Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 26,479,573.00 451 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,739 2015-11-20 2015-11-23 93721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 626426, 628076, 627831, 028290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 16,162 2015-11-20 2015-11-23 93621220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 028534, 016298, 626351, 004706
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 90,731 2015-11-20 2015-11-20 2021220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE) ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 28821, 28822, 28807, 28922, 28891, 28953, 28907
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 168,412 2015-11-20 2015-11-20 1921220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE) ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 28872, 28800, 121857, 28801, 28879, 28912, 28919, 28920, 28805, 28846
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 3,763 2015-11-19 2015-11-20 93221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KAMATVONESA FAT.134 DT 18.11.2015 KONTRATAT 626067, 626388, 626428, 626066, 626089, 626062, 626072, 626436
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 3,740 2015-11-19 2015-11-20 93321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONTRATA 626067 TETOR 2014-PRILL 2015, KONTRATA 626072 GUSHT,SHTATOR,TETOR 2015, KONTRATA 626388 FAT.DT 24.02.2015, 11.11.2015, 25.11.2014, 20.03.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,440 2015-11-19 2015-11-20 93421220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONTRATA 626436 TETOR-DHJETOR 2014 & JANAR,SHKURT,PRILL 2015, KONTRATA 626066 MAJ-GUSHT 2014, KONTRATA 626089 JANAR,SHKURT,PRILL 2015 ,SHKURT 2014, NENTOR-DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 59,267 2015-11-18 2015-11-18 90921220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 051559, 051423, 051125, 047954, 047940, 047950, 047936, 051927, 047938, 047739
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 103,898 2015-11-17 2015-11-17 90321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 028885, 028943, 027986, 627936, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 48,958 2015-11-03 2015-11-04 84721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.VOSKOP) ENERGJIN SHTATOR KOD KLIENTI 47879, 47894, 47880, 47889, 51109, 47892, 47883, 47891, 47881, 47893, 47884, 47878
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2015-11-03 2015-11-04 84821220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.LEKAS) ENERGJIN SHTATOR KOD KLIENTI 047902, 047901, 047904, 047905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 40,505 2015-11-03 2015-11-04 84621220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.VITHKUQ) ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 50727, 50726, 47867, 47868, 47869, 47865, 47864, 50729, 50753
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 94,641 2015-10-27 2015-10-28 82221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 028885, 028943, 028903, 027986, 627936, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 24,658 2015-10-23 2015-10-26 80221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.MOLLAJ) ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 047824, 047860, 047854, 047851, 047853, 051236, 047859, 047857, 047855, 047862, 047852, 051106, 626694
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 71,091 2015-10-26 2015-10-26 1621220012015. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE) ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 28872, 28822, 28922, 28846, 28881, 28827, 28882, 28811, 28911, 28808
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 54,443 2015-10-23 2015-10-26 80321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.BULGAREC) KOD KLIENTI 051125, 047949, 047954, 047945, 047940, 047947, 047950, 047951, 047936, 051927, 047938, 047739
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2015-10-26 2015-10-26 81221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.LEKAS) ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 047902, 047901, 047904, 047905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 79,986 2015-10-21 2015-10-22 1721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE) ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 28912, 28807, 28891, 28821, 28895, 28777, 28823, 28940, 28892, 28883
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 23,468 2015-10-21 2015-10-22 1821220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE) ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 28800, 28801, 28907, 28920, 121857, 28919, 28803, 28783, 28805, 28953
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 9,830 2015-10-21 2015-10-22 78821220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHTATOR PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KOD KLIENTI 028534, 016298, 626351, 004706
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,547 2015-10-21 2015-10-22 78721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHTATOR PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE KOD KLIENTI 626426, 628076, 627831, 028290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 64,568 2015-10-16 2015-10-16 76821220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHTATOR KOD KLIENTI 047925, 047930, 093319, 093320, 029572, 047928, 047920, 029571, 029578, 047934, 047929, 051097
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2015-10-13 2015-10-14 74321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.VITHKUQ) ENERGJI GUSHT NR.KONTRATE 50727, 47867, 50726, 47868
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 16,967 2015-09-28 2015-09-29 70321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOPOJE ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 047900, 047896 FAT.629349777,629349778
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 68,571 2015-09-28 2015-09-28 70221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.DRENOVE) ENERGJI MUAJI GUSHT KOD KLIENTI 047925, 047930, 093319, 093320, 029572, 047928, 047920, 029571, 029578, 047934, 047929, 051097
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 186,198 2015-09-23 2015-09-25 68021220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 28795, 28885, 28943, 28903, 27986, 627936, 28824, 28944, 28792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 92,334 2015-09-23 2015-09-25 69221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (NJ.ADM.VOSKOP) ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 47881,47884,51109,47894,47878,47883,47879,47891,47880 GUSHT 47879, 47883, 47891, 47893, 47892, 47878,47881,47884,47889,47894,51109, 47880
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 36,458 2015-09-23 2015-09-25 68121220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 47824, 47860, 47854, 47851, 47853, 51236, 47859, 47857, 47855, 47862, 47852, 51106, 626694
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,796 2015-09-22 2015-09-23 67521220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 028534, 016298, 626351, 004706
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 2,720 2015-09-22 2015-09-23 67221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR 2014-MAJ 2015 KOD KLIENTI KR0A060516626428
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 42,859 2015-09-22 2015-09-23 67321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 047902, GUSHT KOD KLIENTI 047869, 047864, 047865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,521 2015-09-22 2015-09-23 67421220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT KOD KLIENTI 626426, 028290, 628076, 627831, KORRIK KOD KLIENTI 028290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 18,025 2015-09-07 2015-09-07 62721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NJESIA ADM VOSKOPOJE KONTRATA NR.B047896;FAT NR.628397995 DT.22.07.2015 DHE KONTRATA NR.B047900 FAT NR.628397997 DT.22.07.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 164,249 2015-09-02 2015-09-02 60221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI JANAR-MAJ 2015 KOD KLIENTI 047884 MARS, 047894 MARS, 047881 JANAR-MAJ, 047892 JANAR,SHKURT,MARS,MAJ, 047878 MARS-MAJ, 047889 MARS & MAJ
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 60,164 2015-09-02 2015-09-02 60321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 047936, 047739, 051423, 051125 FAT.628397966, 628397968, 628397983, 628776481
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,339 2015-09-02 2015-09-02 61321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI KAMAT VONESA KONTRATA 47878, 47881, 47884, 47889, 47894, 47892 FAT.117 DT 02.09.15
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 38,192 2015-09-01 2015-09-02 60021220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 47865, 50729, 47868, 50753, 47864, 47869 FAT.628398197, 628776981, 628776980, 628398201, 628398196, 628398200
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 71,046 2015-09-01 2015-09-02 59921220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.MOLLAJ ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 47855,47862, 47852, 626694, 47824, 47854, 47853, 51236, 47859, 47857 FAT.628397800,628397812,628397803,628397813,628397804,628776790,628397797,628397801,628397796,628397798
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 78,117 2015-09-01 2015-09-02 59821220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 047930, 093319, 093320, 029572, 047920, 029571, 029578, 047934, 047929, 051097 FAT.628397810,628397753,628397754,628776837,628398007,628776838,628397951,628398005,628397998,628
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 722 2015-09-01 2015-09-02 60121220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI KORRIK KOD KLIENTI 47867 FAT. 628776975
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave