Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 26,479,573.00 451 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 15,205 2017-08-23 2017-08-24 77421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: QENDRA FUZIAIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017 MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,149 2017-08-22 2017-08-23 76021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 32,479 2017-08-22 2017-08-23 76121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 132,214 2017-08-22 2017-08-23 75921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 852 2017-08-17 2017-08-18 75021220012017 Elektricitet 2122001 2122001-BASHKIA KORCE ENERGJI KORRIK 2017 KONTRATE NR.A120717, FATURA NR 240822005 DT 31.07.2017, PROJEKTI: ''STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE'' KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,420 2017-07-26 2017-07-27 67821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626350 QERSHOR- DHJETOR VITI 2016, JANAR- QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626352 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,420 2017-07-26 2017-07-27 67421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626348 QERSHOR- DHJETOR VITI 2016, JANAR-QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,577 2017-07-26 2017-07-27 67721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626350 TETOR- DHJETOR VITI 2014, JANAR- DHJETOR VITI 2015, JANAR- MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626349 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 2,720 2017-07-26 2017-07-27 68021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626352 QERSHOR-DHJETOR VITI 2016, JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,080 2017-07-26 2017-07-27 67621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE ME KOSTO TE ULET KONTRATE KR0A060516626349 QERSHOR - TETOR VITI 2016, DHEJTOR VITI 2016,JANAR - QERSHOR VITI 2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,800 2017-07-26 2017-07-27 67321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME PER BANESAT SOCIALE KONTRATA KR0A060516626348 TETOR-DHJETOR VITI 2014, JANAR-DHJETOR VITI 2015, JANAR-MAJ VITI 2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 8,245 2017-07-21 2017-07-24 66721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.449 DT 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 6,030 2017-07-21 2017-07-24 66521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.450 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 385 2017-07-21 2017-07-24 66321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 92,909 2017-07-19 2017-07-20 64021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE, VOSKOP, DRENOVE, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 16,237 2017-07-19 2017-07-20 64121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC,VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 129,477 2017-07-19 2017-07-20 63921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 7,147 2017-07-14 2017-07-17 62721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.BULGAREC KONTRATE 47938, 51423, 47886, 51125, 47940, 49951 FAT.NR.44 DT 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 47,783 2017-07-14 2017-07-17 62821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA NJ.ADM.MOLLAJ KONTRATE 51236, 47857, 51106, 47860, 47824, 47854, 47851, 47853, 47859, 47855, 47862, 47852, 626694 FAT.NR.45 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 36,162 2017-07-14 2017-07-17 62621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.VITHKUQ KONTRATE 50727, 50726, 47869, 50729, 50753, 40864, 113958 FAT.NR.426 DT 10.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 18,938 2017-07-13 2017-07-14 60921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2010-2014 NJ.ADM.LEKAS KONTRATE 47902, 47904, 47905 FAT.NR.42 DT 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,993 2017-07-13 2017-07-14 61021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMAT VONESA PERIUDHA 2011-2016 NJ.ADM.DRENOVE KONTRATE 47930, 93319, 93320, 47920, 51097, 47929, 47934, 29578, 29571, 29572 FAT.NR.41 DT 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 7,769 2017-07-11 2017-07-12 59421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA PERIUDHA 2010-2012 KONTRATE 28795, 28824, 28792, 28944 FAT.NR.40 DT 06.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 389,076 2017-07-11 2017-07-12 59321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA NJ.ADM.VOSKOP PERIUDHA 2012-2014 KONTRATE 47881, 47894, 47878, 47889, 51109, 47884 FAT.38 DT 03.07.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 118,245 2017-07-04 2017-07-05 57221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KAMATVONESA PERIUDHA 2011-2015 FAT.NR.36 DT 29.06.2017 KONTRATE 47865, 50729, 50753, 47864, 50727, 50726, 47869, 47900, 47899, 47897, 47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 19,538 2017-06-21 2017-06-23 54521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI :QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 22,997 2017-06-21 2017-06-23 54721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 17,616 2017-06-21 2017-06-23 53921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904 NJ.ADM.VOSKOPOJE,VOSKOP,DRENOVE,LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 83,857 2017-06-21 2017-06-23 54021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI MAJ 2017 KOD KLIENTI B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VITHKUQ, MZSH
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 236,188 2017-06-19 2017-06-20 53021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2017 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 191 2017-06-14 2017-06-15 51921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ KONTRATE A120717 FAT.655081136 PROJEKTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,136 2017-06-05 2017-06-06 46721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B060163047938 FAT.DT 17.2.11, 5.4.11, 9.4.11, 6.10.11 KR0B060302051559 FAT.DT 12.12.13 KR0B060283051423 FAT.DT 2.12.11, 6.1.12 KR0B060303047886 FAT.DT2.2.12,6.1.12,2.12.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 21,258 2017-06-05 2017-06-06 47721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060323047894 FAT.DT 11.11.2014, KR0B040019047878 FAT.DT 1.6.2014,03.07.2014,28.07.2014,29.08.2014,1.10.2014 KR0B040030047889 FAT.DT 12.6.2013,11.8.2013,12.10.2013,01.5.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 5,220 2017-06-05 2017-06-06 47321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47904 FAT.DT 06.07.2011, 11.06.2011, 12.05.2011,09.04.2011,05.04.2011,17.02.2011,29.08.2010 B47905 FAT.DT 11.11.2014,12.10.2014,12.12.2013
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 27,887 2017-06-05 2017-06-06 48121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040021047884 FAT.DT 01.10.2014, 11.11.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 47,063 2017-06-05 2017-06-06 47921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060325051109 FAT.DT 25.11.2013, 12.01.2014, 13.02.2014, 02.03.2014, 01.04.2014, 30.04.2014, 13.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 60,544 2017-06-05 2017-06-06 47621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060323047894 FAT.DT 01.05.2013, 12.01.2014, 13.02.2014, 02.03.2014, 30.04.2014, 13.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014, 12.10.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,562 2017-06-05 2017-06-06 46921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B060337047940 FAT.DT 24.07.2015 KR0B060163047951 FAT.DT 18.06.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave