Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,366 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,332,725,299.00 3,366 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-10-29 2019-10-31 64010110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,41 ( Muzafer Bislimi ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2019-10-30 2019-10-31 61110110012019 Sherbime telefonike MASR shpenz telefoni fiks M/ Shtator 2019, Fat nr 728136304 dt 30/09/2019, kodi klientit 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) PPD Lifts Tirane 12,000 2019-10-30 2019-10-31 61710110012019 Sherbime te tjera MASR sherbim,mirmbajtje,riparim ashensori godina MASR(M/Shtator 2019), U.prok.nr 52 (ne vazhdim) dt 24/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 31/07/2019,Fat nr 6 dt 04/10/2019 seri 11254841
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-10-29 2019-10-31 63410110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,41 ( Anita Bitri Lani) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-10-29 2019-10-31 64210110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,41 ( Toni Filiposki ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 146,679 2019-10-30 2019-10-31 62410110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR sherbim dhe mirmb printim,fotokopje dhe skanim U.Prok nr 9 dt 01/10/2018,Mareve. kuader ne vazh.nr 11680 dt 08/11/2018,Kontr.sherbim ne vazhd.nr 11680/1 dt 08/11/18,P.Verb i grup punes dt 14.10.19,Fat nr 1590 dt 04/10/19 seri 79310777
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 42,500 2019-10-29 2019-10-31 62710110012019 Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Veszpremy Laszlo ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 79,000 2019-10-29 2019-10-31 63110110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 606,18( Giancarlo Vallone) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-29 2019-10-30 60910110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Peter Schreiner ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,711 2019-10-29 2019-10-30 61310110012019 Paga baze - Sherbime telefonike MASR, shpenz telefoni Celular, Kodi klientit 450001768334 (Mirela Arifi),Fat nr 261470036 dt 01/10/2019, Pagese M/ Shtator 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-29 2019-10-30 60710110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Mateo Mandala) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-29 2019-10-30 60810110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Titos Jochalas ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 130,000 2019-10-28 2019-10-30 60210110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR transferte euro 1010,30(Jusuf Bajraktari),Honorar pjesmares ne Konferenca Albanologjike Viti Mbarkombetar Skenderbeut,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-29 2019-10-30 60610110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Francesco Altinari) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-28 2019-10-30 60510110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR transferte euro 336,76(Jose M. Floristan),Honorar pjesmares ne Konferenca Albanologjike Viti Mbarkombetar Skenderbeut,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-29 2019-10-30 61010110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 336,76(Lucia Nadin ) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-28 2019-10-30 60310110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR transferte euro 336,76 (Ivan Pederin ),Honorar pjesmares ne Konferenca Albanologjike Viti Mbarkombetar Skenderbeut,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 127,500 2019-10-28 2019-10-30 60110110012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit MASR transferte euro 1010,30(Rexhep Ismalaj),Honorar pjesmares ne Konferenca Albanologjike Viti Mbarkombetar Skenderbeut,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-10-28 2019-10-30 60410110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR transferte euro 336,76 (Sabri Hamiti),Honorar pjesmares ne Konferenca Albanologjike Viti Mbarkombetar Skenderbeut,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 283,622 2019-10-24 2019-10-29 59610110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 37 dt 02/09/2019 seri 55026637 fh nr 11 dt 02/09/2019 ZA/Sarande, akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-24 2019-10-29 59310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 45 dt 04/09/2019 seri 55026645 fh nr 09 dt 04/09/2019 ZA/Librazhd, akt verif dt 04/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,501,382 2019-10-24 2019-10-29 59510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 157 dt 06/09/2019 seri 55026657 fh nr 54 dt 06/09/2019 ZA/Kavaje, akt verif dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,198,416 2019-10-24 2019-10-29 59710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 37 dt 02/09/2019 seri 55026637 fh nr 11 dt 02/09/2019 ZA/Sarande, akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-24 2019-10-29 59210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 38 dt 02/09/2019 seri 55026638 fh nr 09 dt 02/09/2019 ZA/Sarande, akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-24 2019-10-29 59410110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, Blerje lab shkenc, urdh.prok.nr 19 dt 08/03/2019 prot 2848,kontrata nr 6027 dt 10/06/2019, njoftim fitues nr 5220 dt 15/05/2019, fat nr 47 dt 06/09/2019 seri 55026647 fh nr 17 dt 06/09/2019 ZA/Mat, akt verif dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,633,790 2019-10-24 2019-10-28 59910110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR, burse ekselence Denis Beqja 60% te kontrates , GBP 18000 kursi 146.12, urdh nr 437 prot 8197/2 dt 10/09/2019, aktmarreveshje nr 9322 dt 11/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,937,551 2019-10-24 2019-10-28 60010110012019 Bursa MASR, burse ekselence Laura Sheshi 60 % te vleres GBP 20134 kursi 145.9, urdh nr 437 prot 8197/2 dt 10/09/2019, akt marrev nr 8880 dt 27/09/2019, aneks akt marrev nr 8880/1 dt 11/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 42,740 2019-10-24 2019-10-28 59810110012019 Posta dhe sherbimi korrier MASR, sherbim postar M/Shtator 2019, fat nr 4278 dt 26/09/2019 seri 74766078
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 21,660 2019-10-24 2019-10-25 59710110012019 Uje MASR, furnizim me uje M/shtator 2019, kod klienti 159767-1, lik fat nr 1909-159767-1-1 dt 30/09/2019 seri 266288996
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58610110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/Gramsh, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 44 dt 04/09/2019 seri 55026644 fh 08 dt 04/09/2019 akt verif dt 04/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-18 2019-10-24 58710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/Fier, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 49 dt 06/09/2019 seri 55026649 fh 14 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AD - STAR Tirane 34,690,156 2019-10-22 2019-10-24 59110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MASR, rikonstruksion godina IZHA, urdh.prok nr 20 prot 2849 dt.08/03/2019, kontrate nr 7760 dt 02/08/2019, njoftim fituesi nr 7408 dt 23/07/2019, memo gr pune dt 25/09/2019, fat nr 31 dt24/09/2019 seri 72060982
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58410110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/kamez, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 43 dt 04/09/2019 seri 55026643 fh 14 dt 04/09/2019 akt verif dt 04/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR blerje lab shkenc per shkollat e sistemit parauniver Urdh.prok nr 19 prot 2848 dt 08/03/2019 kontr nr 6027 dt 10/06/2019 njoft fituesi nr 5220 dt 15/05/2019 fat nr 50 dt 06/09/2019 seri 55026650 fh nr 11 dt 06/09/2019 za/mallakaster
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-18 2019-10-24 58910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/Has, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 30 dt 02/09/2019 seri 55026630 fh 16 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/pogradec, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 36 dt 02/09/2019 seri 55026636 fh 04 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-18 2019-10-24 58810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/Durres, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 156 dt 06/09/2019 seri 70141656 fh 02 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR,blerje lab shkenc za/devoll, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 35 dt 02/09/2019 seri 55026635 fh 05 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-10-18 2019-10-24 59010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/Kamez, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 40 dt 04/09/2019 seri 55026640 fh 14 dt 04/09/2019 akt verif dt 04/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,482,038 2019-10-18 2019-10-24 58210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc za/has, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 34 dt 02/09/2019 seri 55026634 fh 14 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave