Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,618 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 33,878,265.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 90,691 2016-07-14 2016-07-14 72821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI A28805, A28821, A28912, A28803, A28802, A28800
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,913 2016-06-23 2016-06-23 65421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PROJEKTI QENDRAT KOMUNITARE KOD KLIENTI A16298,A4706, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,758 2016-06-23 2016-06-23 65521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PROJEKTI QENDRAT DITORE KOD KLIENTI A628076, A626426, A627831, A28290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,016 2016-06-21 2016-06-21 64121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ 2016 KOD KLIENTI 047920, 093320
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2016-06-20 2016-06-21 63821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KONTRATE B47901, B47904, B47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 246,736 2016-06-20 2016-06-21 63621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI 28824, 28795, 28944, 28792, 123287, 121263, 28885, 28943, 27986, 27936, 28903, 28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,994 2016-06-20 2016-06-21 63721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KAMATVONESA JANAR- PRILL 2016 KONTRATA 47938, 47854, 47880, 47883, 29572, 47851, 47954, 47879,47853,47951,47891,47824,47860,47859,47739,47854,47936,47900,47855,51423,47956 FAT.31,32 DT 20.06.16
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 680 2016-06-21 2016-06-21 64021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI 047824, 051236
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,338 2016-06-20 2016-06-21 63521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT,NENTOR 2015 KONTRATE B51927, JANAR,PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47956, PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47936,PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47938
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 385 2016-06-17 2016-06-20 63221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KONTRATE 626417
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 29,914 2016-06-17 2016-06-20 63321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI B47897, B47892, B47878, B47865, B47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 44,990 2016-06-14 2016-06-14 61221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PMNZSH KOD KLIENTI 028806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,500 2016-05-27 2016-05-27 54621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 628076 PROJEKTI QENDRA DITORE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,361 2016-05-26 2016-05-26 54121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 028290, 626426, 627831 PROJEKTI QENDRA DITORE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,625 2016-05-26 2016-05-26 54221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL KOD KLIENTI A16298, A4706, A28534, A626351 PROJEKTI QENDER KOMUNITARE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 385 2016-05-23 2016-05-23 51821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI PRILL BANESAT SOCIALE KONTRATE A626417
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 292,600 2016-05-18 2016-05-19 49221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 028806, 028885, 028943, 028903, 028114, 027986, 0627936, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2016-05-18 2016-05-19 49021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47904, B47901, B47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 844 2016-05-19 2016-05-19 50321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.MOLLAJ ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 047824, 051236
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,540 2016-05-18 2016-05-19 49121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL NJ.ADM.VOSKOPOJE NR.KONTRATE B47896, B47897
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,364 2016-05-19 2016-05-19 50021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 050727, 047865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 30,126 2016-05-17 2016-05-18 48421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NJ.ADM.VOSKOP PRILL 2016 NR.KONTRATE B 47892 FAT.639243651 DT.25.04.2016, NR.KONTRATE B 47878 FAT.639243636 DT.19.04.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,168 2016-05-17 2016-05-18 48821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NJ.ADM.DRENOVE PRILL 2016 NR.KONTRATE B 47902 FAT.638856083 DT.19.04.2016, NR.KONTRATE D 93320 FAT.639243199 DT.30.04.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 58,908 2016-05-10 2016-05-11 43421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC ENERGJI GUSHT 2015 NR.KONTRATE B47936, B51423, B47739, B51125, B47938
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2016-04-27 2016-04-27 42021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NJ.ADM.VITHKUQ GUSHT-NENTOR 2015 NR.KONTRATE F113958
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 657 2016-04-27 2016-04-27 41521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS BANESAT SOCIALE NR.KONTRATE A626548, A626417
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,717 2016-04-26 2016-04-27 41321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI MARS NR.KONTRATE B47865, B50727
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 521,484 2016-04-22 2016-04-25 39421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KONTRATE 028806, 028885, 028943, 627936, 027986, 028903, 028114, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 34,979 2016-04-21 2016-04-22 38921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS KOD KLIENTI A04706, A16298, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 9,593 2016-04-21 2016-04-22 38621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC ENERGJI DHJETOR 2015 NR.KONTRATE B47936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 877 2016-04-22 2016-04-22 39321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NJ.ADM.MOLLAJ KOD KLIENTI 047824, 051236
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 45,352 2016-04-21 2016-04-22 38821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS KOD KLIENTI A627831, A626426, A628076, A28290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 143,702 2016-04-22 2016-04-22 38221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KONTRATE 28872, 28783, 28805, 28953, 28807
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,884 2016-04-20 2016-04-20 38421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KONTRATE B47936, B47938, B47956
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 86,378 2016-04-19 2016-04-20 37421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR-SHKURT KOD KLIENTI A04706, A16298, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 67,446 2016-04-19 2016-04-20 37321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR-SHKURT KOD KLIENTI A627831, A626426, A628076, A28290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 7,517 2016-04-18 2016-04-19 36321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NJ.ADM.VOSKOPJE, DRENOVE KOD KLIENTI 047920, 093320, 047896, 047897
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 33,436 2016-04-18 2016-04-18 35421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KLIENTI B47878, B47892
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 176,515 2016-03-29 2016-03-30 27521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT NJ.ADM.MOLLAJ KOD KLIENTI B47855, B47862, B47852, B51106, B626694, B47824, B51236, B47859, B47857
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 70,206 2016-03-30 2016-03-30 28821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT NJ.ADM.BULGAREC NR.KONTRATE B47739, B51559, B51423, B51125, B47956, B47936, B51927,B47938
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave