Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 39,000,001.00 609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2018-07-26 2018-07-27 70521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,401 2018-07-23 2018-07-24 67921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 140,307 2018-07-19 2018-07-20 66721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,790 2018-07-19 2018-07-20 66821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,253 2018-07-19 2018-07-20 66921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905 NJ.ADM.DRENOVE, BULGAREC,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 191,144 2018-06-26 2018-06-27 54521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,263 2018-06-26 2018-06-27 54721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, NR.KONTRATE B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878 NJ.ADM.VOSKOPOJE, MOLLAJ, VITHKUQ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,892 2018-06-26 2018-06-27 54621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, NR.KONTRATE B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905 NJ.ADM.DRENOVE, BULGAREC, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 13,741 2018-06-26 2018-06-27 54821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, NR.KONTRATE A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-06-26 2018-06-27 55621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, KONTRATE NR.A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, MAREV. BASHKEPUNIMI DT 02.05.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 13,446 2018-06-26 2018-06-27 55921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018,KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DHE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.379 DT 25.06.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2018-06-26 2018-06-27 56321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439 , BLLOKU I BANESAVE SOCIALE, URDHER NR.384 DT 25.06.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 29,519 2018-05-28 2018-05-29 45821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR.B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905 NJ.ADM.DRENOVE, BULGAREC, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 300,361 2018-05-28 2018-05-29 45721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR.A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 49,702 2018-05-28 2018-05-29 45921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR.B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878 NJ.ADM.VOSKOPOJE, MOLLAJ, VITHKUQ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-05-28 2018-05-29 46821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR. A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.315 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,469 2018-05-28 2018-05-29 47021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076, PROJEKTI: FUQIAIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.318 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 20,611 2018-05-28 2018-05-29 46021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR.A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2018-05-28 2018-05-29 45621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2018, KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409 URDHER NR.313 DT 24.05.2018,BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 437,919 2018-04-25 2018-04-26 34421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018 NR.KONTRATE A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943, A28806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2018-04-24 2018-04-25 33121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KOD KLIENTI A626348, A626349, A626350, A626409 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE URDHER NR.236 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 34,411 2018-04-24 2018-04-25 33021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC,VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 53,704 2018-04-24 2018-04-25 33321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.239 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 31,282 2018-04-24 2018-04-25 33421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KOD KLIENTI A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2018-04-24 2018-04-25 33221220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KONTRATE NR.A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.238 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 39,401 2018-04-24 2018-04-25 32921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2018, KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47901, B47904, B47905 NJ.ADM.VOSKOPOJE,VOSKOP,DRENOVE,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 585,303 2018-03-26 2018-03-27 21321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2018 KONTRTA NR.A28824,A28943,A28885,A28944,A28792,A28795,A121263,A28163,A123287,LIK FAT NR.249659786,249665402,249840937,249827399,249841797,249817543,249840593,249659710,248900957,DT.22-28.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,292 2018-03-26 2018-03-27 21621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2018 KONTRTA NR.B51236,B47824,B47936,B47938,B47956,B50727,B47865 LIK FAT NR.249827634,249836322,249833957,249724999,249991833,249960416,249830601, DT.23-28.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2018-03-26 2018-03-27 21421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2018 KONTRTA NR.A626349,A626350,A626409,A626348 LIK FAT NR.249868555,249681479,249891189,249681478, DT.24-27.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 45,550 2018-03-26 2018-03-27 21521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2018 KONTRTA NR.B47896,B47897,B47892,B47878,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905, LIK FAT NR.2498830602,249987368,249929924,249707497,249828280,249937265,249922466,249991730,249973186, DT.23-28.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 818 2018-03-20 2018-03-21 19621220012018. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2018, KONTRATE NR.A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE , KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.178 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 45,622 2018-03-20 2018-03-21 20121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2018, NR.KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,ANEKS KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.175 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 58,535 2018-03-20 2018-03-21 19921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2018, NR.KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.176 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2018-02-27 2018-02-28 13921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI BLLOKU I BANESAVE SOCIALE JANAR 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349,A626350,A626409 URDHER NR.129 DT 27.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 82,447 2018-02-23 2018-02-26 12821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076 PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.112 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,974 2018-02-23 2018-02-26 12721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE ANEKS KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018 URDHER NR. 111 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 5,241 2018-02-23 2018-02-26 13121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 NR. KONTRATE A120717 PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.114 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,309 2018-02-21 2018-02-22 11721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47901, B47904, B47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 42,575 2018-02-20 2018-02-21 11621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 584,893 2018-02-20 2018-02-21 11421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903, A28806,A123287 DT 29.01.2018,A123287 DT 05.01.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave