Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 12,047,346,279.00 4,265 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 15,000 2020-02-06 2020-02-10 6810060012020 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE KOMPESIM KARBURANTI VKM 169 DT 15.10.2009 LISTPAGESA BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,838,694 2020-02-04 2020-02-06 5510060012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Paga muaji janar 2020 listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 2,609,000 2020-02-04 2020-02-06 5710060012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 252,841 2020-02-04 2020-02-06 5810060012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,091,990 2020-02-04 2020-02-06 5410060012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Paga muaji janar 2020 listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 2,439,619 2020-02-04 2020-02-06 5610060012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 59,927 2020-02-04 2020-02-06 6010060012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 581,517 2020-02-04 2020-02-06 5910060012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 22,617 2020-02-04 2020-02-06 5310060012020 Shpenzime te tjera transporti MIE, siguracion tpl kerkes 26/12 dt.26.12.19, up nr 95 dt.26.12.19, ftes oferte dt.30.12.19, njoft fituesi 30.12.19, fat 773 (75220973) dt.30.12.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 488,585 2020-02-04 2020-02-06 6110060012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi PAga muaji janar 2020, listepagesa bashkelidhur plan 272 fakt 242
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 514,180 2020-02-04 2020-02-06 5010060012020 Elektricitet 1006001 MIE shpenz energji elektrike fat nr 332273963 dt.31.12.19, kontrata nr A 289243 , kod klienti TR2a080001289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,340 2020-01-28 2020-02-04 2710060012020 Sherbime te tjera MIE, sherb hpotekevkm nr 813 dt.16.12.19, autoriizim nr 595 dt 16.1.2020, listepagesa dt.27.1.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 120,000 2020-01-28 2020-02-04 2410060012020 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz karburanti vkm nr 169 dt.15.10.19, listepagesa dt.27.1.2020, paguar muaji tetor, nentor dhjetor janar
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 52,000 2020-01-28 2020-02-04 3910060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh 10865 dt.26.12.19, nr10872 dt.26.12.19,10873 dt.26.12.19, nr451 dt.14.1.20, 10864 dt.26.12.19, nr322 dt.13.01.20, nr56dt.6.1.20, listepagesa dt.27.1.2020 vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 97,200 2020-01-28 2020-02-04 4010060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh 10865 dt.26.12.19, nr10872 dt.26.12.19,10873 dt.26.12.19, nr451 dt.14.1.20, 10864 dt.26.12.19, nr322 dt.13.01.20, nr56dt.6.1.20, listepagesa dt.27.1.2020 vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,000 2020-01-28 2020-02-04 3210060012020 Sherbime telefonike MIE shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.19, vkm nr 864 dt.23.7.2020, listepages dt.27.1.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 20,010 2020-01-28 2020-02-04 4510060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh nr319dt.10.1.20, nr407dt14.1.20, urdh nr 263 dt 5.12.17, urdh nr 230 dt.23.11.17, listepagesa dt.27.1.20, vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,500 2020-01-28 2020-02-04 3310060012020 Sherbime telefonike MIE shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.19, vkm nr 864 dt.23.7.2020, fat dt.2.1.2020, nr abonenti 211205557875
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 17,000 2020-01-28 2020-02-04 4110060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh 10865 dt.26.12.19, nr10872 dt.26.12.19,10873 dt.26.12.19, nr451 dt.14.1.20, 10864 dt.26.12.19, nr322 dt.13.01.20, nr56dt.6.1.20, listepagesa dt.27.1.2020 vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 4,000 2020-01-28 2020-02-04 3010060012020 Sherbime telefonike MIE shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.19, vkm nr 864 dt.23.7.2020, listepages dt.27.1.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 12,901 2020-01-28 2020-02-04 2910060012020 Sherbime telefonike MIE, shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.2019, vkm nr 864 dt.23.7.2010, listepagesa dt.27.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 21,750 2020-01-28 2020-02-04 3710060012020 Shpenzime per honorare MIe, honorare urdh nr 57 dt 06.01.2020 , urdh ministri nr 174 dt.15.4.19, listepagesa dt 27.1.2020 vkm nr 425 dt.10.05.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,000 2020-01-28 2020-02-04 2810060012020 Sherbime telefonike MIE, shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.2019, vkm nr 864 dt.23.7.2010, listepagesa dt.27.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,800 2020-01-28 2020-02-04 3110060012020 Sherbime telefonike MIE shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.19, vkm nr 864 dt.23.7.2020, listepages dt.27.1.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 63,714 2020-01-28 2020-02-04 3510060012020 Shpenzime per honorare MIe, honorare urdh nr 57 dt 06.01.2020 , urdh ministri nr 174 dt.15.4.19, listepagesa dt 27.1.2020 vkm nr 425 dt.10.05.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 45,000 2020-01-28 2020-02-04 2610060012020 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz karburanti vkm nr 169 dt.15.10.19, listepagesa dt.27.1.2020, paguar muaji tetor, nentor dhjetor janar
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 21,250 2020-01-28 2020-02-04 3610060012020 Shpenzime per honorare MIe, honorare urdh nr 57 dt 06.01.2020 , urdh ministri nr 174 dt.15.4.19, listepagesa dt 27.1.2020 vkm nr 425 dt.10.05.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,650 2020-01-28 2020-02-04 3410060012020 Sherbime telefonike MIE shpenz cel dhjetor 19, urdh nr 53 dt.01.02.19, vkm nr 864 dt.23.7.2020, fat dt.2.1.2020, nr abonenti 30395560
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 45,000 2020-01-28 2020-02-04 2510060012020 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz karburanti vkm nr 169 dt.15.10.19, listepagesa dt.27.1.2020, paguar muaji tetor, nentor dhjetor janar
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 8,700 2020-01-28 2020-02-04 4210060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh 10865 dt.26.12.19, nr10872 dt.26.12.19,10873 dt.26.12.19, nr451 dt.14.1.20, 10864 dt.26.12.19, nr322 dt.13.01.20, nr56dt.6.1.20, listepagesa dt.27.1.2020 vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2020-01-28 2020-02-04 4610060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh nr319dt.10.1.20, nr407dt14.1.20, urdh nr 263 dt 5.12.17, urdh nr 230 dt.23.11.17, listepagesa dt.27.1.20, vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 36,120 2020-01-28 2020-02-04 4310060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh nr319dt.10.1.20, nr407dt14.1.20, urdh nr 263 dt 5.12.17, urdh nr 230 dt.23.11.17, listepagesa dt.27.1.20, vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 121,400 2020-01-28 2020-02-04 3810060012020 Shpenzime per honorare MIE, honorare urdh 10865 dt.26.12.19, nr10872 dt.26.12.19,10873 dt.26.12.19, nr451 dt.14.1.20, 10864 dt.26.12.19, nr322 dt.13.01.20, nr56dt.6.1.20, listepagesa dt.27.1.2020 vkm nr 656 dt.31.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,613 2020-01-23 2020-02-03 1910060012020 Sherbime telefonike SHPENZIME TELF MUAJI DHJETOR NR FAT 2796006498 DT 1.1.2020 URDHER PAGESE 53 DT 1.2.2019 NR ABONENTI 539815 VKM 23.7.2010
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) PC STORE Tirane 828,000 2020-01-17 2020-01-31 117710060012019 Sherbime te tjera MIE sherbim riparim fotokopje up nr 93 dt 4.12.2019 ftesa 6.12.19 procesverbal 6.12.19 njoftim fituesi 12/12/19 kontrate 10594 dt 16.12.19 fat nnr p0334 dt 23.12.19(84612944)procesverbal
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,400 2020-01-23 2020-01-30 2110060012020 Sherbime telefonike SHPENZIME TELF MUAJI DHJETOR NR FAT 327119116 DT 2.1.2020 URDHER PAGESE 53 DT 1.2.2019 NR ABONENTI 1068551 VKM 23.7.2010
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 88,560 2020-01-23 2020-01-30 1510060012020 Uje MIE PAGESE MUAJI DHJETOR 2019 KONTRATE 418484-1 NR FAT 1912-418484-1-1 NRS 350219419
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 53,565 2020-01-23 2020-01-30 1810060012020 Posta dhe sherbimi korrier mie PAGES SHPENZIME POSTARE FATURA MUAJI DHJETOR NR 5669 NRS 74764269 DT 26.12.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 5,950 2020-01-23 2020-01-30 1710060012020 Uje MIE PAGES UJI DHJETOR 2019 KONTRATA 159334-1 FAT 1912 -159334-1-1 NRS 350168093
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2020-01-23 2020-01-30 2010060012020 Sherbime telefonike SHPENZIME TELF MUAJI DHJETOR NR FAT 327309596 DT 2.1.2020 URDHER PAGESE 53 DT 1.2.2019 NR ABONENTI 23414835403 VKM 23.7.2010
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave