Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 26,479,573.00 451 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 2,460 2017-06-05 2017-06-06 47421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47905 FAT.DT 09.09.2013, 12.06.2013, 26.06.2012
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 11,248 2017-06-05 2017-06-06 47221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47902 FAT.DT 12.05.2011, 09.04.2011, 05.04.2011, 17.02.2011, B47904 FAT.DT 11.11.2014, 29.08.2014, 03.07.2014, 01.04.2014, 05.07.2013, 12.08.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 57,164 2017-06-05 2017-06-06 47821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040030047889 FAT.DT 13.06.2014,12.08.2014,11.09.2014,12.10.2014,11.11.2014 KROB060325051109 FAT.DT 17.02.2011,01.05.2013,30.05.2013,11.08.2013,12.10.2013
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 3,429 2017-06-05 2017-06-06 47121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.LEKAS NR.KONTRATE B47902 FAT.DT 11.11.2014, 11.09.2014, 11.07.2014, 12.12.2013, 03.04.2013, 05.11.2012, 16.10.2012, 31.07.2011, 06.07.2011, 11.06.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 2,440 2017-06-05 2017-06-06 46821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.BULGAREC KR0B06016303047886 FAT.DT 28.10.11, 06.10.11,03.09.11,31.7.11,06.07.11,12.05.11,09.04.11, 05.04.11, 17.02.11 KR0B06126051125 FAT.DT 12.12.13
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 60,617 2017-06-05 2017-06-06 48021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B060325051109 FAT.DT 12.10.2014, 11.11.2014 KR0B040021047884 FAT.DT 05.04.2011, 30.05.2013, 03.08.2013, 12.05.2014, 01.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 124,204 2017-06-05 2017-06-06 47521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.VOSKOP KR0B040019047881 FAT.DT 02..02.2012, 30.01.2014, 02.03.2014, 25.04.2014, 01.06.2014, 03.07.2014, 28.07.2014, 29.08.2014, 12.10.2014 KR0B060323047894 FAT.DT 17.02.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,760 2017-06-05 2017-06-06 47021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM.DRENOVE KR0B040024047930 FAT.DT 31.10.2015 KR0D010065093319 FAT.DT 31.10.15, KR0D010065093320 FAT.DT 06.07.11, 11.06.11, 12.05.11, 09.04.11, 05.04.11, 17.02.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 4,940 2017-05-26 2017-05-29 44921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VOSKOPOJE KR0B0338047897 FAT.DT 12.12.2013,11.11.2013,12.10.2013,19.12.2012,13.10.2012,21.07.2012,03.04.2012 KR0B0338047899 FAT.DT 31.08.2015,19.09.2015,21.10.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 48,707 2017-05-26 2017-05-29 44821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VOSKOPOJE B047896 FAT.DT 19.09.2015 B047900 FAT.DT 22.11.2015,19.09.2015,22.05.2015 B047897 FAT.DT 23.10.2015,22.9.2015,21.8.2015,20.7.2015,22.5.2015,31.3.2015
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 24,727 2017-05-26 2017-05-29 44621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. B050727 FAT.DT 21.07.2012, 26.06.2012, 01.05.2012, 03.04.2012,28.10.2011 B047869 DT 24.05.2015,12.10.2014,01.05.2012,13.05.2011 B050726 FAT.DT 12.10.2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 75,695 2017-05-26 2017-05-29 44521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. B047865 FAT.DT 14.05.2015,KR0B110014050729 FAT.21.08.2015,20.05.2015,10.04.2013, B050753 FAT.DT 21.05.2015,10.04.2013,B047864 DT 14.05..2015,12.10.2014,09.04.2011,B050727 DT 23.08.12
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,443 2017-05-26 2017-05-29 44721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DETYRIME NJ.ADM. VITHKUQ KR0B110014050726 FAT.DT 30.01.2014, 04.06.2012, 02.12.2011, 28.10.2011, 11.06.2011, 09.04.2011, 08.03.2011, 17.02.2011
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 16,077 2017-05-24 2017-05-25 44321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI V. 2011-2015 NJ.ADM.MOLLAJ KR0B040012051236 FAT. DT 11.02.2015, 24.11.2012, 05.05.2012, 09.03.2012, 28.10.2011, 08.03.2011, KR0B040005047857 DT 27.07.2012,KR0B040012051106 DT 19.12.12,12.08.11,8.3.11
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 104,902 2017-05-23 2017-05-24 43421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, A28806, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 107,935 2017-05-23 2017-05-24 43321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 634,581 2017-05-23 2017-05-24 43221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 NR.KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28972, A28795, A121263, A123287, A28163, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 26,542 2017-05-18 2017-05-19 42021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTRATE 04.01.2017 URDHER 276 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 27,301 2017-05-18 2017-05-19 42221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KOD KLIENTI A 628076, A28290, A626426, A627831 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EJIPTIANE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTARTE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.277 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 1,115 2017-05-17 2017-05-18 40321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 20,354 2017-04-24 2017-04-25 33421220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 SIPAS PROJEKTI : QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 38,232 2017-04-24 2017-04-25 33621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 SIPAS PROJEKTIT : QENDER DITORE PER FEMIJET, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME / EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 27,002 2017-04-21 2017-04-24 33021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 205,850 2017-04-19 2017-04-21 32521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A121263, A123287, A28163, A627936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 47,242 2017-04-19 2017-04-21 32721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 63,636 2017-04-19 2017-04-21 32621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE A28806, A28903, A28114
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 157 2017-04-18 2017-04-19 31921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2017 KONTRATE A120717 FAT.652917795 DT 31.03.17 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 680 2017-03-29 2017-03-30 26021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2016 & SHKURT 2017 NR.KONTRATE A28163
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 92,171 2017-03-24 2017-03-27 25121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 KOD KLIENTI A628076, A28290, A626426, A627831 ENERGJI JANAR 2017 KOD KLIENTI A628076
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 73,198 2017-03-24 2017-03-27 25321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 PROJEKTI "QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE"
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 75,134 2017-03-21 2017-03-23 23121220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956, B50727, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 78,915 2017-03-21 2017-03-23 23221220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 NR.KONTRATE B47896, B47897, B47892, B47878, B47920, D93320, B47905, B47901, B47904
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 43,443 2017-03-17 2017-03-20 21921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 KONTRATE A28806, A28114, A28903
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 378,574 2017-03-17 2017-03-20 21821220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 KONTRATE A28824, A28943, A28885, A28944, A28792, A28795, A27986, A121263, A123287, A627936
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 169 2017-03-16 2017-03-17 2091021220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2017 KONTRATE A120717 PROJEKTI " STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 56,698 2017-02-27 2017-02-28 14621220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 PROJEKTI: "QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 82,106 2017-02-27 2017-02-28 14721220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 PROJEKTI: "QENDER DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE" KOD KLIENTI A627831, A28290, A 626426, A28076
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 34,816 2017-02-22 2017-02-23 13321220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 NR.KONTRATE B51236, B47824, B47936, B47938, B47956 FAT.DT 26.01.2017 & 31.01.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 117,256 2017-02-17 2017-02-21 11921220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI JANAR 2017 NR.KONTRATE B47905, B47904, B47901, B47896, B47897, B47865, B50727, B47920, B93320, B47892, B47878
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 157 2017-02-16 2017-02-17 114521220012017 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2017 KONTRATE 120717 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE DT 04.01.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave