Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 39,000,001.00 609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 20,245 2016-09-20 2016-09-20 94421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT 2016 KONT.A28895 A28777 A28823 A28892 A28883 A28881 A28827 A28882 A28811 A28911
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 128,599 2016-09-19 2016-09-20 93221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI K.A28806/644041701 K.A28114/644261679 K.A28903/644052574 K.A28824/643736115 K.A121263/644052502 K.A28792/643736122 K.A27986/644052512 K.A123287/644374145 K.A28943/644052511 K.A28944KA28885 KA28795 KA27936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 53,166 2016-09-20 2016-09-20 94721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT 2016 KONT.A28803 A28912 A28800 A28919 A121857 A28920 A28907 A28801 A28802
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 104,444 2016-09-20 2016-09-20 94621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT 2016 KONT.A28846 A28821 A28922 A28822 A28891 A28807 A28953 A28805 A28783 A28872
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,352 2016-09-19 2016-09-19 92621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47901/644468835 KONT.B47904/644468838 KONT.B47905/644468837 KONT.B47936/644469697 KONT.B47938/644469699 KONT.B47920/644469945 KONT.D93320/644469474 KONT.B47956/644469613
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 328 2016-08-22 2016-08-23 83321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A626417/642438765
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,231 2016-08-22 2016-08-23 83421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28806/643389204
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,129 2016-08-22 2016-08-23 84121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B.50727/643389480 KONT.B47865/643389475
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2016-08-22 2016-08-23 83621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47905/643389493 KONT.B47904/643389494 KONT.47901/643389492
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 120,670 2016-08-22 2016-08-23 83221220012016 Elektricitet 2122001 BASH.KO ENERGJI KA28903/643391176 KA28943/643391024 KA28885/643391190 KA28944/643391021 KA28114/643208662 KA627936/642623427 KA27986/642683006 KA121263/642683002 KA123287/642620116 KA28792/642467471KA28795/642683012 KA28824/6
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,999 2016-08-22 2016-08-23 83521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47920/643391270 KONT.D93320/643390496
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,026 2016-08-22 2016-08-23 83821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B51236/643390897 KONT.B47824/643390896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,188 2016-08-22 2016-08-23 83721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.B47896/643389428 KONT.B47897/643389431
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,734 2016-08-22 2016-08-23 84621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONTR.B47892/643390919 KONT.B47878/643390905 KONT.B47956/643390746 KONT.B47938/643390870 KONT.B47936/643390869
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 9,586 2016-08-15 2016-08-15 82521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A16298/642624595 KONT.A4706/642930013 KONT.A626351/642438709 KONT.A28534/642414166
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 9,862 2016-08-15 2016-08-15 82621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KONT.A28290/642900965 KONT.A627831/642438735 KONT.A626426/642438700 KONT.A/628076/642941059
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 13,100 2016-07-15 2016-07-15 74421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR QENDRAT DITORE KOD KLIENTI 627831, 028290, 628076, 626426
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,759 2016-07-15 2016-07-15 74821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI B47892, B47878 NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,738 2016-07-15 2016-07-15 74721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI KR0A060036028903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 397 2016-07-15 2016-07-15 73921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI KR0A060516626417 BANESA SOCIALE ME KOSTO TE ULET
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,608 2016-07-15 2016-07-15 74221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI 028806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 151,502 2016-07-15 2016-07-15 74121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI 028885, 028943, 027986, 027936, 028114, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,470 2016-07-15 2016-07-15 74921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI 047956, 47896, 47897, 51236, 47824, 47865, 50727, 47901, 47905, 47904, 47920, 093320, 47936, 47938 NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOPOJE,MOLLAJ,VITHKUQ,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,943 2016-07-15 2016-07-15 74321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR QENDRAT KOMUNITARE KOD KLIENTI A16298, A4706, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,844 2016-07-14 2016-07-14 73021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI A121616, A28918, A28879, A28893, A28892
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 62,071 2016-07-14 2016-07-14 72721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR NR.KLIENTI A28783,A28872, A28801,A28907,A28920, A121857, A28919, A28953, A28807, A28891
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 60,738 2016-07-14 2016-07-14 72921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI A28811, A28808, A28827, A28881, A28883, A28940, A28777, A28895, A28882, A28823
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 90,691 2016-07-14 2016-07-14 72821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI QERSHOR KOD KLIENTI A28805, A28821, A28912, A28803, A28802, A28800
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,913 2016-06-23 2016-06-23 65421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PROJEKTI QENDRAT KOMUNITARE KOD KLIENTI A16298,A4706, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,758 2016-06-23 2016-06-23 65521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PROJEKTI QENDRAT DITORE KOD KLIENTI A628076, A626426, A627831, A28290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,016 2016-06-21 2016-06-21 64121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ 2016 KOD KLIENTI 047920, 093320
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,020 2016-06-20 2016-06-21 63821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KONTRATE B47901, B47904, B47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 246,736 2016-06-20 2016-06-21 63621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI 28824, 28795, 28944, 28792, 123287, 121263, 28885, 28943, 27986, 27936, 28903, 28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,994 2016-06-20 2016-06-21 63721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KAMATVONESA JANAR- PRILL 2016 KONTRATA 47938, 47854, 47880, 47883, 29572, 47851, 47954, 47879,47853,47951,47891,47824,47860,47859,47739,47854,47936,47900,47855,51423,47956 FAT.31,32 DT 20.06.16
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 680 2016-06-21 2016-06-21 64021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI 047824, 051236
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,338 2016-06-20 2016-06-21 63521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI GUSHT,NENTOR 2015 KONTRATE B51927, JANAR,PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47956, PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47936,PRILL,MAJ 2016 KONTRATE B47938
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 385 2016-06-17 2016-06-20 63221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KONTRATE 626417
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 29,914 2016-06-17 2016-06-20 63321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ KOD KLIENTI B47897, B47892, B47878, B47865, B47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 44,990 2016-06-14 2016-06-14 61221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ PMNZSH KOD KLIENTI 028806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,500 2016-05-27 2016-05-27 54621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL KOD KLIENTI 628076 PROJEKTI QENDRA DITORE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave