Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,108 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 37,004,986.00 585 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 118,245 2017-07-04 2017-07-05 57221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA PERIUDHA 2011-2015 FAT.NR.36 DT 29.06.2017 KONTRATE 47865, 50729, 50753, 47864, 50727, 50726, 47869, 47900, 47899, 47897, 47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,538 2017-06-21 2017-06-23 54521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI :QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,997 2017-06-21 2017-06-23 54721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,616 2017-06-21 2017-06-23 53921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE,VOSKOP,DRENOVE,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 83,857 2017-06-21 2017-06-23 54021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 236,188 2017-06-19 2017-06-20 53021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 191 2017-06-14 2017-06-15 51921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ KONTRATE A120717 FAT.655081136 PROJEKTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 5,136 2017-06-05 2017-06-06 46721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B060163047938 FAT.DT 17.2.11, 5.4.11, 9.4.11, 6.10.11 KR0B060302051559 FAT.DT 12.12.13 KR0B060283051423 FAT.DT 2.12.11, 6.1.12 KR0B060303047886 FAT.DT2.2.12,6.1.12,2.12.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 21,258 2017-06-05 2017-06-06 47721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060323047894 FAT.DT 11.11.2014, KR0B040019047878 FAT.DT 1.6.2014,03.07.2014,28.07.2014,29.08.2014,1.10.2014 KR0B040030047889 FAT.DT 12.6.2013,11.8.2013,12.10.2013,01.5.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 5,220 2017-06-05 2017-06-06 47321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47904 FAT.DT 06.07.2011, 11.06.2011, 12.05.2011,09.04.2011,05.04.2011,17.02.2011,29.08.2010 B47905 FAT.DT 11.11.2014,12.10.2014,12.12.2013
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 27,887 2017-06-05 2017-06-06 48121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040021047884 FAT.DT 01.10.2014, 11.11.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 47,063 2017-06-05 2017-06-06 47921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060325051109 FAT.DT 25.11.2013, 12.01.2014, 13.02.2014, 02.03.2014, 01.04.2014, 30.04.2014, 13.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 60,544 2017-06-05 2017-06-06 47621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060323047894 FAT.DT 01.05.2013, 12.01.2014, 13.02.2014, 02.03.2014, 30.04.2014, 13.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014, 12.10.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,562 2017-06-05 2017-06-06 46921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B060337047940 FAT.DT 24.07.2015 KR0B060163047951 FAT.DT 18.06.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,460 2017-06-05 2017-06-06 47421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47905 FAT.DT 09.09.2013, 12.06.2013, 26.06.2012
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,248 2017-06-05 2017-06-06 47221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47902 FAT.DT 12.05.2011, 09.04.2011, 05.04.2011, 17.02.2011, B47904 FAT.DT 11.11.2014, 29.08.2014, 03.07.2014, 01.04.2014, 05.07.2013, 12.08.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 57,164 2017-06-05 2017-06-06 47821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040030047889 FAT.DT 13.06.2014,12.08.2014,11.09.2014,12.10.2014,11.11.2014 KROB060325051109 FAT.DT 17.02.2011,01.05.2013,30.05.2013,11.08.2013,12.10.2013
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,429 2017-06-05 2017-06-06 47121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47902 FAT.DT 11.11.2014, 11.09.2014, 11.07.2014, 12.12.2013, 03.04.2013, 05.11.2012, 16.10.2012, 31.07.2011, 06.07.2011, 11.06.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,440 2017-06-05 2017-06-06 46821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B06016303047886 FAT.DT 28.10.11, 06.10.11,03.09.11,31.7.11,06.07.11,12.05.11,09.04.11, 05.04.11, 17.02.11 KR0B06126051125 FAT.DT 12.12.13
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 60,617 2017-06-05 2017-06-06 48021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060325051109 FAT.DT 12.10.2014, 11.11.2014 KR0B040021047884 FAT.DT 05.04.2011, 30.05.2013, 03.08.2013, 12.05.2014, 01.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 124,204 2017-06-05 2017-06-06 47521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040019047881 FAT.DT 02..02.2012, 30.01.2014, 02.03.2014, 25.04.2014, 01.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014, 12.10.2014 KR0B060323047894 FAT.DT 17.02.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,760 2017-06-05 2017-06-06 47021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.DRENOVE KR0B040024047930 FAT.DT 31.10.2015 KR0D010065093319 FAT.DT 31.10.15, KR0D010065093320 FAT.DT 06.07.11, 11.06.11, 12.05.11, 09.04.11, 05.04.11, 17.02.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,940 2017-05-26 2017-05-29 44921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VOSKOPOJE KR0B0338047897 FAT.DT 12.12.2013,11.11.2013,12.10.2013,19.12.2012,13.10.2012,21.07.2012,03.04.2012 KR0B0338047899 FAT.DT 31.08.2015,19.09.2015,21.10.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 48,707 2017-05-26 2017-05-29 44821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VOSKOPOJE B047896 FAT.DT 19.09.2015 B047900 FAT.DT 22.11.2015,19.09.2015,22.05.2015 B047897 FAT.DT 23.10.2015,22.9.2015,21.8.2015,20.7.2015,22.5.2015,31.3.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 24,727 2017-05-26 2017-05-29 44621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. B050727 FAT.DT 21.07.2012, 26.06.2012, 01.05.2012, 03.04.2012,28.10.2011 B047869 DT 24.05.2015,12.10.2014,01.05.2012,13.05.2011 B050726 FAT.DT 12.10.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 75,695 2017-05-26 2017-05-29 44521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. B047865 FAT.DT 14.05.2015,KR0B110014050729 FAT.21.08.2015,20.05.2015,10.04.2013, B050753 FAT.DT 21.05.2015,10.04.2013,B047864 DT 14.05..2015,12.10.2014,09.04.2011,B050727 DT 23.08.12
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,443 2017-05-26 2017-05-29 44721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VITHKUQ KR0B110014050726 FAT.DT 30.01.2014, 04.06.2012, 02.12.2011, 28.10.2011, 11.06.2011, 09.04.2011, 08.03.2011, 17.02.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,077 2017-05-24 2017-05-25 44321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI V. 2011-2015 NJ.ADM.MOLLAJ KR0B040012051236 FAT. DT 11.02.2015, 24.11.2012, 05.05.2012, 09.03.2012, 28.10.2011, 08.03.2011, KR0B040005047857 DT 27.07.2012,KR0B040012051106 DT 19.12.12,12.08.11,8.3.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 104,902 2017-05-23 2017-05-24 43421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 107,935 2017-05-23 2017-05-24 43321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 634,581 2017-05-23 2017-05-24 43221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28972, A28795, A121263, A123287, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,542 2017-05-18 2017-05-19 42021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTRATE 04.01.2017 URDHER 276 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 27,301 2017-05-18 2017-05-19 42221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KOD KLIENTI A 628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EJIPTIANE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTARTE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.277 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,115 2017-05-17 2017-05-18 40321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 20,354 2017-04-24 2017-04-25 33421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 SIPAS PROJEKTI : QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,232 2017-04-24 2017-04-25 33621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 SIPAS PROJEKTIT : QENDER DITORE PER FEMIJET, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME / EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 27,002 2017-04-21 2017-04-24 33021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 205,850 2017-04-19 2017-04-21 32521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A123287, A28163, A627936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 47,242 2017-04-19 2017-04-21 32721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 63,636 2017-04-19 2017-04-21 32621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE A28806, A28903, A28114
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave