Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 39,000,001.00 609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 5,276 2018-01-29 2018-01-30 4121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KONTRATE A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URHDER NR.41 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 41,026 2018-01-29 2018-01-30 4421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.38 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2018-01-29 2018-01-30 4021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 35,692 2018-01-29 2018-01-30 4621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.39 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 516,534 2018-01-22 2018-01-23 2321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114, A28903, A28806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 41,047 2018-01-22 2018-01-23 2421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,325 2018-01-22 2018-01-23 2521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2017-12-21 2017-12-22 117221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409 PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 42,771 2017-12-19 2017-12-20 114521220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.860 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,375 2017-12-19 2017-12-20 114921220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.843 DT 12.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,126 2017-12-19 2017-12-20 114721220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.861 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 27,742 2017-12-18 2017-12-19 114121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 40,194 2017-12-18 2017-12-19 114021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 352,844 2017-12-15 2017-12-18 113921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2017-11-30 2017-12-01 109421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,574 2017-11-21 2017-11-22 107421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 URDHER NR.797 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,670 2017-11-21 2017-11-22 107621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJET, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.796 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,842 2017-11-20 2017-11-21 106721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 416,527 2017-11-20 2017-11-21 106621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 104,235 2017-11-20 2017-11-21 106821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,160 2017-11-16 2017-11-17 104921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016 URDHER NR.777 DT 14.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,661 2017-10-30 2017-10-31 98121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,246 2017-10-30 2017-10-31 98221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 PROJEKTI: QENDER DITORE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2017-10-30 2017-10-31 98021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI BLLOKU I BANESAVE SOCIALE SHTATOR 2017 KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 55,445 2017-10-27 2017-10-30 95721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 33,838 2017-10-27 2017-10-30 95821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ,BULGAREC,VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 134,334 2017-10-27 2017-10-30 95621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2017-10-20 2017-10-23 95521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KONTRATE A120717, FAT.243160198 DT 30.09.2017 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2017-09-26 2017-09-27 87721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.626348, 626349, 626350
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,265 2017-09-21 2017-09-22 86921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017, URDHER NR.612 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,420 2017-09-21 2017-09-22 86821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534,A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.611 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 133,070 2017-09-20 2017-09-21 85321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,434 2017-09-20 2017-09-21 85521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 34,059 2017-09-20 2017-09-21 85421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2017-09-13 2017-09-14 82921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.626348, 626349, 626350 FAT.240676516, 241084626, 240676517
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2017-09-13 2017-09-14 83621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,117 2017-09-12 2017-09-13 80721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KAMAT VONESA ENERGJIE PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.26348, 26349, 26350, 26352 FAT.NR.48 DT 05.09.2017 URDHER NR.541 DT 08.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,265 2017-08-23 2017-08-24 77221220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A16298,A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI 27.02.2015, KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,205 2017-08-23 2017-08-24 77421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: QENDRA FUZIAIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,149 2017-08-22 2017-08-23 76021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave