Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,717 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,990,266,051.00 3,717 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,510 2019-11-15 2019-11-18 71210110012019 Paga baze - Sherbime telefonike MASR, shpenz telefoni Celular, Kodi klientit 450001768334 (Mirela Arifi),Fat nr 261497311 dt 01/11/2019, Pagese M/ Tetor
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 120,683 2019-11-15 2019-11-18 71510110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare eksperte,hapje program.studimi(VKMI 109/2017 dt 10/05/2017) Urdh nr 371,379 dt 01,05/07/19,Urdh nr 337,320 dt 06,13/06/19,Urdh nr 803 dt 12/12/18,Urdh nr 191 dt 01/04/19 dhe Urdh 306 dt 30/05/19,Bord. dt 11/11/19,tatim i mbajt
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 524,000 2019-11-15 2019-11-18 67310110012019 Kancelari MASR blerje tonera ,U.prok nr 63 prot.917 dt 02/10/2019,Ftese per oferte nr 9017/1 dt 02/10/2019,P.Verb mbi zhvill e proced dt 22/10/2019,Fat nr 1438 dt 22/10/2019 seri 82802274,Fl hyrja nr 68 dt 22/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AD - STAR Tirane 22,784,844 2019-11-12 2019-11-18 69910110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MASR, rikonstruksion godina IZHA, urdh.prok nr 20 prot 2849 dt.08/03/2019, kontrate ne vazhdim nr 7760 dt 02/08/2019, memo gr pune dt 25/10/2019, fat nr 45 dt 01.11.2019 seri 72060996,(likujd pjesor) Situas punim Nr 2
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,405 2019-11-15 2019-11-18 71410110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare eksperte,hapje program.studimi(VKMI 109/2017 dt 10/05/2017) Urdh nr 371,379 dt 01,05/07/19,Urdh nr 337,320 dt 06,13/06/19,Urdh nr 803 dt 12/12/18,Urdh nr 191 dt 01/04/19 dhe Urdh 306 dt 30/05/19,Bord. dt 11/11/19,tatim i mbajt
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 147,566 2019-11-15 2019-11-18 71610110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare eksperte,hapje program.studimi(VKMI 109/2017 dt 10/05/2017) Urdh nr 371,379 dt 01,05/07/19,Urdh nr 337,320 dt 06,13/06/19,Urdh nr 803 dt 12/12/18,Urdh nr 191 dt 01/04/19 dhe Urdh 306 dt 30/05/19,Bord. dt 11/11/19,tatim i mbajt
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-11-14 2019-11-15 70310110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,84(Italo Sarro) honorar,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,350 2019-11-12 2019-11-14 70210110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ tetor 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/11/2019, bordero dt 08/11/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-11-12 2019-11-14 70410110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,84(Anton Berishaj) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-11-12 2019-11-14 70810110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 337,30(David Lucking) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-11-12 2019-11-14 70610110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,84(Lulezim Lajci) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-11-07 2019-11-14 67210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc,Kontrate ne vazhd nr 6027 dt 10/06/2019, fat nr 46 dt 04/09/2019 seri 55026646 fh 12 dt 25/09/2019 akt verif dt 25/09/2019, ZVA Kruje
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,000 2019-11-12 2019-11-14 70910110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare (Irakli Kocollari),pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019, bord. dt 11.11.19, Tatim i mbaj burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 14,790 2019-11-12 2019-11-14 70110110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ tetor 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/11/2019, bordero dt 08/11/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 34,000 2019-11-12 2019-11-14 71110110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare (Nikolla Pano),pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019, bord. dt 11.11.19, Tatim i mbaj burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 36,500 2019-11-12 2019-11-14 70510110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 269,84(Kujtim Shala) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,000 2019-11-12 2019-11-14 70710110012019 Sherbimet bankare - Shpenzime per honorare MASR,transferte Euro 337,30(Pietro Corrao) honorare ,pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,966,489 2019-11-07 2019-11-14 67110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc,Kontrate ne vazhd nr 6027 dt 10/06/2019, fat nr 42 dt 03/09/2019 seri 55026642 fh 42 dt 03/09/2019 akt verif dt 03/09/2019, ZVA Tirane
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 37,060 2019-11-12 2019-11-14 70010110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ tetor 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/11/2019, bordero dt 08/11/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 42,500 2019-11-12 2019-11-14 71010110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare (Luan Malltezi),pjesmares ne Konferencen Albanologjike Viti mbarkombetar Skenderbeut ,Urdh nr 11 protk 259 dt 11/01/19,Lista emerore, dt 24/10/2019, bord. dt 11.11.19, Tatim i mbaj burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,326,414 2019-11-08 2019-11-12 69510110012019 Bursa MASR,burse ekselence Dea Bardhoshi usd 37951 kursi 114 urdh nr 504 prot 9241/3 dt 18/10/2019, aktmarreveshje nr 8134/1 dt 25/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,117,143 2019-11-08 2019-11-12 69410110012019 Bursa MASR, burse ekselence Riva Gjecaj gbp 21362 kursi 145.92 urdh nr 504 prot 9241/3 dt 1/10/2019 akt marreveshje nr 8179 dt 25/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000,353 2019-11-08 2019-11-12 69610110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR, burse ekselence Simone Hyso usd 35047 kursi 114, urdh nr 504 dt 18/10/2019, akt marreveshje nr 8157/1 dt 25/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,306,600 2019-11-08 2019-11-12 69710110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR, burse ekselence Alba Patozi euro 10350 kursi 126 urdh nr 504 dt 18/10/2019 prot 9241/3, akt marreveshje nr 8356/1 dt 25/10/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 67710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 38 dt 04/09/2019 seri 69940789 fh 13 dt 04/09/2019 akt verif dt 04/09/2019(ZVA Kamez)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 68210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 03 dt 06/09/2019 seri 69940703 fh 1 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019(ZVA Durres)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 68510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 32 dt 02/09/2019 seri 69940783 fh 13dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019(ZVA HAS)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 69010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 47 dt 05/09/2019 seri 69940798 fh 16 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019(ZVA Mat)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 68810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 36 dt 02/09/2019 seri 69940787 fh 10 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019(ZVA Sarande)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 116,300 2019-11-06 2019-11-11 66410110012019 Udhetim i brendshem MASR, dieta punonjesish urdh nr 456 dt 17/09/2019 prot 8576, aut nr prot 6616/1 dt 03/07/2019 aut nr prot 7057/1 dt 18/07/2019 bordero dt 05.112019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,396,032 2019-11-07 2019-11-11 68110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 05 dt 09/09/2019 seri 69940705 fh 5 dt 09/09/2019 akt verif dt 09/09/2019(ZVA Bulqize)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,449,896 2019-11-07 2019-11-11 67510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 49 dt 06/09/2019 seri 69940800 fh 10 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019(ZVA Mallakaster)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,449,896 2019-11-07 2019-11-11 67910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 34 dt 02/09/2019 seri 69940785 fh 05 dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019(ZVA Pogradec)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 68010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 48 dt 06/09/2019 seri 69940799 fh 13 dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019(ZVA Fier)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,449,896 2019-11-07 2019-11-11 68310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 33 dt 02/09/2019 seri 69940784 fh 04dt 02/09/2019 akt verif dt 02/09/2019(ZVA Devoll)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 68910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 45 dt 04/09/2019 seri 69940796 fh 8 dt 04/09/2019 akt verif dt 04/09/2019(ZVA Librazhd)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 121,810 2019-11-06 2019-11-11 66510110012019 Udhetim i brendshem MASR, dieta punonjesish urdh nr 475 dt 30/09/2019 prot 8419, urdh nr 441 dt 11/09/2019 prot 8379, urdh nr 507 prot 9593 dt 21/10/2019 bordero dt 05/11/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 44,990 2019-11-06 2019-11-11 66810110012019 Udhetim i brendshem MASR, dieta punonjesish urdh nr 441 prot 8379 dt 11/09/2019, urdh nr 507 prot 9593 dt 21/10/2019 aut nr prot 6616/1 dt 03/07/2019 bordero dt 05/11/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,449,896 2019-11-07 2019-11-11 68610110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 04 dt 06/09/2019 seri 69940704 fh 55dt 06/09/2019 akt verif dt 06/09/2019(ZVA Kavaje)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,854,534 2019-11-07 2019-11-11 69210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR, blerje lab shkenc, urdh prok 19 prot 2848 dt 08/03/2019, kontrate 6027 dt 10/06/2019, njoftim fituesi 5220 dt 15/05/2019, fat nr 37 dt 03/09/2019 seri 69940788 fh 43 dt 03/09/2019 akt verif dt 03/09/2019(ZVA Tirane)
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave