Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,572 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,749,651,805.00 3,572 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 463,780 2019-09-25 2019-09-27 52910110012019 Elektricitet 1011001 1011001,MASR,energji elektrike M/ Gusht 2019, Kodi klientit TRC110110045053, Nr kontrates C45053,Likujd fature nr 299125690 dt 31/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 282,101 2019-09-25 2019-09-27 53310110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare eksperte,hapje program.studimi(VKMI 109/2017 dt 10/05/2017) Urdh nr 371,379 dt 01,05/07/19,Urdh nr 337,320 dt 06,13/06/19,Urdh nr 803 dt 12/12/18,Urdh nr 191 dt 01/04/19 dhe Urdh 306 dt 30/05/19,Bord. dt 20/09/19,tatim i mbajt
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "HELVETAS SWISS INTERCOOPERATION" Tirane 161,552 2019-09-20 2019-09-25 51910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR rimbursim TVSH projekte te huaja,(Projekti PERFORM, Agjenc Zviserane per Zvhillim), Mareveshje, Memorandium nr 7396 dt 20/07/2016,Kerkes e Kompanis Nr protk MASR 1745 dt 14/02/2019, peridh e rimburs fatur. Janar -Qersshor 2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "HELVETAS SWISS INTERCOOPERATION" Tirane 1,268,889 2019-09-20 2019-09-25 52010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR rimbursim TVSH projekte te huaja,(Projekti CEFA, Arsimi dhe formim.profes. Alterna), Mareveshje, Memorandium nr 3202 dt 10/05/2010,Kerkes e Kompanis Nr protk MASR 6628 dt 20/06/2018,peruidh e rimburs fatur. Viti 2009-2016,
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "HELVETAS SWISS INTERCOOPERATION" Tirane 856,625 2019-09-20 2019-09-25 52110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR rimbursim TVSH projekte te huaja,(Projekti PERFORM, Agjenc Zviserane per Zvhillim), Mareveshje, Memorandium nr 7396 dt 20/07/2016,Kerkes e Kompanis Nr protk MASR 12521 dt 01/12/2018, peridh e rimburs fatur. Viti 2015-2016
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Xhovan Gjini Tirane 40,080 2019-09-19 2019-09-23 52610110012019 Shpenzime te tjera transporti MASR sherbim larje automjetesh, urdh.prok.nr.11 prot.2331 dt.26.02.2019, ftese per oferte ne 2331/1 dt.26/02/2019, pverbalvleres proced dt.28/02/2019, kontr sherbimi ne vazhdim nr 2331/2 dt.01/03/19, fat nr 47 dt.03/09/2019 seri 74672547
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2019-09-19 2019-09-23 52410110012019 Sherbime telefonike MASR shpenz telefoni fiks M/ Gusht 2019, Fat nr 727993175 dt 31/08/2019, kodi klientit 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,500 2019-09-19 2019-09-23 52210110012019 Paga baze - Sherbime telefonike MASR, shpenz telefoni Celular, Kodi klientit 450001768334 (Mirela Arifi),Fat nr 261443000 dt 01/09/2019, Pagese M/ Gusht
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 13,800 2019-09-19 2019-09-23 52310110012019 Paga baze - Sherbime telefonike MASR shpenz telefoni celular M/ Gusht 2019 ,Nr klient 55161717 (Oltjon Muzaka), Fat nr 279487115 dt 01/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 37,740 2019-09-19 2019-09-23 52510110012019 Posta dhe sherbimi korrier MASR sherbim postar M/ Gusht 2019,Fat nr 3765 dt 26/08/2019 seri 74766465
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEONARD MUHAMETI Tirane 120,000 2019-09-19 2019-09-23 52710110012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MASR sherbim riparim automjet.,,P.Verb emergjence. dt 30/08/2019, Pverbal formulari 4 dt.03/09/2019, fat nr 27 dt 30/08/2019 seri 62748877
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 8,405,040 2019-09-17 2019-09-20 51010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 16/08/2019,Fat nr 45 dt 16/08/2019 seri 64996380,Fl hyrja nr 18 dt 16/08/2019 ZVA Lushnje
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 13,319,460 2019-09-17 2019-09-20 51410110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 57 dt 16/08/2019 seri 64996392,Fl hyrja nr 11 dt 16/08/2019 ZVA Kamez
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 5,141,160 2019-09-17 2019-09-20 51810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 12/09/2019,Fat nr 48 dt 21/08/2019 seri 64996383,Fl hyrja nr 11,13,13/1,14 dt 21/08/2019 ZVA Puke
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,766,560 2019-09-17 2019-09-20 50810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 42 dt 02/08/2019 seri 64996377,Fl hyrja nr 1 dt 02/08/2019 ZVA Selenice
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,122,640 2019-09-17 2019-09-20 51710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 12/09/2019,Fat nr 55 dt 20/08/2019 seri 64996390,Fl hyrja nr 03 dt 20/08/2019 ZVA Korce
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 1,786,200 2019-09-17 2019-09-20 50910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 52 dt 16/08/2019 seri 64996387,Fl hyrja nr 1 dt 16/08/2019 ZVA Belsh
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 5,603,580 2019-09-17 2019-09-20 51210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 16/08/2019,Fat nr 46 dt 20/08/2019 seri 64996381,Fl hyrja nr 8 dt 20/08/2019 ZVA Mallakaster
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,079,320 2019-09-17 2019-09-20 51310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 16/08/2019,Fat nr 53 dt 20/08/2019 seri 64996388,Fl hyrja nr 01 dt 20/08/2019 ZVA Shijak
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 2,989,680 2019-09-17 2019-09-20 51110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 16/08/2019,Fat nr 50 dt 16/08/2019 seri 64996385,Fl hyrja nr 3 dt 16/08/2019 ZVADivjake
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Inpress Tirane 1,076,534 2019-09-17 2019-09-19 50710110012019 Blerje dokumentacioni MASR blerje dokum shkollor,Urdh.Prok nr 09 dt 20/02/19(Ministr Brendshm), Aut lidhje kontr nr 19/16 dt 27/05/19,Kont.nr 6267 dt 14/06/19, P.Verb.grupi pun.dt 30/08/19 (Fl hyrj+ akti marj dorz), Fat nr 69 dt 20/07/19ser 78161038,Likujd pjes
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1 Tirane 300,000,000 2019-09-12 2019-09-13 50610110012019 Te tjera transferime korrente MASR transferim fondi grand(Ndihme ekonom.Shteter),Shkresa Min.Fin nr 15547/3 dt 06/09/2019,VKM nr 124 dt 13/03/2019,Shkresa e Bashkise Tirane nr 12476/3 dt 02/05/2019,Vendimi i Komision te Ndihmes Shteterore nr 90 dt 16/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 360,000 2019-09-11 2019-09-13 50410110012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore MASR sherbim lyerje fasade godina MASR,U.prok nr 27 prot.3994 dt 09/04/2019,Ftese per oferte nr 3994/1 dt 09/04/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 19/08/2019,Fat nr 1060 dt 31/07/2019 seri 80149160
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 198,784 2019-09-11 2019-09-13 50510110012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara MASR ekzekutim vendimi gjyqsor (Vasil Trojani),Vendimi i gjykates se Apelit nr 163 dt 05/04/20163,Urdher Vendim Ekzekutimi dt 11/03/2019 Aktit 1529 dt 04/03/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,861,060 2019-09-09 2019-09-11 50310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 44 dt 21/08/2019 seri 64996379,Fl hyrja nr 4 dt 20/08/2019 ZVA Kucove
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KUJTIM DRIZARI Tirane 36,000 2019-09-04 2019-09-11 48410110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR blerje kartvizita, U.prok.nr 53 dt 25/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 29/07/2019, fat nr 002 dt 29/07/2019 seri 67483052,fl hyrja nr 50 dt 09/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 96,460 2019-09-10 2019-09-11 50010110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 400,prot 7356 dt 22/07/2019,Aut nr prot 7125 dt 26/07/19,Aut nr prot 7124/1 dt 26/07/19,Aut nr prot 6616/1 dt 03/07/19,Bordero diet dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Illyrian Guard Tirane 782,609 2019-09-10 2019-09-11 49810110012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR sherbim ruajtja dhe siguria fizike e godines,( 26/07/19 deri 31/07/19 + M/Gusht 2019), Kontrate sherbimi nr protk Ministr e Brendshme 7439 dhe nr prot. Ministria e Arsimit 200 dt 24/07/2019,Fat nr 23 dt 02/09/2019 seri 78598524
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,201,800 2019-09-09 2019-09-11 49110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 54 dt 20/08/2019 seri 64996389,Fl hyrja nr 7 dt 20/08/2019 ZVA Elbasan
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 5,833,680 2019-09-09 2019-09-11 48710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 15/08/2019,Fat nr 33 dt 19/07/2019 seri 64996368,Fl hyrja nr 11 dt 19/07/2019 ZVA Durres
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 6,852,960 2019-09-09 2019-09-11 48810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 15/08/2019,Fat nr 41 dt 24/07/2019 seri 64996376,Fl hyrja nr 11 dt 24/07/2019 ZVA Lezhe
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,347,100 2019-09-09 2019-09-11 49310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 56 dt 21/08/2019 seri 64996391,Fl hyrja nr 1 dt 21/08/2019 ZVA Vau i Dejes
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 6,580,020 2019-09-09 2019-09-11 49510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 43 dt 21/08/2019 seri 64996378,Fl hyrja nr 4 dt 21/08/2019 ZVA Bulqize
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 119,856 2019-09-10 2019-09-11 49710110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR sherbim dhe mirmb printim,fotokopje dhe skanim U.Prok nr 9 dt 01/10/2018,,Mareve. kuader ne vazh.nr 11680 dt 08/11/2018,Kontr.sherbim ne vazhd.nr 11680/1 dt 08/11/18,P.Verb i grup punes dt 13/08/19,Fat nr 1280 dt 05/08/19 seri 79303566
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,333,020 2019-09-09 2019-09-11 49410110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 29 dt 21/08/2019 seri 64996384,Fl hyrja nr 12 dt 21/08/2019 ZVA Tropoje
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,045,080 2019-09-09 2019-09-11 48910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 15/08/2019,Fat nr 31 dt 22/07/2019 seri 64996376,Fl hyrja nr 2 dt 22/07/2019 ZVA Devoll
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,474,660 2019-09-09 2019-09-11 49210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 47 dt 20/08/2019 seri 64996382,Fl hyrja nr 5 dt 20/08/2019 ZVA Peqin
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-09-10 2019-09-11 50210110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 400,prot 7356 dt 22/07/2019,Bordero diet dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALFLEXIM Tirane 110,328 2019-09-10 2019-09-11 49610110012019 Sherbime te tjera MASR,riparim sistemi Akses kontrolli hyrje MASR, U.Prok nr 51 prot 7357 dt 22/07/2019,P.Verbal mbi zgjedh e operat ekonom dt 22/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 29/07/2019,Fat nr 75 dt 02/08/2019 seri 69946591
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,466,280 2019-09-09 2019-09-11 49010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 51 dt 21/08/2019 seri 64996386 Fl hyrja nr 1 dt 21/08/2019 ZVA Patos
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave