Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,013 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 36,300,105.00 579 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2019-10-24 2019-10-25 125521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350,A626380,A626055,A626431, FAT.NR.300340537,300198085,300340731,299664084,299647211,299665191 DT 29/30.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,262 2019-10-24 2019-10-25 126121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A028114,A028806, A028903, FAT.NR.300338424, 300341762, 300338044 DT 27/28/30.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 170,532 2019-10-24 2019-10-25 125621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A028944,A028885,A28842,A28843,A28792,A028824, FAT.NR.300339441,300342341,300336797,300340762,300342496,300342545 DT 22/23/26.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 99,164 2019-10-16 2019-10-17 121021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL,NENTOR V.2012,MAJ,QERSHOR,KORRIK V.2014 PER KONT.NR.B047897,MARS DERI GUSHT V.2014 PER KONT.NR.B047905,FAT.117673897,132830395,612030592,613208217,614386130,609686292,610763055,612032952,613208256
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 61,588 2019-09-27 2019-09-30 115221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2019 MARKATA E SHIJES, NR.KONTRATE A012572, FAT.NR.298580329 DT 28.08.2019, URDHER NR.841 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2019-09-27 2019-09-30 115121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2019 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE, NR.KONTRATE A626348,A626349,A626350,A626380, FAT.NR.298591239, 299072321,298591564, 298581310 DT 30/31.08.2019, URDHER NR.840 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,400 2019-09-26 2019-09-27 113321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, KOD KLIENTI A627831,A28290, A628076, A626426, FAT.NR.298584491,299077427,298588161,298580966 DT 28/30/31.08.19,PROJEKTI FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,KONT.QERAJE DT 03.01.19,URDH.NR.828
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,744 2019-09-26 2019-09-27 113521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE A16298,A28534,A4706,A626351, FAT.NR.299075911,298586248,298586582,298592183 DT 23/30/31.08.2019,PROJEKTI QEND.KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019, URDH.NR.824
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2019-09-26 2019-09-27 113621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE A120717, FAT.NR.299073092 DT 31.08.2019, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.822 DT 26.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,173 2019-09-26 2019-09-27 113421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KLIENTI A629850, A629848, FAT.NR.298583611, 298584697 DT 30.08.2019, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE , MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDH.NR.826 DT 26.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,186 2019-09-23 2019-09-24 111621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE A028114, A028806, A028903, FAT.NR.298593033, 298587931, 298580243 DT 23/28/30.08.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,462 2019-09-23 2019-09-24 111721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878, FAT.NR.299073989,298590937,298592010,299075693,299075382,299073112,298825637 DT 22/26/27/31.08.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,206 2019-09-23 2019-09-24 111821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE B050727,B47865,B47824,B51236,B47920,B93320,B47901,B47904,B47905, FAT.NR.299078568,298587148,298585723,298588362,298591678,299075935,299070693,299074526,299068898
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 176,299 2019-09-20 2019-09-23 110921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE A028944, A028885, A28842, A28843, A28792, A028824, FAT.NR.298583612, 299069277, 299070458, 299070153, 298590572, 298591179 DT 22/23/26/27/31.08.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 384,248 2019-09-02 2019-09-03 103821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2019, KOD KLIENTI A012572 , FAT.NR.297820473 DT 23.07.2019, URDHER NR.721 DT 29.08.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2019-08-30 2019-09-02 100221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI KORRIK KOD KLIENTI A626348 FAT 297541423 KOD A626380 FAT 297269410 KOD A626350 FAT 297541614 KODI A626349 FAT 297820621 DT 31 07 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,758 2019-08-30 2019-09-02 100821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI KORRIK KONTRATA A16298 A28534 A4706 A626351 FAT 297826855 FAT 296879557 FAT 297541995 FAT 297541761 DT 31 07 2019 URDHER NR 718 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,458 2019-08-30 2019-09-02 100321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI KORRIK KOD KLIENTI 629830 FAT 297541721 DT 30 07 2019 KODI A629848 FAT 297266652 DT 30 07 2019 URDHEWR NR 729 DT 29 08 2019 URDHER NR 11 DT 10 01 2019 URDHER NR 696 DT 14 08 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,984 2019-08-30 2019-09-02 100521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI KORRIK NR KONTRATE A628076 FAT 296900650 KONTRTA A626426 FAT 297259562 KONTRATA A627831 FAT 297541407 KONTRATA A28290 FAT 297541084 DT 30 07 2019 URDHER NR 727 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2019-08-30 2019-09-02 101021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI KORRIK KONTRATA NR A 120717 fat 297268016 DT 31 07 2019 URDHER NR 722 DT 29 08 2019 MARREVESHJE BASHKPUNIMI DT 02 05 2018 URDHER 695 DT 14 08 2019 URDHER NR 326 DT 23 04 2019 URDHR NR 11 DT 10 01 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 7,559 2019-08-22 2019-08-23 99521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI KORRIK 2019, KOD KLIENTI A028903 FAT.NR.296881259 DT 27.07.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,206 2019-08-21 2019-08-22 98921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE(2122001) ENERGJI KORRIK 2019 NJA.VITHKUQ,MOLLAJ,DRENOVE,LEKAS NR.KONTR.B 050727,B 047865,B 047824,B 051236,B 047920,D 093320,B 047901,B 047904,B 047905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,370 2019-08-21 2019-08-22 99121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE(2122001) ENERGJI KORRIK 2019 NR.KONTR. A 028114, A 028806, FAT. NR.297541318 DT 30.07.2019 DHE 296908308 DT 23.07.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157,483 2019-08-20 2019-08-21 97921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE(2122001) ENERGJI KORRIK 2019 NR KONTRATE A 028944,A 028885, A 028842, A 028843, A 028792, A 02884, FAT NR.296911154,297824882,296897291,296894220,296904064,296911217
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,822 2019-08-20 2019-08-21 98421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE(2122001) ENERGJI KORRIK 2019 NJA.VOSKOPOJE,BULGAREC,VOSKOP NR.KONTR. B 047897, B 047896, B 047936, B 047956, B 047938, B 047892, B 047878
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,020 2019-08-02 2019-08-05 92421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A028903 FAT.NR.296449491 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,486 2019-07-29 2019-07-30 88821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351, FAT.NR.296438978,296451119,296443559,296437701,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 01.03.2019, URDH.635
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,510 2019-07-29 2019-07-30 88721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A627831, A28290,A628076,A626426, FAT.NR.296441488,296450285,296442718,296133406, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,330 2019-07-29 2019-07-30 88921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A629850,A629848 FAT.NR.296442188,296133424 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2019, URDH.643 DT 26.07.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 111 2019-07-29 2019-07-30 89021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A120717, FAT.NR.296118547, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT02.05.2018,22.08.2018, KONT.QERAJE DT 22.08.2018,URDHER NR.645 26.07.19
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 19,471 2019-07-25 2019-07-26 87121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI B050727,B47865,B47824,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905 FAT.NR.296450485,296439483,296448100,296448770,296453142,296443210,296451294,296450731,296437539
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,392 2019-07-25 2019-07-26 87421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A028114, A028806, FAT.NR.296440496, 296442654
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 24,071 2019-07-25 2019-07-26 87021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878 FAT.NR.296453467, 296443148,296442313,296447602,296441079,296447948,296440981 DT 24/25/27/30.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2019-07-24 2019-07-25 86821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A626348, 626349, 626350, 626380 FAT.NR.296436559,296438971,296439218,296121194 DT 28/30.06.2019,URDHER NR.612 DT 22.07.2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 168,067 2019-07-24 2019-07-25 86921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A028944, A028885,A28842,A28843,A28792,A028824, FAT.NR.296443120, 296438474,296451225,296449664,296442870,296452367 DT 24/25/27/30.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,270 2019-06-27 2019-06-28 74221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, NR.KONTRATE A028944, A028885, FAT.NR.295164658, 295179379 DT 28/31.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2019-06-27 2019-06-28 75421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019 NR.KONTRATE A120717,FAT.NR.294806132,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.537 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 28,815 2019-06-27 2019-06-28 75721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426,FAT.NR.295173328,295174669,295179547,294809535, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.DT 03.01.2019,URDH.NR.534
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,823 2019-06-27 2019-06-28 75221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351,FAT.NR.295175153,295168182,295179068,295170333,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 1.03.19,URDH.NR.531 27.6.19
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,380 2019-06-27 2019-06-28 75521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A629850,A629848,FAT.NR.295177292,294807714,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.533 DT 27.06.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave