Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 39,000,001.00 609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,606 2018-12-26 2018-12-27 123721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2018 KONTRATE NR.A629850, A629848, FAT.NR.290831059, 290939882, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.818 DT 21.12.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2018-12-21 2018-12-24 122121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439, A626063, FAT.NR.290884496, 290803074, 290857426, 290966135, 290857432, 290912782 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,674 2018-12-21 2018-12-24 122021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2018, NR.KONTRATE B47897, B47896, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905, FAT.NR.290802520,290857719,290912405,290829678,290911332,290965557,290829605,290829607 NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULGARE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,366 2018-12-17 2018-12-18 120421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2018 NR.KONTRATE A28114, FAT.NR.290965382
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 209,355 2018-12-17 2018-12-18 120321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI NENTOR 2018 NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263,A28885, A28943, FAT.NR.290938089, 290856625, 290829335, 290960574, 290830645, 290830771,290803705, 290802006
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-11-26 2018-11-27 115721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KONTRATE A120717, FAT.NR.290103449, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.771 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,839 2018-11-26 2018-11-27 116421220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351 FAT.NR.290313349,290145260,290311831,290354403, PROJEKTI:QEND.KOMUNIT.PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.770 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,868 2018-11-26 2018-11-27 115321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439, A626063, FAT.NR.290396157,290312702,290354402,290102756,290229019,289912832 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,364 2018-11-26 2018-11-27 115821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KONTRATE A629850, A629848 NR.FAT.290271495, 290229872 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE , MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016, URDHER NR.768 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 132,361 2018-11-26 2018-11-27 115021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943 FAT.NR.290269710,290228264,290228263,290353427,290103203,290313302,290213350,290228026
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 20,518 2018-11-23 2018-11-26 115221220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018, NR.KONTRATE B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905, FAT.NR.290355142, 290354309, 290229616, 290102295, 290395758, 290312210, 290395658, 290353928 NJ.ADM.DRENOVE,BUL
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,023 2018-11-22 2018-11-23 114921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018 , NR.KONTRATE B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878, FAT.NR.290270094, 290270822, 290228731, 290270088, 290312546, 290229587, 290186470, 290313512
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 7,122 2018-11-22 2018-11-23 114821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI TETOR 2018 , NR.KONTRATE A28114 FAT.NR.290353724
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,026 2018-10-29 2018-10-30 108821220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KLIENTI A629850, A629848 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.696 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,599 2018-10-29 2018-10-30 108921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEP.KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.694 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,031 2018-10-29 2018-10-30 108521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.695 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 294 2018-10-26 2018-10-29 107921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.698 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 98,576 2018-10-25 2018-10-26 105921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,355 2018-10-25 2018-10-26 106021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, B47905 NJ.ADM.DRENOVE, BULGAREC, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,898 2018-10-25 2018-10-26 106121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878 NJ.ADM.VOSKOPOJE, MOLLAJ, VITHKUQ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2018-10-25 2018-10-26 106221220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE, URDHER NR.685 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,542 2018-10-25 2018-10-26 106321220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2018, NR.KONTRATE A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 79,477 2018-10-04 2018-10-05 97921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR,KORRIK,GUSHT 2018 KONTRATA A629848, ENERGJI KORRIK, GUSHT 2018 KONTRATA A629850, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016,URDHER NR.601 DT 01.10.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,466 2018-09-27 2018-09-28 94021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.590 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,871 2018-09-27 2018-09-28 95721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.589 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2018-09-25 2018-09-26 92921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626439 DT 31.08.2018, URDHER NR.584 DT 25.09.2018, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-09-25 2018-09-26 92621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018 NR.KONTRATE A120717, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, 22.08.2018 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, URDHER NR.579 DT 24.09.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,539 2018-09-24 2018-09-25 91121220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KONTRATE B47920, D93320, B47936, B47938, B47956, B47901, B47904, D47905 NJ.ADM.DRENOVE, BULGAREC, LEKAS
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,395 2018-09-24 2018-09-25 91221220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KONTRATE B47897, B47896, B47824, B51236, B50727, B47865, B47892, B47878 NJ.ADM.VOSKOPOJE, MOLLAJ, VITHKUQ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 137,015 2018-09-24 2018-09-25 91021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KONTRATE A28806, A28795, A28824, A28944, A28792, A121263, A28885, A28943
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,278 2018-09-24 2018-09-25 91521220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2018, NR.KONTRATE A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2018-08-24 2018-08-27 81921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2018, KONTRATE NR.A626348, A626349, A626350, A626409, A626439, URDHER NR.514 DT 24.08.2018, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 10,583 2018-08-24 2018-08-27 81621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2018, KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.512 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-08-24 2018-08-27 81721220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2018, KOD KLIENTI A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.510 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,203 2018-08-23 2018-08-24 80921220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2018, NR.KLIENTI B 47920,D 93320, B 47936, B 47938, B 47956, B 47901, B 47904, B 47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 22,991 2018-08-23 2018-08-24 81021220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 20018 KONTRATE NR. B 47897,B 47896,B 47824,B 51236,B 50727,B 47865,B 47892,B 47878
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 13,431 2018-08-23 2018-08-24 80621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2018 NR.KONTR. A 28114 FAT. NR.287469278 DT 31.07.2018, NR.KONTR. A 28903 FAT. NR.287384615 DT 29.07.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 151,429 2018-08-16 2018-08-17 79221220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI KORRIK 2018 KONTRATE NR.A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A 28806
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,242 2018-07-30 2018-07-31 71021220012018. Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, KOD KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTARTE QERAJE DT 03.01.2018, MAREV.BASHK.DT 03.01.2018, URDHER NR.446 DT 27.07.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2018-07-26 2018-07-27 70621220012018 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2018, NR.KONTRATE A120717, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, MAREV.BASHKEP.DT 02.05.2018, URDHER NR.427 DT 13.07.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave