72510260012019 Libra dhe publikime profesionale MTM Monitorimi Medias Tetor 2019 , kontrate ne vazhdim Nr 2041/1 dt 05.03.2019, fat 262 dt 31.10.2019 seria 68084262 ,konfirmim sherbimi 31.10.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 528,465 2019-12-30 2019-12-31 642110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Anesti Luki Grabocka Shkrese Min Turizmi Nr 5 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 36 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 376,621 2019-12-23 2019-12-30 72410260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike nentor 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 301704226 date 31.10.2019, 330950025 dt 31.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 17,262,320 2019-12-23 2019-12-30 72710260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale Due Mari Memo Drejtoria e Projekteve date 13.12.2019 , Ligj Nr. 138/2016 ,Marrėveshje Financimi pėr Programin Interreg IPA BNK Italiæ Shqipėri æ Mali i Zi 2014-2020 æCCI 2014TC1615CB008
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 1,500,000 2019-12-23 2019-12-27 70710260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Plastik Baster programi Intereg VB Mesdhe MED 2014-2020 , Shkrese drejtoria dt 11.12.2019 per kalim veprimi. shkrese nr 9761 dt 15.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SINTEZA CO Tirane 2,916,235 2019-12-23 2019-12-27 53710260012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave MTM Bl UPS, Ten perq AKSHI, UP nr 24 dt 15.03.19, PV dt 25.07.19, Nj.f nr 4434 dt 25.07.19, Nj.z.k nr 5075 dt 23.08.2019,Kon nr 5566 dt18.09.19 ,fd2119 dt 16.10.19 S62177869,UM nr 356 dt 16.10.19, KM.dor, PV dt 16.10.19 ,fh 58 dt 16.10.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SINTEZA CO Tirane 174,900 2019-12-23 2019-12-27 53610260012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave MTM Bl UPS, Ten perq AKSHI, UP nr 24 dt 15.03.19, P- dt 25.07.19, Nj. z.k nr 5075 dt 23.08.2019,Kon nr 4821 dt 08.08.19 ,fd 1835 dt 06.09.19 S74293985,UM nr 308 dt 06.09.19 K.M.dor, PV dt 06.09.19 ,fh 44 dt 06.09.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 137,500 2019-12-23 2019-12-27 67210260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 906,950 2019-12-23 2019-12-27 68410260012019 Shpenzime per honorare MTM Sponsorizim konsulence Raport kombetar ne kuader te UNCCD , shk drejt 10.12.2019, Kontrate nr 7289 dt 13.08.2019 ,Pagese 40% kontrates ,Lista e llogarise.
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 600,000 2019-12-23 2019-12-27 67710260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale AQUANEX, Marrveshje INTERREG Ballkan Mediterranean 2014-2020 ,Memo Drejtoria e Projekteve date 06.02.2019 sipas Aktit Normativ nr 2 date 02.10.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 154,000 2019-12-23 2019-12-27 67110260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 912,000 2019-12-24 2019-12-27 653110260012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MTM Mirembajtjen e paisjeve elektronike UP nr 329 dt 25.09.2019,Ftese per oferte 27.09.2019,PV dt 08.10.2019 Deklarim on line,fat 321859776 dt 05.11.2019, marrje ne dorezim 05.11.2019.
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-12-23 2019-12-27 67410260012019 Udhetim i brendshem MTM Dieta Brenda vendit, VKM Nr 997 dt 10.12.2010, Lista Permbledhese e Miratuar nga Sekretari i Pergjithshem, date 06.12.2019, Lista Llogarive sipas bankave perkatese 06.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 7,320,000 2019-12-23 2019-12-27 70610260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto Lokale AQUANEX, Marrveshje INTERREG Ballkan Mediterranean 2014-2020 ,Memo Drejtoria e Projekteve date 11.12.2019 , shkrese nr 9761 dt 15.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Kevin Kaba Tirane 75,900 2019-12-26 2019-12-27 71710260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Autorizim nr 9889 dt 19.11.2019, U-p nr 381 dt 19.11.2019,Ftese per oferte 19.11.2019,dekl on line, fat nr 37 dt 04.12.2019 S 13774942
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 284,000 2019-12-24 2019-12-27 58010260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Blerje bilete Udhetimi ,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr 8542, date 08.10.2019, Urdher Prokurimi nr 350 dt 14.10.2019, Ftese per oferte dt 15.08.2019, Deklarim on line , P-V dt 15.10.19, fd 388 dt 16.10.19 S82428441
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) N O SH I Tirane 303,910 2019-12-23 2019-12-27 73810260012019 Shpenzime te tjera transporti MTM Shpenzime te tjera transporti mirembajtje automjeti, Proces - Verbal konstatimi dt 04.12.2019,miratim pagese 10.12.2019, fatura nr 510 dt 05.12.2019 S84255960
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) G I Z Tirane 1,165,712 2019-12-23 2019-12-27 71510260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Sistem i ngritur per parandalimin e mbetjeve detare (Projekti Marine Litter-GIZ), Shkrese giz nr 9679 dt 13.11.2019, shkrese drejt 11.12.2019 ,Permbledhese e faturave tatimore Tetor 2018-Tetor 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) DENISA MEĒO Tirane 1,030,400 2019-12-23 2019-12-27 66210260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 1325 Dt.30.03.2017 Kujtim Lila, Shkrese Min Turizmi Nr. 20 Dt. 10 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 47 Dt. 06.12.2019 Likujdim total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GFA Consulting Group GmbH-Dega Shqiptare Tirane 4,717,220 2019-12-23 2019-12-27 68310260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Parku Biosferik i Prespės, VKM nr 707 dt 01.12.2017 shkrese drejtoria dt 10.12.2019, fat nr 14 dt 08.11.2019 S65149616
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 34,850 2019-12-23 2019-12-27 65510260012019 Shpenzime per honorare MTM Honorare perkthyesi Koēo Bendo, Urdher Nr nr 301dt 30.08.2019, Kontrate nr 9798 dt 18.11.2019, Lista e llogarive 41.000-15% tatim 6.150 =34.850 leke
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 400,000 2019-12-23 2019-12-27 67610260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kosto lokale Plastik Baster programi Intereg V-B Mesdhe MED 2014 2020 , Shkrese drejtoria dt 06.12.2019 per kalim veprimi. Miratuar me Aktin normativ nr 2 date 02.10.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,043,888 2019-12-23 2019-12-27 608110260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti i Pyjeve kontrate nr 8368/1 dt 06.12.18 Fat 8 dt 9.9.19 ser 48430763 Urdh Sek Pergj MTM nr 9826 dt 18.11.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,250 2019-12-23 2019-12-27 61510260012019 Shpenzime per honorare MTM Honorare perkthyesi Koēo Bendo, Urdher Nr 283dt 06.08.2019, Kontrate nr 9397 dt 04.11.2019, Lista e llogarive 5.000-15% tatim 750 =4.250 leke
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 725,560 2019-12-23 2019-12-27 68710260012019 Shpenzime per honorare MTM sponsorizim shkrese drejt 10.12.2019, kontrate nr 10305 dt 05.12.2019, lista e llog 40% parafinanc
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) JUPITER GROUP Tirane 420,000 2019-12-24 2019-12-27 65410260012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim MTM lerje Materjale elektrike,UP 351 dt 14.10.2019.Ftese per oferte dt 16.10.2019, dekl on line , p-v date 30.10.2019, fat 2603 dt 01.11.2019 Seria 77375954 fh nr 15 dt 01.11.2019 Marrje ne dorezim 01.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Asllan Qeli Tirane 79,000 2019-12-20 2019-12-27 558110260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete udhetimi Autorizim nr 8117 dt 20.09.2019, u-p 325 dt 23.09.2019, ftese per oferte 24.09.2019, dekl on line,p-v 24.09.2019,fat nr 34 dt 24.09.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENC MYFTIU Tirane 3,624,184 2019-12-23 2019-12-27 71410260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH SANEX Kapitulli 27 - SIDA, Shkrese drejtoria date 10.12.2019 Rimbursim TVSH Permbledhese e faturave tatimore
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Valbona Qehajaj Tirane 583,236 2019-12-23 2019-12-27 66810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr.4515 Dt.15.12.2016 Leonard Prenga, Shkrese Min Turizmi Nr. 25 Dt. 11 .12.2019 Fat Tvsh Nr. 15 Dt. 19.06.2019 Likujdim total
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave