Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 26,479,573.00 451 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 42,575 2018-02-20 2018-02-21 11621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 584,893 2018-02-20 2018-02-21 11421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2018 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903, A28806,A123287 DT 29.01.2018,A123287 DT 05.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,276 2018-01-29 2018-01-30 4121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KONTRATE A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URHDER NR.41 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 41,026 2018-01-29 2018-01-30 4421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.38 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2018-01-29 2018-01-30 4021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 35,692 2018-01-29 2018-01-30 4621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.39 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 516,534 2018-01-22 2018-01-23 2321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114, A28903, A28806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 41,047 2018-01-22 2018-01-23 2421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 38,325 2018-01-22 2018-01-23 2521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2017 KONTRATE NR.B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2017-12-21 2017-12-22 117221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409 PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 42,771 2017-12-19 2017-12-20 114521220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.860 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,375 2017-12-19 2017-12-20 114921220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.843 DT 12.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 37,126 2017-12-19 2017-12-20 114721220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.861 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 27,742 2017-12-18 2017-12-19 114121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 40,194 2017-12-18 2017-12-19 114021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2017 KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 352,844 2017-12-15 2017-12-18 113921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI NENTOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2017-11-30 2017-12-01 109421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 18,574 2017-11-21 2017-11-22 107421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 URDHER NR.797 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 22,670 2017-11-21 2017-11-22 107621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJET, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.796 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 38,842 2017-11-20 2017-11-21 106721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 416,527 2017-11-20 2017-11-21 106621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 104,235 2017-11-20 2017-11-21 106821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,160 2017-11-16 2017-11-17 104921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2017 A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016 URDHER NR.777 DT 14.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 10,661 2017-10-30 2017-10-31 98121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 14,246 2017-10-30 2017-10-31 98221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 PROJEKTI: QENDER DITORE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,360 2017-10-30 2017-10-31 98021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI BLLOKU I BANESAVE SOCIALE SHTATOR 2017 KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 55,445 2017-10-27 2017-10-30 95721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 33,838 2017-10-27 2017-10-30 95821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ,BULGAREC,VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 134,334 2017-10-27 2017-10-30 95621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A123287, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 157 2017-10-20 2017-10-23 95521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2017 KONTRATE A120717, FAT.243160198 DT 30.09.2017 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,020 2017-09-26 2017-09-27 87721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.626348, 626349, 626350
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 14,265 2017-09-21 2017-09-22 86921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017, URDHER NR.612 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,420 2017-09-21 2017-09-22 86821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534,A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.611 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 133,070 2017-09-20 2017-09-21 85321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,434 2017-09-20 2017-09-21 85521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 34,059 2017-09-20 2017-09-21 85421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, B93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,020 2017-09-13 2017-09-14 82921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.626348, 626349, 626350 FAT.240676516, 241084626, 240676517
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 340 2017-09-13 2017-09-14 83621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 15,117 2017-09-12 2017-09-13 80721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KAMAT VONESA ENERGJIE PER BLLOKUN E BANESAVE SOCIALE KONTRATE NR.26348, 26349, 26350, 26352 FAT.NR.48 DT 05.09.2017 URDHER NR.541 DT 08.09.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,265 2017-08-23 2017-08-24 77221220012017. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A16298,A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI 27.02.2015, KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave