Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 33,878,265.00 542 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 168,067 2019-07-24 2019-07-25 86921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI QERSHOR 2019, KOD KLIENTI A028944, A028885,A28842,A28843,A28792,A028824, FAT.NR.296443120, 296438474,296451225,296449664,296442870,296452367 DT 24/25/27/30.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,270 2019-06-27 2019-06-28 74221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, NR.KONTRATE A028944, A028885, FAT.NR.295164658, 295179379 DT 28/31.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2019-06-27 2019-06-28 75421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019 NR.KONTRATE A120717,FAT.NR.294806132,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.537 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 28,815 2019-06-27 2019-06-28 75721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426,FAT.NR.295173328,295174669,295179547,294809535, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.DT 03.01.2019,URDH.NR.534
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,823 2019-06-27 2019-06-28 75221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351,FAT.NR.295175153,295168182,295179068,295170333,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 1.03.19,URDH.NR.531 27.6.19
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,380 2019-06-27 2019-06-28 75521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A629850,A629848,FAT.NR.295177292,294807714,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.533 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,715 2019-06-25 2019-06-26 73921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI A028806, FAT.NR.295166470 DT 28.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,365 2019-06-24 2019-06-25 73021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI B47897, B47896, B47936, B47956, B47938, B47892, B47878 FAT.NR.295170744, 295170294, 295165104, 295174289, 295166160, 295166176, 295163945 NJ.ADM.VOSKOPOJE, BULGAREC, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,590 2019-06-24 2019-06-25 73121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI B050727, B47865, B47824, B51236, B47920, D93320, B47901, B47904, B47905, FAT.NR.295174680, 295168694, 295166526, 295179584, B295165489, B295164732, 295177165, 295179979,295164814
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 267,402 2019-06-24 2019-06-25 73321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KONTRATE NR.A28842, A28843, A28792, A028824, FAT.NR.295164147, 295178759, 295164446, 295172914 DT 23/24/28.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 27,561 2019-06-24 2019-06-25 73221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI A028114, A028903, FAT.NR.295178844, 295168218 DT 29/30.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2019-06-18 2019-06-19 70421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI MAJ 2019, KOD KLIENTI A 626348 FAT 295169705 A626349 FAT 295163678 A626350 FAT 295170722 A626409 FAT 295177744 A626063 FAT 294803589 A626380 FAT 294817313 URDHER NR 481 NR 5187 PROT DT 17.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 773 2019-05-28 2019-05-29 63521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, NR.KONTRATE A120717,FAT.NR.292089316, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.441 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2019-05-27 2019-05-28 63021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTRATE A120717, FAT.NR.293587043 PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.424 DT 22.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,906 2019-05-24 2019-05-27 61321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTARTE B050727,B47865, B47824,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905, FAT.NR.293975327,293979876,293970076,293969988,293972106,293978608,293980474,293969297,293975771
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 9,049 2019-05-24 2019-05-27 61621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI PRILL 2019, KOD KLIENTI A028114, FAT.NR.293974827
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 386,954 2019-05-24 2019-05-27 61121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTRATE A28795,A28824,A28944,A28885,A28842,A28843,A28792, FAT.NR.293974634, 293975568,293964780,293980431,293971276,293977957,293971476
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 52,298 2019-05-21 2019-05-22 60121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KLIENTI A028806, FAT.NR,293974641
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 57,638 2019-05-21 2019-05-22 60021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878, FAT.NR.293972896,293965749,293975400,293974038,293972211,293967835,293964820
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,486 2019-05-20 2019-05-21 59221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI PRILL 2019,KOD KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426, FAT.NR.293966730,293968300,293966698,293587749,KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDH.NR.404 DT 16.05.19,PROJ.QENDER DITORE PER FEMIJET NEVOJE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,908 2019-05-20 2019-05-21 58821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KLIENTI A629850, A629848,NR.FAT.293969868, 293593730, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, URDHER NR.403 DT 16.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,558 2019-05-20 2019-05-21 58921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019,NR.KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351,FAT.NR.293981048,293977504,293971114,293972435,KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 01.03.2019, URDHER NR.405 DT 16.05.2019,PROJ.QENDRA KOMUN.PER MOSHEN E 3
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,846 2019-05-17 2019-05-20 58621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350, A626409, A626063, A626380, FAT.NR.293968267,293965942,293968677,293965247,293591864,293590857, URDHER NR.398 DT 15.05.2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 756,929 2019-05-16 2019-05-17 58221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI DHE KAMATA QERSHOR DERI DHJETOR 2018, KONT.A028842,A028843 FAT.NR.290967180,290145813,289465693,288634579,287595033,254360970,290912917,290397005,289338445,288473437,287637210,254370623,FAT.NR.23,24 DT 14.05.19
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 500,430 2019-04-25 2019-04-26 49321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019,NR.KONTRATE A287985,A28824,A28944,A28885,A28842,A28843,A28792,A28114,A28903,A28806 FAT.NR.292629436,292641753,292637102,292642914,292634494,292637598,292630156,292639257,292634687,292638122
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,791 2019-04-25 2019-04-26 48321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, KOD KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426 FAT.NR.292629450,292643030,292635398,292098267, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019,URDHER NR.338 DT 24.04.19
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,349 2019-04-25 2019-04-26 50021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, NR.KLIENTI A629850, FAT.NR.292628199,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK. DT 03.01.2019, URDHER NR.339 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,710 2019-04-24 2019-04-25 47021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351 FAT.NR.292633201,292636875,292636795,292634770 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 102,914 2019-04-24 2019-04-25 47921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019,KOD KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878,B50727,B47865,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 84,159 2019-04-19 2019-04-23 449121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR SHKURT 2019 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A62635 NR.FAT.305802979,305195683,305787945,305788726,291246952,291254630,291254092,291249436 URDHER NR.320,321
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,897 2019-04-17 2019-04-18 43321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR,SHKURT,MARS 2019, NR.KONT.A626348, A626349,A626350, A626409,A626063,A629848 FAT.291249712,292636358,291250042,292635286,291249509,292635767,291247159,292633348,305396842,306566787,292098822,292082036
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,742 2019-03-27 2019-03-28 34721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A629848 FAT.NR.306577422 PROJEKTI :FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK. DT 03.01.2019, URDHER NR.228 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 679,039 2019-03-27 2019-03-28 34521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KONTRATE A28795,A28824, A28944,A028114,A28885,A028806,A028903,A28843,A28842 FAT.NR.291241103,306117911,291257063,291253888,291256215,291257339,291253071,291256482,291257407
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 69,359 2019-03-27 2019-03-28 34621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426 PROJEKTI :FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.227 DT 27.03.19, FAT.NR.291239877,291252834,291256132
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 556 2019-03-27 2019-03-28 34821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A120717 FAT.NR.306579789 PROJEKTI :STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK. DHE KONT.DT 22.08.2018, URDHER NR.232 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 112,444 2019-03-25 2019-03-26 32621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2019,K.KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878,B50727,B47865,B47824,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905 FAT.DT 25/26/27/28.02.2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULG.VOSKOP,VITH.MOLL.
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 30,844 2019-03-05 2019-03-06 24821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2019 NR.KONTRATE A028903 FAT.NR.305195329
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,153 2019-02-27 2019-02-28 21321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2019, NR.KLIENTI A629850, FAT.NR.305794942, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.135 DT 26.02.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 57,069 2019-02-27 2019-02-28 21821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2019, NR.KLIENTI A028806, FAT.NR.305195601
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2019-02-27 2019-02-28 21421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI JANAR 2019, NR.KLIENTI A120717, FAT.NR.305393803, PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.133 DT 26.02.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave