Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,013 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 36,300,105.00 579 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,420 2017-09-21 2017-09-22 86821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534,A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.611 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 133,070 2017-09-20 2017-09-21 85321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,434 2017-09-20 2017-09-21 85521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 34,059 2017-09-20 2017-09-21 85421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2017-09-13 2017-09-14 82921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.626348, 626349, 626350 FAT.240676516, 241084626, 240676517
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2017-09-13 2017-09-14 83621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,117 2017-09-12 2017-09-13 80721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KAMAT VONESA ENERGJIE PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.26348, 26349, 26350, 26352 FAT.NR.48 DT 05.09.2017 URDHER NR.541 DT 08.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,265 2017-08-23 2017-08-24 77221220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A16298,A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI 27.02.2015, KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,205 2017-08-23 2017-08-24 77421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: QENDRA FUZIAIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,149 2017-08-22 2017-08-23 76021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,479 2017-08-22 2017-08-23 76121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 132,214 2017-08-22 2017-08-23 75921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 852 2017-08-17 2017-08-18 75021220012017 Elektricitet 2122001 2122001-BASHKIA KORCE ENERGJI KORRIK 2017 KONTRATE NR.A120717, FATURA NR 240822005 DT 31.07.2017, PROJEKTI: ''STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE'' KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,420 2017-07-26 2017-07-27 67821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626350 QERSHOR- DHJETOR VITI 2016, JANAR- QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626352 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,420 2017-07-26 2017-07-27 67421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626348 QERSHOR- DHJETOR VITI 2016, JANAR-QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,577 2017-07-26 2017-07-27 67721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626350 TETOR- DHJETOR VITI 2014, JANAR- DHJETOR VITI 2015, JANAR- MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626349 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2017-07-26 2017-07-27 68021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626352 QERSHOR-DHJETOR VITI 2016, JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,080 2017-07-26 2017-07-27 67621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626349 QERSHOR - TETOR VITI 2016, DHEJTOR VITI 2016,JANAR - QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE KONTRATA KR0A060516626348 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,245 2017-07-21 2017-07-24 66721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.449 DT 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,030 2017-07-21 2017-07-24 66521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.450 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 385 2017-07-21 2017-07-24 66321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 92,909 2017-07-19 2017-07-20 64021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,237 2017-07-19 2017-07-20 64121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC,VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 129,477 2017-07-19 2017-07-20 63921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 7,147 2017-07-14 2017-07-17 62721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.BULGAREC KONTRATE 47938, 51423, 47886, 51125, 47940, 49951 FAT.NR.44 DT 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 47,783 2017-07-14 2017-07-17 62821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA NJ.ADM.MOLLAJ KONTRATE 51236, 47857, 51106, 47860, 47824, 47854, 47851, 47853, 47859, 47855, 47862, 47852, 626694 FAT.NR.45 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,162 2017-07-14 2017-07-17 62621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.VITHKUQ KONTRATE 50727, 50726, 47869, 50729, 50753, 40864, 113958 FAT.NR.426 DT 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,938 2017-07-13 2017-07-14 60921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2010-2014 NJ.ADM.LEKAS KONTRATE 47902, 47904, 47905 FAT.NR.42 DT 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,993 2017-07-13 2017-07-14 61021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.DRENOVE KONTRATE 47930, 93319, 93320, 47920, 51097, 47929, 47934, 29578, 29571, 29572 FAT.NR.41 DT 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 7,769 2017-07-11 2017-07-12 59421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA PERIUDHA 2010-2012 KONTRATE 28795, 28824, 28792, 28944 FAT.NR.40 DT 06.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 389,076 2017-07-11 2017-07-12 59321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA NJ.ADM.VOSKOP PERIUDHA 2012-2014 KONTRATE 47881, 47894, 47878, 47889, 51109, 47884 FAT.38 DT 03.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 118,245 2017-07-04 2017-07-05 57221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA PERIUDHA 2011-2015 FAT.NR.36 DT 29.06.2017 KONTRATE 47865, 50729, 50753, 47864, 50727, 50726, 47869, 47900, 47899, 47897, 47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,538 2017-06-21 2017-06-23 54521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI :QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,997 2017-06-21 2017-06-23 54721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,616 2017-06-21 2017-06-23 53921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE,VOSKOP,DRENOVE,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 83,857 2017-06-21 2017-06-23 54021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 236,188 2017-06-19 2017-06-20 53021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave