Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 26,479,573.00 451 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 128,132 2017-02-16 2017-02-17 118521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 KONTRATE A28806, A28903 FAT.DT 31.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 593,597 2017-02-16 2017-02-17 11221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A27986, A121263, A123287, A065627963
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 72,407 2017-01-24 2017-01-26 3721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR KONTRATE A28806, A28903 DT 30.12.2016 FAT.648902806, 649171314
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 39,275 2017-01-24 2017-01-26 4121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI A627831,A28290,A626426,A628076 DT 23.12.2016, 31.12.2016, 23.12.2016, 28.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 50,361 2017-01-24 2017-01-26 4221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 DT 31.12.2016, 12.12.2016, 30.12.2016, 23.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 366,594 2017-01-19 2017-01-20 3421220012017 Elektricitet 2122001 -BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR 2016 NR.KONTRATE A 28114,A 121263, A 123287, A 28824, A 28943, A 28792, A 28795, A 28885, A 28944, A 27986,A 627936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 37,826 2017-01-18 2017-01-19 1821220012017 Elektricitet 2122001 -BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR 2016 NJ.ADM.MOLLAJ NR.KONTR.B 51236,B 47824 DT.31.12.16,: NJ.ADM.BULGAREC NR.KONTRATE B 47936 DT.29.12.16, B 47938 DT.29.12.16: NJ.ADM.VITHKUQ NR.KONTRATE B 50727 DT.22.12.16,B 47865 DT.22.12.20
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 82,191 2017-01-18 2017-01-19 1721220012017 Elektricitet 2122001 2122001-BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR 2016NJ.ADM.VOSKOPOJE KONTR.NR.B 47896,B 47897DT.23.12.16,: NJ.ADM.VOSKOP NR.KONTRATE B 47892 DT.27.12.16, B 47878 DT.23.12.16: NJ.ADM.DRENOVE NR.KONTRATE B 47920 DT.22.12.16,D 93320 DT.31.12.201
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 49,052 2016-12-22 2016-12-22 132321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A16298/648058492 A28534/647255411 A4706/648066770 A626351/647262193
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,991 2016-12-21 2016-12-22 1132221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A 626426 FAT.627854872DT.18.07.2015, KAMATVONESA FAT.NR.63 DT.21.12.2016 KONT.26426; 4706; 28290; 28534; 16298;26351;28076;27831 URDHER.NR.694 DT.21.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 41,842 2016-12-22 2016-12-22 132421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A627831/647215069 A28290/648065366 A626426/647074080 A628076/647269398
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 463,542 2016-12-20 2016-12-21 131921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.NR.A 28806/647265869, A 28943/647255289, A 28885/647255295, A 28795/647265864, A 28824/647270940, A 28944/648060979, A 28792/6482311068, A 28792/7844193, A 123287/7861428, A 121263/68403, A 27986,A627936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 147,691 2016-12-20 2016-12-20 131021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.NR.B 47892/648218327, KONTR. B 47878/648041631, KONT. B 47824/648100477, KONTR.B 51236/647888919 NJ.ADM.MOLLAJ,VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 166,533 2016-12-19 2016-12-20 130221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT..A 28940/647269662, A 28881/647265865, A 28827/647272476, A 28879/647268408, A 28893/648007558,A 28892/647269667, A 28872/648081084 TE MUAJIT NENTOR 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 192,462 2016-12-19 2016-12-20 130321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT..A 28811/647937170, A 28882/648066067, A 28883/648052464, A 28777/648223449, A 28808/648001665, A 28918/648228622, A 28821/647272477, A 121616/647226564, A 28895/647268407, A 28823/647 E MUAJIT NENTOR 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 27,398 2016-12-16 2016-12-19 129921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT..B 47920/647268409, D 93320/647956921, B 47896/647255301, B 47897/648107311,B 47901/648143508,B 47905/648184124, B 47904/648228483NJ.ADM.DRENOVE,VOSKOPOJEE LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,046 2016-12-16 2016-12-19 130021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT..B 47936/648085283, B 47938/647905170, B 47956/648155958, B 47865/647807217, B 50727/6481433198 NJ.ADM. VITHKUQ, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 76,862 2016-11-23 2016-11-24 118721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT A28821/645969258 A28918/646439610 A28879/646439622 A28872/646439723
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 21,252 2016-11-23 2016-11-24 119921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A4706/646599670 A626351/646666064 A28534/645914720 A16298/646019807
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,259 2016-11-23 2016-11-24 119821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A627831/645929712 A28290/646923019 A628076/646614223 A626426/645929722
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 84,997 2016-11-23 2016-11-24 118621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT A28811/646439156 A28827/645969257 A28881/645969266 A28940/645969234 A28895/646048090 A28808/646439155 A28882/646439623 A28883/646439160 A28823/646439597 A288777/646439730
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 2,266 2016-11-23 2016-11-24 118821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28891/646048091 A28907/646439604 A28803/646439159 A28802/646437642 A121857/646437123 A28911/646439609
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 8,436 2016-11-21 2016-11-22 118121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONTRATE B47865/646437923 B50727/646437925 B47824/646439349 B51236/646439348
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 7,189 2016-11-17 2016-11-18 117721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47936/646439326 B47938/646439328 B47956/646439196 B47892/646439368 B47878/646439356
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 300,196 2016-11-17 2016-11-18 117521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28806/646047859 A28943/646439455 A28943/646439456 A28885/645969267 A28944/646439451 A28792/645969268 A27986/645969230 A121263/646048074 A123287/646608812 A28795/645969238 A28824/646439592 A27936/645915974
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,717 2016-11-17 2016-11-18 117621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47920/646439716 D93320/646438940 B47897/646437866 B47896/645968948 B47901/646437934 B47905/646437938 B47904/646437939
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 621 2016-10-26 2016-10-27 108221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A627936/645171778
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 10,283 2016-10-26 2016-10-27 107921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A626351/645214846 A4706/645508897 A16298/645522607 A28534/644729235
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 13,068 2016-10-26 2016-10-27 107821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A627831/645751940 A626426/644747960 A628076/644864831 A28290/644846298
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 147,013 2016-10-25 2016-10-25 107121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NR.KONTR.A 28806, A 28943, A 28885, A 28944, A 27986, A 121263, A 1232287 A 28792,A 28795, A 28824
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 20,314 2016-10-25 2016-10-25 107221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHTATOR NJ.ADM.BULGAREC NR.KONTRATE B 47938,B 47956, B B47936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 7,826 2016-10-21 2016-10-21 105621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28801/644929074 A28907/644929511 A121857/644926940 A28783/644929084 A28891/644929516 A28911/644929513
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 83,342 2016-10-21 2016-10-21 105421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28777/644929613 A121616/645100860 A28879/644921870 A28893/644765025 A28892/644765026 A28846/644929368 A28922/644929508 A28822/644765020 A28807/644764961
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 75,568 2016-10-21 2016-10-21 105521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28800/644764960 A28802/644927641 A28821/644765022 A28803/644929082 A28912/644926939 A28920/644921863 A28919/644921860 A28872/644921893 A28805/644921442 A28953/644921895
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,112 2016-10-20 2016-10-21 103821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47897/644927861 KONT.B47896/644764790 KONT.B51236/644921808 KONT B47824/644921806KONT.B47892/644929274KONT.B47878/644929260
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 46,286 2016-10-21 2016-10-21 105321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28811/644929076 A28882/644921871 A28827/644765019 AA28881/644921869 A28940/644921838 A28823/644765021 A28895/644921867 A28918/644929512 A28808/644929079 A28883/644929083
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,407 2016-10-20 2016-10-21 103921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.BB47920/644921890 D93320/644928897 B47865/644764798 B50727/644927904 B47901/644927916B47905/644927917 B47904/644927918
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 10,914 2016-09-28 2016-09-28 97121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KO.A627831/643695159 KO.A28290/644235564 KO.A626426/643695143 KO.A628076/643956249
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 10,613 2016-09-28 2016-09-28 97221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KO.A16298/644272525 KO.A28534/643651061 KO.A4706/644260834 KO.A626351/643695147
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,179 2016-09-21 2016-09-21 94921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KO.B47865/643735775 KO.B50727/644468826
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave